LAWETA ZŁOTY STOK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZŁOTY STOK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNaokoło mamy zwyczajne firmy my jesteśmy wyjątkowi. My możemy być jak wasz najprawdziwszy przyjaciel, wspaniała pomoc drogowa od początku zdeterminowana aby służyć ochroną. Więc będziesz mógł mu zaufać bowiem przyjaciel jest gotowy Tobie poradzić w każdych okolicznościach.


Przejeżdżając niedaleko Złotego Stoku brałeś udział w kolizji lub przytrafiła Ci się się awaria samochodu? Wybierz numer do przyjaciele – do PDS24h Marek Chudzik. On zawsze jest w pobliżu oraz będzie wiedział jakie kroki trzeba podjąć Zjawimy się na miejscu zaskakująco szybko. W razie konieczności dowieziemy mobilny serwis, a także kadrę specjalistów.


Defekty to nasza profesja więc wykonujemy na ulicy wszystkie drobne naprawy. Nie sądź, że nie dotrzemy do błahostki jaką wydaje się być wymiana koła. Wspomożemy choćby przy ratunkowej zmianie wycieraczek, przywieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik gdy akumulator odmówi zdyscyplinowania. W którejkolwiek chwili zlecenia potrafimy ustalić, że wskazana na pewno jest autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Będziesz mógł także liczyć na pomoc w kwestii zabezpieczenia przestrzeni zajścia. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej, a nawet na dojazdowej ścieżce – stale jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie czyni to komplikacji. My niezwłocznie wiemy gdzie Cię odszukać i wiemy jaki wybrać model pomocy. Bo na naszym terenie znamy każdą ścieżkę czy krajową czy gminną.


Zapamiętaj ten kontakt do przyjaciela. Zadziała zawsze gdy będzie potrzebny dosłownie w całej Polsce. Każda pora na pewno jest odpowiednia. Dzwoń skoro jesteś w opresji. Dotrzemy – niechybnie! PDS24h Marek Chudzik tak rzeczywiście postępuje. Prawdziwa pomoc drogowa! Przyjaciele stanowczo tacy winni być.


Zapewniamy współpracę o dowolnej porze dnia czy nocy:

  • Darmowe usługi z OC stłuczki oraz w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię albo stawianie go na kołach
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa

Jeśli masz czas zajrzyj w detale! Przyjaciel z Złotego Stoku na sto procent jest gotowy do służby!

NASZA GALERIA


AutolawetyAutoautolawety 24h


Przewóz popsutych samochodów jest oczywiście szybki oraz prosty skoro do tej usługi użyta zostanie autolawety względnie autoautolawety. Wielokrotnie obserwujemy na trasach półprywatnie holowane pojazdy, ale warto wiedzieć, że ten system wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie prawnie wzbroniony. Fachowcy oraz znakomicie wyposażona flota profesjonalnych pojazdów to moc jaką zarządza pomoc drogowa w regionie Złotego Stoku. Dla podróżnych zadysponujemy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Nie ma obiekcji co do tego, że samochód i w czasie załadunku oraz przewozu będzie na pewno całkowicie bezpieczny. Dowieziemy na wskazane miejsce pewnie oraz całodobowo zarówno samochód jak też jego pasażerów.


Każdorazowo wolno Państwu postanowić o holowaniu, oczywiście jeśli umożliwia to stan techniczny samochodu i przepisy. Holowanie jest niestety wolniejsze. Taki zestaw samochodów zdecydowanie nie powinien przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na drodze awarii to oczywiście poważny dylemat i my mamy tego świadomość. Zwykle awaria TIR-a stwarza korki na drogach. Holowanie tego pojazdu staję się nierzadko nader odpowiednią receptą na odblokowanie trasy. Pomoc drogowa z Złotego Stoku poradzi sobie profesjonalnie z tym problemem.


Branżowy sprzęt będący w naszej dyspozycji umożliwia holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Pośród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i kompletna paleta wyspecjalizowanego sprzętu posiłkowego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie i odpowiedzialnie transportujemy pojazdy dostawcze i ciężarowe, zespoły ciężarowe lub autobusy. Nie ma dla nas ciężko przystępnych położeń, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydostania. Choćby TIR-a po karambolu wydobędziemy z rowu i ustawimy na kołach.


Możemy również dostarczyć optymalny samochód do transportu ładunków przewożonych w naruszonym aucie. Jesteśmy przygotowani na zorganizowanie ich transportu w wyznaczone miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i stabilizacji przez całą dobę pilnuje doświadczona, wyspecjalizowana kadra. Rozwojowe zaplecze pozwala nam bez względu na warunki pogodowe którekolwiek wezwanie przeprowadzić w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Wśród usterek znajdują się także te łatwe do rozwiązania. Przedziurawiona opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa czy też nalanie do baku innego paliwa, uszkodzone wycieraczki i wiele innych uniemożliwiających dalszą podróż, lecz takich które dało by się zamknąć na poczekaniu. Na szczęście pobliska pomoc drogowa całodobowo świadczy szybkie naprawy wykonane przez mobilny serwis. Autolawety jak się okaże, nie ma tu zastosowania. Przez całą dobę, obok sprawnego serwisu jest też czynny mobilny warsztat wulkanizacji.


Profesjonalizm mechaników jest zasadą usług jakie świadczy mobilny serwis. Bez względu na markę i rodzaj samochodu są w stanie przeprowadzić na poboczu rozmaite drobne naprawy.


Wystarczy pojedynczy telefon. Wiadomości jakie powinny być nam konieczne to szczegóły usterki, marka pojazdu i dokładna lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu najpewniej w kilkanaście minut. By w największym stopniu dopomóc kierowcy do dowolnego przypadku przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest sprawna reakcja na listę wymagań kontrahentów stąd też w palecie usług znajdziecie Państwo również przewóz maszyn budowlanych. Dogodny przewóz potrafimy zagwarantować dowolnej ciężkiej maszynie drogowej. Nie oznacza dla nas dylematu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Znacząco mniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy drobne, jednak wagowo uciążliwe mamy jednakże należycie wyszkolonych kierowców. Wykonujemy ponadto usługi z obszaru transportu dłużycowego i towarów ponadnormatywnych. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i rzecz jasna… mnóstwo różnych specyficznych towarów.


Możesz kalkulować taką usługę tak samo na terenie kraju jak i zagranicą. Ubezpieczamy towary, a na oferowane usługi posiadamy kompletną, niezbędną dokumentację.Dlaczego my?


Albowiem nie jest łatwo faktycznie dać gwarancję na udzielenie Ci rzetelnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i 365 dni w roku, natomiast PDS24h Marek Chudzik ją zapewnia. Albowiem nasza kompetencja to liczba doświadczeń i praktyki wykwalifikowanych fachmanów z wielu ośrodków. Wysoka efektywność w pewnym naprawianiu usterki lub świetne efekty przewozu pojazdów są dokładnie tego skutkiem.


Każda usługa jest nowa, zatem każdą wyceniamy indywidualnie. Z pozoru pokrewne usługi zawsze się różnią, zatem każda zdecydowanie powinna podlegać odrębnej kalkulacji. Na całkowitą cenę posiadają wpływ: typ samochodu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, zakres robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik i oczywiście rejon zajścia.


Jeśli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, względnie do awarii doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi mogą być wolne od opłat, gdyż straty zapłacone zostaną z OC winnego kraksy ewentualnie ubezpieczeniowej ochrony.Pamiętaj!

Wyłącznie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Złotego Stoku gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: