LAWETA RADOMYŚL WIELKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RADOMYŚL WIELKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Posiadamy niezawodną koncesję na pomaganie


To rozsądnie, że tu się znalazłeś! To najlepsze miejsce w strefie Radomyśla Wielkiego do jakiego mogłeś zajrzeć. Ratujemy w wszelkich przypadkach losowych, jakie mogą zdarzyć się na trasie. Usuniemy każdą awarię. Skutecznie pomożemy w holowaniu TIR-a lub pozostałych aut ciężarowych lub dostawczych. Nie da się zaoferować więcej aniżeli sto procent. Lawety zamówione w MegaHol zapewniają taki stopień kondycji i zaufania przez 24h na dobę.


Jeżeli to awaria wystukaj nasz numer natychmiast. Teraz raczej nie trwoń już ani sekundy na czytanie. Zdążymy się później zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast kiedy potrzebujesz zaufania nim może być już za późno. Ochrony w dłuższej perspektywie. Teraz może być idealny czas na rozpoczęcie rozmowy. Możesz nabrać ufności co do decyzji o wyborze MegaHol. To jest ogólnopolska platforma warsztatów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej o nadzwyczaj profesjonalnej propozycji usług daleko szerszej niż usługi holowania. Tymczasem wirtualnej konwersacji, ale oczywiście nic na szczęście nie wskazuje na to by nie można było jej zastąpić kontaktem bezpośrednim.


Na początek logiczne pytanie:Czym na pewno jest MegaHol?


MegaHol jednoczy solidną grupę niedużych zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej absolutnie nie wyłącznie dla pojazdów ciężarowych, TIRdostawczych, ale w o wiele szerszym zakresie. Nie narzucamy sobie granic dlatego lawetujemy i małe pojazdy i motocykle, holujemy pojazdy osobowe, a także oferujemy frachty lawetą ewentualnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To zrozumiałe, że kiedy branżą takiej grupy jest TIR to niewątpliwym jest dla niej jednoczesne przejście do usług transportowych w wersji ciężkiej. Zarządzamy bowiem adekwatnymi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które pozwolą nam na transport uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych czy drogowych. Rozszerzamy się dla dobra odbiorcy od regionalnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po sporą platformę funkcjonującą na całym Górnym Śląsku i w przyległych województwach. Nasz oddział w Radomyślu Wielkim to efekt ekspansji profesjonalnych, jakościowych usług wprost do całego szeregu lokalizacji w Polsce.


W całej Polsce pojawimy się niedługo.Co też dostaniesz na skutek działania sieci MegaHol?


Pewność wysokiej klasy oraz bezpieczeństwa usługi w trakcie 24h na dobę. To oczywista deklaracja i nie ma pretekstu liczyć na więcej od usługi holowania. Zazwyczaj cena usługi ma ogromny wpływ na nasze wybory, jednak zdecydowanie mniejszy w przykładzie usług pomocy drogowej. Czas dojazdu w rejon wezwania w przypadku platformy MegaHol jest znacząco krótszy niż średnia. Platforma MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych drużyn pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam traktować indywidualnie i ekspediować tam kadrę odpowiednio dopasowaną do tej roli. Zdarzają się awarie wymagające uniwersalnych mechaników lub, co dokładnie w MegaHol jest możliwe, kilku fachowców z różnych specjalizacji. To potrafi być jednocześnie niezbędność wyekspediowania mocnego ciągnika by wydobyć TIR-a z pobocza oraz ciężarowego serwisu mobilnego ewentualnie wulkanizacyjnego. Sieć gwarantuje nam korzyść jeśli chodzi o dostępność i mnogość sprzętu, a to przedłuża się na szybkość i markę firmowych usług czyli ewidentną korzyść naszych kontrahentów.Czy z powodu działania w sieci stawka za usługi się redukuje?


W wypadku pomocy drogowej, mającej w miejscu zdarzenia podjąć cały szereg, praktycznie trudnych do wcześniejszego określenia działań, bardzo nie zręcznie jest zbudować jeden konkretny cennik. U nas zasadą jest wczesna symulacja kosztów usługi przeprowadzona podczas otrzymywania zamówienia. Niektóre nieuniknione zadania można zaplanować w zasadzie przy zamówieniu. Jasne jest wszakże jaki wóz będziemy transportować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin zleceniodawcy, jaka będzie potrzebna autolawety ewentualnie naczepa niskopodwoziowa, czy konieczny jest przyjazd serwisu mobilnego itp. To jedyne co jest potrzebne, żeby wstępnie oszacować wartość zamawianej usługi. Wiadomo, że na miejscu kolizji ma prawo się okazać konieczna rewizja kalkulacji usługi. Nie mniej siła platformy polega też na tym, że wyceny za poszczególne usługi maleją, więc zapewne będą atrakcyjne wobec cenników małych operatorów. Istnieje jeszcze i kolejny powód skierowania się po taką usługę do Nas. Mianowicie możliwość rozliczeń bezgotówkowych za świadczone przez nas usługi z uwagi na liczne umowy wiążące nas z ogromnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.


Czy poza holowaniem znajdują się w naszej propozycji jakiekolwiek inne usługi?


 • W MegaHol, faktycznie jedynie dzięki funkcjonowaniu w platformie, propozycja usług jest bardzo bogata.
 • Rzecz oczywista podstawą jest pomoc drogowa w postaci holowania i lawetowania.
 • Przewóz autolawetą jednocześnie pasażerów, na przykład do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych samochodów ciężarowychdostawczych, oraz także osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich potencjalnych rozmiarach. Zwłaszcza TIR-y są naszą branżą.
 • Transport usługowy wszystkich pojazdów od samochodów osobowych po ciągniki.
 • Indywidualne i długotrwałe umowy na przewóz pojazdów budowlanych, rolniczych, a także drogowych.
 • Usługi przewozowe obejmują również tramwaje, naczepy mieszkalne, autobusy i inne nietypowe pojazdy.
 • W granicach nie tylko długoterminowych umów dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa oraz energetyki oferujemy usługi przewozu dłużycowego.
 • Efektywne wyciągnie pojazdów z trudnego obszaru bez nowego uszczerbku.
 • Uzupełnianie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, wręcz na drodze.

Jest logiczne, że cały sprzęt którym operujemy jest oddany służbie pomocy drogowej, jednak dzięki istnieniu w platformie mamy komfort podtrzymania służby z równoczesnym użyciem naszego sprzętu w usługach przewozowych. w MegaHol wykorzystujemy liczebność oraz różnorodność lawet, autolawet, a również naczep niskopodwoziowych o wszelakim przeznaczeniu, jakimi rozporządzamy dzięki sieci. Wzrost MegaHol przynosi nam aktualnie ewentualność otwarcia nawet kilkunastu zamówień jednocześnie bez jakichkolwiek strat na jakości i bezpieczeństwie usługi. w MegaHol dodatkowe usługi dostarczamy na obszarze całego kraju i oczywiście Unii Europejskiej przez cały tydzień i 24h na dobę.Czy jest opcja zarezerwowania sobie tej profesjonalnej pomocy?


Codziennością naszych usług jest szybki dojazd na obojętnie jakie wezwanie jedyne co konieczne to fakt, że do nas zadzwonicie. Jedynie uprzednio zanotujcie nasz numer. MegaHol oferuje swoje usługi klientom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi może podpisać stabilną umowę obsługi. w dowolnym polskim oddziale, chociażby tutaj w Radomyślu Wielkim, istnieje możliwość z MegaHol ratyfikować długoterminową umowę na obsługę floty TIR-ów oraz innych aut ciężarowych lub dostawczych czy powiedzmy firm taksówkowych. Taka umowa zobowiązuje nas do natychmiastowego dojazdu na miejsce zamówienia co umożliwia nam sieciowa architektura. Wartością stałej umowy może być na pewno lepsze przygotowanie do wykonania usługi, ponieważ będziemy z góry znać model taboru naszego kontrahenta. Straty wyrządzone kolizją zimniejszą się jeżeli wyślemy do was wcześniej gotowy serwis mobilny. Umowa z nami na pewno niweluje zagrożenie strat, dlatego jeśli istnieje instytucja, absolutnie nie obowiązkowo regionalna, której flota często porusza się w obszarze naszego Radomyśla Wielkiego to rekomendujemy jej nasze usługi. Solidna pomoc drogowa od ręki to luksus w chwili awarii.

Holowanie wyłącznie w granice zysku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: