LAWETA MIELEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIELEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach MegaHol


Znalazłeś się w najlepszym miejscu w jakimi można poszukiwać pomocy w rejonie Mieleca, w chwili usterki samochodu względnie odmiennego zdarzenia losowego, a przede wszystkim w kwestii holowania TIR-a, specjalistycznego samochodu ciężarowego czy dostawczego. Sto procent. Taka jest rękojmia kondycji i zaufania usług przeprowadzonych lawetąMegaHol i to przez 24h na dobę.


W zasadzie już w tym momencie wybierz nasz alarmowy kontakt, gdyż w sytuacji usterki nie powinno się marnować czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna kwestia jeżeli zjawiłeś się tu w celu zlokalizowania stabilnej pomocy drogowej na wypadek kłopotów. Dokonania tego przez zapewnienie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. To jest odpowiedni czas na podjęcie rozmowy. Możesz nabrać ufności co do wyboru MegaHol. To jest ogólnopolska sieć zakładów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej o bardzo różnorodnej propozycji usług daleko większej aniżeli usługi holowania. Teraz wirtualnej konsultacji, lecz nic nie wskazuje na to by nie można było jej zastąpić kontaktem bezpośrednim.


Na wstęp logiczne pytanie:Z kim ten dialog?


MegaHol postawił na złączenie wielu jednostkowych warsztatów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Rzecz jasna nie świadczymy usług jedynie TIR-om i nawet nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, lecz przy tej branży chcemy być grupą wielofunkcyjną w odniesieniu do przyjmowanych usług. Zdecydowanie nie narzucamy sobie granic dlatego lawetujemy i niewielkie pojazdy i motocykle, holujemy samochody osobowe, a także oferujemy przewozy lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Firmową specjalizacją jest TIR, a uniwersalnie samochody ciężarowe, zatem naturalną koleją rzeczy w wachlarzu firmowych usług pojawił się także przewóz maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych do których frachtu posiadamy w naszej platformie stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Pierwsze lata w Dąbrowie Górniczej nie były łatwe, natomiast dzisiaj zadowoleni być możemy z rozwinięcia swojej aktywności na cały Górny Śląsk i sąsiednie województwa. Dziś działamy w Mielecu, a poza tym w wielu nowych miejscach Polski i w każdym z tych miejsc można czerpać z naszej kompetentnej pomocy.


Żywimy szanse, że wręcz niedługo w całej Polsce.Co nabędziesz dzięki sieci MegaHol?


Rękojmię jakości i zaufania usługi przez 24h na dobę. Kiedy rozmawiamy o holowaniu jest to najcenniejsza wartość. Wycena, która w części przypadków potrafi mieć duży wpływ na wybór usługodawcy nie musi być tak ważna przy decyzji wezwania realnej pomocy drogowej. To sieć powoduje, że MegaHol dociera do zamawiającego szybciej niż pozostali. Uczestniczenie w sieci MegaHol zapewnia nam znacznie bogatsze możliwości w wyborze brygady optymalnie zorganizowanej do wezwania, a tym samym wręcz na wstępie poprawia markę usługi. Nie możliwe by było dla nas dylematem wysłanie do ciężkiego zamówienia paru specjalistów, którzy na co dzień działają w innych zakładach, ale funkcjonujących w granicach naszej sieci. Podesłanie odpowiedniej lawety może być niewystarczające ponieważ TIR czy autobus tkwi w rowie i zupełnie odmienny sprzęt wraz z brygadą są teraz dodatkowo potrzebni. Korzystanie z stosownego sprzętu w znacznej mierze określa możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Platforma zapewnia nam taką dostępność, o jaką trudno jest małym, indywidualnie pracującym warsztatom.Czy może istnieje prosty cennik usług?


Pomoc drogowa to nietypowa usługa. Raczej nie ma tu takiej grupy niezmiennych danych na jakich wolno wesprzeć symulację stałej wartości usługi, gdyż bezpośrednio w terenie często potrzeba jest podejmować wiele nieplanowanych wcześniej ruchów. Kanonem u nas jest okoliczność, że nasz koordynator wyjściowo określa prognozowaną stawkę z kontrahentem. Już wtedy wiemy mniej więcej jaka jest odległość w okolice kolizji, jakich czynności będziemy potrzebowali się podjąć na miejscu, jak daleko musi się dostarczać dany samochód, czy powinno się użyć mobilnego serwisu, jaki typ lawety, lub naczepy będzie konieczny. Takie dane pozwalają dyżurnemu wstępnie określić cenę usługi. Jednak w wypadku doświadczeń losowych jest naturalnie możliwa rewizja wyceny wprost na miejscu zdarzenia. z góry natomiast można założyć, że wycena bliźniaczej marki usługi w naszej platformie okaże się mniejsza niż u konkurencji. MegaHol ma także poświadczone umowy z silną rodziną ubezpieczycieli co udostępnia klientom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Co takiego oferujecie poza holowaniem?


 • MegaHol dzięki platformie wykorzystuje znaczny kalejdoskop usług.
 • Kluczową usługą jest holowanielawetowanie wszystkich samochodów.
 • Awaryjny przerzut podróżnych autolawetą do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, innych samochodów ciężarowychdostawczych, a dodatkowo pełny serwis aut osobowych.
 • Nastawiana na TIR-y mobilna wulkanizacja, ale kompetentnie wyszkolona na wszelkie wymiary opon od ciężarówek właściwie do osobówek.
 • Przewóz wszelkich pojazdów w ramach usług dla firm i kontrahentów indywidualnych.
 • Usługa przewozu maszyn samobieżnych drogowych, budowlanych i oczywiście rolniczych.
 • Usługa frachtu wszystkich aut niestandardowych, autokarów, naczep, tramwajów itp.
 • W umowach nie tylko stałych także usługa transportu dłużycowego.
 • Wyciąganie pojazdów z słabo dostępnych miejsc.
 • Uzupełnianie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, bezpośrednio w terenie.

Jest oczywiste, iż cały sprzęt którym dysponujemy jest przekazany usłudze pomocy drogowej, nie mniej dzięki funkcjonowaniu w sieci mamy luksus podtrzymania gotowości z równoczesnym użyciem naszych pojazdów w usługach przewozowych. Wszystko to zasługa sumy i rozpiętości posiadanego zespołu lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To być może jest realne jedynie w sieci, gdzie można dobrze zdywersyfikować stan posiadania konkretnych, stowarzyszonych w sieci oddziałów. Jesteśmy wstanie realizować kilkanaście usług równolegle nie tracąc na jakości i czasie. Tu w MegaHol usługi dostarczamy 24h na dobę, przez cały tydzień w całym kraju oraz w granicach Unii Europejskiej.Czy istniej możliwość zarezerwowania sobie takiej kompetentnej współpracy?


Standardem naszych działań jest sprawny dojazd na dowolne zgłoszenie wystarczy, że do nas zadzwonicie. Zwyczajnie uprzednio zapiszcie nasz kontakt. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest nie zastąpioną marką oferującą pomoc drogową nie wyłącznie kontrahentom indywidualnym, ale również obsługującą zleceniodawców flotowych. w każdym polskim oddziale, choćby tutaj w MIEŚCIE, można z nami parafować stałą umowę na opiekę nad flotą TIR-ów i pozostałych aut ciężarowych względnie dostawczych czy powiedzmy firm taksówkowych. Umowa deklaruje klientom nasz szybki przyjazd w rejon wezwania. Sprawna reakcja, która w ostatnich sezonach rośnie do kategorii najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie ma prawa realizować się kosztem klasy tychże, dlatego świadomość rodzaju taboru swoich stałych zleceniodawców ma tak kluczowe znaczenie dla skuteczności naszych prac. Poślemy na przykład uprzednio skomponowany do działania serwis mobilny i wasza firma odnotuje mniejsze szkody. Jeśli wasza firma operuje w rejonie Mieleca to umowa z nami wydaje się być zrozumiała, ale instytucje spoza regionu, których samochody przemieszczają się w naszej przestrzeni dostatecznie regularnie, również podpisują z MegaHol umowy ograniczając ryzyko strat. Fachowa pomoc drogowa od ręki to komfort w chwili usterki.HolowanieMegaHol to droga zdecydowanie do zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: