LAWETA ZIĘBICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZIĘBICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNaokoło mamy po prostu firmy my jesteśmy wyjątkowi. Oto może być pomoc drogowa, która wyciągnie do Ciebie pomocną rękę niczym najlepszy przyjaciel. Taki przyjaciel, jaki jest gotowy na każdą sytuację zatem można mu w pełni zawierzyć.


Doszło do niespodziewanej usterki ewentualnie kolizji? Jeżeli miało to miejsce w pobliżu Ziębic niczym nie potrzebujesz się denerwować po prostu zadzwoń po przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Zjawimy się na miejscu natychmiast. W tej załodze są profesjonaliści którzy przywiozą mobilny serwis.


Problemy to nasza specjalność z tego powodu robimy na trasie wszystkie drobne naprawy. Życzymy wam byście bez usterek przejeżdżali krajowe autostrady, jednak rozumiemy, że zdarzają się przebite koła, silniki które nie potrafią odpalić, nieoczekiwane niedostatki paliwa w zbiorniku bądź zniszczony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wtedy z przyjemnością dojedziemy żeby usunąć usterkę na miejscu zdarzenia. Zawsze też jesteśmy zdecydowani na komunikat, że pożądana może być autolawety, autoautolawety lub holowanie. W strefie stłuczki lub usterki gruntownie pomagamy sprawnie ją ubezpieczyć. Nie istotne czy ugrzązłeś na autostradzie, szosie ekspresowej lub na peryferyjnej ulicy dojazdowej. My natychmiast wiemy gdzie Cię znaleźć i wiemy w jaki sposób Ci dopomóc. Gdyż na własnym obszarze rozpoznamy każdą dróżkę czy wojewódzką czy komunalną.


Telefon do przyjaciela dokładnie zapamiętaj. Przypuszczalnie może być przydatny na terenie Całego kraju. Dzwoń o dowolnej porze dowolnego dnia. Dojedziemy – na pewno! Gdyż pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik faktycznie tak pracuje. Przyjaciół znajduje się w kłopocie.


Zawsze jesteśmy zdeterminowani do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Ulokowanie samochodu na kołach czy wydobycie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego
  • Usługi w ramach Assistance lub bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

Jeżeli to nie kłopot spójrz w niuanse! Przyjaciel z Ziębic czuwa dyspozycyjny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport defektowych samochodów będzie na pewno szybki i prosty gdy do tej pracy wykorzystana zostanie autolawety względnie autoautolawety. Często dostrzegamy na drogach prywatnie holowane samochody, jednak warto wiedzieć, że taki sposób wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie wzbroniony. Specjalne pojazdy oraz profesjonalna obsługa. Pomoc drogowa w rejonie Ziębic ma podstawy żeby być pewną siebie. Do wykorzystania jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie ma polemiki co do tego, że pojazd i w momencie załadunku i przewozu będzie bezwarunkowo bezpieczny. Samochody i ewentualni pasażerowie będą całodobowo dowiezieni na określone miejsce.


Gdy stan samochodu to dopuszcza i naturalnie paragrafy w którejkolwiek chwili można zdecydować się na holowanie. W dowolnej chwili możesz zmienić decyzję jedyny dylemat to w sumie szybkość przemieszczania sie po drodze. Taki skład zdecydowanie powinien jechać z najwyższą szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki mamy kłopot jeśli na ulicy kolizji nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. TIR jeżeli ulegnie awarii przeważnie może być pretekstem do dylematów na drodze. W takich okolicznościach wielokrotnie holowanie jest ostatnim ratunkiem odkorkowania drogi. W tych okolicznościach należałoby przywołać naszą pomoc drogową.


Holowanie każdego typu samochodu dzięki profesjonalnemu sprzętowi nie jest dla nas dylematem. Przewieziemy nawet zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrobimy to skutecznie i pewnie zawdzięczając to wysokiej próby sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej rodziny sprzętu dodatkowego. Każdy samochód umiemy postawić na kołach uprzednio wydobywszy go z rowu także TIR-a, choćby był w złym stanie czy w mało dostępnym stanowisku.


Możemy także zapewnić stosowny samochód do przewozu produktów przewożonych w naruszonym aucie. Przeładujemy je i przywieziemy na ustalone miejsce.


24 godziny na dobę nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju czuwa doświadczona, wykwalifikowana załoga. Okazałe zaplecze umożliwia nam urzeczywistnić dowolne zadanie przez całą dobę nie zważając na sytuację pogodową.Mobilny serwis 24h


Akurat nie tak mało jest niesprawności prostych w naprawie. Ubytek oleju, paliwa czy czasami wlanie do baku innego paliwa, zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów uniemożliwiających dalszą podróż, ale prostych do naprawienia przypadków awarii. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście poleca bezpośrednie reperacje przez całą dobę. Okaże się logiczne, że nie ma powodu używać lawety. W całodobowej ofercie pomocy istnieje również mobilny punkt wulkanizacji, z którym nasz serwis dotrze niezwłocznie.


Mechanicy z kwalifikacjami to skarb jakim dysponuje mobilny serwis. Zakres drobnych napraw jakich są w stanie się podjąć na ulicy, bez względu na markę i rodzaj pojazdu, jest właściwie olbrzymi.


Wystarczy jednorazowy telefon. Nie wiele czasu nam potrzeba na odpowiedzi. Kilkanaście minut na przyjazd na miejsce oraz kilka minut na telefoniczne stwierdzenie detali awarii, marki samochodu i oczywiście rejonu zdarzenia. Podobna usterka potrafi mieć różne scenariusze z tego powodu, by w pełni dopomóc kierowcy do potencjalnych wezwań przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Opinie klientów tworzą różnorodną propozycję naszych usług wśród nich transport maszyn budowanych. Przewieziemy każdą ciężką maszynę drogową bezpiecznie, a także szybko czy to będzie spychacz czy też koparka gąsienicowa. Także przewóz dużych maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Adekwatnie wyszkoleni do przewozu niewielkich, ale ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi do przewozu powiedzmy wózków widłowych. Transport towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy również są w naszej propozycji usług. To potrafi być kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie przewieziemy jakikolwiek specyficzny towar.


Takie usługi transportowe prowadzimy na terenie całego kraju i zagranicą. Podstawą świadczenia takiego modelu usług jest kompleksowa dokumentacja stwierdzająca nasze zdolności operacyjne i kwalifikacje. Poza tym grupa nasza gwarantuje jednostkowe ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Gdyż PDS24h Marek Chudzik w całym kraju przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku proponuje Ci doświadczoną pomoc drogową. Z tego powodu, że reguły zachowania w konkretnych sprawach konstruujemy w oparciu o uwagi i doświadczenie wykwalifikowanych fachowców z całego szeregu ośrodków. Z tego powodu w umiarkowanej cenie odbieracie usługi na znakomitym, profesjonalnym szczeblu.


Zlecenia podlegają osobnej kalkulacji. Cena zależna jest od następujących składników: czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, rejon zajścia, rodzaj pojazdu, który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych i rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia.


Jeżeli zniszczenie wyniknie z winy osoby trzeciej wtedy nasze usługi będzie można zapłacić z OC winnego kolizji. Analogicznie może być jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.W każdym przypadku masz nas pod ręką!

Masz kłopot sprowadzaj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Ziębic jest gotowy do pomocy więc liczy na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: