LAWETA PRZECŁAW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRZECŁAW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na witrynie MegaHol


Dobrze, że tutaj jesteś! Bowiem to najkorzystniejsze miejsce w okolicy Przecławia do jakiego mogłeś zajrzeć. Ratujemy we wszystkich incydentach losowych, które potrafią wydarzyć się na szosie. Wyeliminujemy każdą awarię. Skutecznie pomożemy w holowaniu TIR-a lub innych pojazdów ciężarowych lub dostawczych. Absolutna pewność kondycji oraz bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest oczywista w przypadku lawet wynajętych w MegaHol.


Nie powinieneś w tej chwili czytać wszystkiego. Wywołaj numer do nas po pomoc drogową. Dokładniej zapoznamy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak w okolicznościach jeśli akurat nie znalazłeś się na „musiku”, a tylko poszukujesz bezpieczeństwa. Umożliwienia sobie w dalszym horyzoncie gwarancji skutecznej pomocy. To sugeruje, że potrzebujesz zaznajomić się z propozycją naszych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów zajmujących się ciężarową pomocą drogową ma różnych usług obfity repertuar znacznie wychodzący poza usługę holowania. Zachęcamy zatem do rozmowy. Wirtualnej konsultacji, w której z radością odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Na początek typowe pytanie:MegaHol – co to za formuła?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej tak jak mnóstwo zakładów, które zdecydowały się pod naszym logo zintegrować własne możliwości w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie świadczymy usług jedynie flotom TIR-ów. Nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowychdostawczych, ale zdecydowanie rozszerzamy swoją paletę usług. Zdecydowanie nie narzucamy sobie granic w związku z tym lawetujemy i małe pojazdy i motocykle, holujemy pojazdy osobowe, a także oferujemy frachty lawetą ewentualnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej sytuacji potrafimy przyjąć zlecenie transportu ciężkich maszyn drogowych, budowlanych lub rolniczych, gdyż specjalizując się w TIR-ach w sposób bezpośredni jesteśmy w posiadaniu właściwych lawetnaczep niskopodwoziowych. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat sprawnie działamy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Obecnie jesteśmy w Przecławie, a poza tym w wielu dodatkowych lokalizacjach na terenie Polski i wszędzie tam można czerpać z naszej kompetentnej pomocy.


W dalszej perspektywie prawdopodobnie powszechnie na całym terytorium Polski.Co też z takiej sieci mogą wyciągnąć klienci?


Usługę o gwarantowanej klasie i bezpieczeństwie w ciągu 24h na dobę. To zapewne najwyższa wartość usługi holowania jakiej może oczekiwać klient? Zazwyczaj cena ma naturalnie duży wpływ na dobór usługodawcy, lecz w wypadku usług pomocy drogowej ma mniejsze znaczenie. Strategia działania platformy MegaHol ogranicza czas przybycia w rejon zdarzenia. Znakomicie skomponowane do działania ekipy MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci łatwo jest na poszczególne zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej dopasowaną do zapotrzebowania. Nie ma szans by było dla nas tematem wysłanie do wieloaspektowego zamówienia paru specjalistów, którzy zwykle funkcjonują w odrębnych oddziałach, ale pracujących w granicach naszej sieci. Nieustannie w trudnych okolicznościach zwykle muszą sobie radzić ci którzy właśnie dotarli i trzeba wzywać inną firmę gdy, akurat nie można przeskoczyć kłopotu. U nas równolegle pojawią się w komplecie ci którzy obecnie są pomocni nawet gdyby konieczne było zestawiać możliwości wielu zespołów z sieci. Właściwie to platforma zabezpiecza nas w sprzęt o jaki ciężko by było lokalnej, jednostkowej firmie nie bacząc na to jak znakomitej jakości są jej usługi.Jaka jest wartość usługi?


Oczywiście nie doszukamy się szablonu sytuacji drogowych, jaki można by jakoś przenieść na sztywny taryfikator usług pomocy drogowej, a gdyby były to takich epizodów jest nie wiele. w naszym przypadku pierwszej wyceny usługi podejmuje się dyspozytor, który przyjmuje zgłoszenie. Pewne oczywiste zadania można ustalić właściwie przy składaniu zlecenia. Jasne jest wszakże jaki wóz będziemy przewozić i w jakim jest stanie na podstawie oględzin zleceniodawcy, jaka będzie konieczna autolawety względnie naczepa niskopodwoziowa, czy konieczny jest dojazd serwisu mobilnego itp. w celu wstępnej symulacji kosztów usługi to zadowalające wskazówki. Jednocześnie na miejscu zajścia ma prawo się ujawnić niezbędna korekta kalkulacji usługi. Platforma ma jednak dla ostatecznej wyceny usługi kolosalne znaczenie, gdyż jak to bywa zazwyczaj w podobnych przypadkach pomaga zredukować wszelkie wydatki, a w efekcie podsumowującą kalkulację. Jest jeszcze jeden pretekst skierowania się po taką usługę do Nas. Jest to sposobność rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z uwagi na liczne umowy łączące nas z dużym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Jakie usługi oferujecie oprócz holowania pojazdów?


 • MegaHol dzięki sieci wykorzystuje znaczny repertuar usług.
 • Szczególnie zaawansowaną usługą w MegaHol jest holowanielawetowanie.
 • Mamy na stanie autolawety z możliwością transportu konkretnie do 6 osób jadących wcześniej holowanym pojazdem.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Nastawiana na TIR-y mobilna wulkanizacja, jednak w sumie przygotowana na wszystkie rozmiary opon od samochodów ciężarowych właściwie do osobówek.
 • Transport wszystkich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak też aut osobowych.
 • Usługa transportu pojazdów rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Wśród opcjonalnych usług przewozowych również przerzut pojazdów niestandardowych takich na przykład jak przyczepy mieszkalne, autobusy i tramwaje itp.
 • Usługa frachtu detali dłużycowych dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy też przemysłu.
 • Skuteczne i bezawaryjne dla auta wyciąganie go z pobocza, kanału, pola czy nietypowego słabo dostępnego miejsca.
 • Kompletna obsługa na drodze wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Dzięki organizacji sieciowej potrafimy utrzymać absolutną chęć do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoległym bezkonfliktowym oferowaniu usług przewozowych. Platforma umożliwiła MegaHol zdywersyfikować zasoby poszczególnych warsztatów w taki sposób, że dziś dysponujemy ogromną rozpiętością sprzętu co pozwala nam na szeroki wachlarz dodatkowych usług. Możemy nawet wykonywać kilka usług jednocześnie zdecydowanie nie kosztem marki i czasu. w MegaHol dodatkowe usługi oferujemy 24h na dobę i każdego dnia nie jedynie na obszarze kraju, ale i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.Czy przygotowana jest umowa, która zastrzeże nasz współudział w świadczeniu pomocy.


Właściwie wystarczy zapamiętać sobie nasz numer i wybrać go w razie zaistnienia problemu. Jesteśmy zdecydowani na długoterminowe umowy gwarantujące udział naszej grupy w działaniach pomocowych co przede wszystkim legitymizuje się w przypadku kontrahentów flotowych. w każdym polskim oddziale, również tutaj w Przecławie, wolno państwu z MegaHol parafować długoterminową umowę na obsługę floty TIR-ów i innych aut ciężarowych lub dostawczych czy powiedzmy firm taksówkowych. Takie umowy są dla MegaHol osiągalne dzięki platformie gdyż ta gwarantuje nam finalizacje obowiązkowego paragrafu umowy – błyskawicznego dojazdu na w rejon kolizji. Dodatkową przewagą długoterminowej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest również nasza świadomość taboru funkcjonującego w dyspozycji klienta co wpływa na efektywniejsze przygotowanie firmowych ekip i sprzętu do realizacji wezwania. w przypadku awarii straty będą mogły być istotniejsze gdy ważny jest czas. Wydajna praca serwisu mobilnego w tym przypadku może mieć decydujący wpływ. Warto wówczas by ów serwis był wcześniej gotowy na obsługę taboru danego kontrahenta. Należałoby pamiętać, że firma którą serwisujemy zdecydowanie nie musi być przypisana do Przecławia. Wystarczy, że przemieszcza się często w naszym terenie, a ta umowa redukuje ryzyko. Powiadają, że zdecydowanie nie ma niczego nieomylnego. To może pożądane jest zapewnić sobie choćby pomoc drogową od ręki w chwili nieoczekiwanego doświadczenia.


HolowanieMegaHol – łatwa jazda w granice zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: