LAWETA KOŁO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOŁO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział winien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że w zasadzie jesteśmy przygotowani i otwarci na każde zlecenie. W tej sytuacji szczerze mówiąc nie kierujemy uwagi na rozmiar pojazdu dlatego, że nasi kontrahenci powinni być naszymi dobrymi przyjaciółmi i staramy się, aby nasze czyny utrwalały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół poznaje się w biedzie. Jesteśmy gotowi na holowanie pojazdów ciężarowych w tym samym zakresie jak i innych pojazdów i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce zawsze są dobrze zaopatrzone.


Usterka samochodu może zaskoczyć cię w każdej sekundzie w prawie nie prawdopodobnym terminie. Gdy zdarzy się taki kłopot w bliskości naszego miasta Koła dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to zupełnie pewne rozstrzygnięcie. Jednak może zdarzyć się, że nie zajdzie uzasadnienie holowania. Absolutnie wcześniej trzeba wykorzystać mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wyspecjalizowane kadry powinny sobie poradzić z reperacją. Nasze czynności na miejscu zajścia przywiodą do ekspresowego rozwiązania usterki.


Bynajmniej nie obawiamy się, iż coś nas zaskoczy bo posiadamy dość umiejętności, by z potencjalnymi awariami sobie dać radę. Osobiste podejście do zrealizowania każdej pracy przynosi pozytywne skutki, dlatego pilnujemy się tych zasad zawsze dla waszej satysfakcji. Zapewne nie ma reguły, jednak zwykle mnóstwo wstrzymujących dalszą podróż usterek okazuje się być banalnymi usterkami, które przy drobnej naprawie w rejonie wydarzenia powinny być skutecznie likwidowane przez nasze profesjonalne brygady. Zaakceptuj, iż zajmiemy się także drobnymi naprawami na trasie, jakie paraliżują dalsza podróż, a nie umiecie ich sami naprawić. Zawsze jesteśmy zdecydowani zainteresować się dowolną błahostką tak samo czy to może będą wycieraczki czy może nieodpalający motor, rozerwana opona lub ubytek paliwa, my prędko to załatwimy.


Pilnuj by mieć to na względzie. My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś w okolice miasta Koła dotrzeć nawet z końca Polski. Znamy tu każdy kąt więc nie jest istotne, gdzie stanąłeś z własną kolizją my zaraz cię wyszukamy. Wydzwaniaj jeśli będziesz w opresji bez zwracania uwagi na porę dnia. Dotrzemy na pewno ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Tacy jak my istnieją.Potrafimy objąć Cię ochroną przez pełną dobę:

  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na jezdnię względnie ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Pomoc w zakresie Assistance oraz darmowe usługi z OC sprawcy

NASZA GALERIA


Samodzielnie przekonaj się co zawiera nasza oferta jeżeli jeszcze nie masz pewności. Tymczasem na pewno będziesz mógł w mieście Koło liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Treścią wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza infrastruktura lawet i autolawet na sto procent jest przygotowana do transportu dowolnego auta. Mamy jasność co do tego, że typową strategią interwencji jest holowanie, przede wszystkim jeżeli mowa o autach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej umie się takiej interwencji podjąć każdy prowadzący, my jednak sugerujemy sięgnięcie po usługi profesjonalistów.


Taką radę powinno się wziąć na serio. Po pierwsze doświadczenie oraz fachowość istotne przy realizacji tej usługi. Awaryjność prostych linek holowniczych kieruje uwagę na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy podobnej usłudze. Dzisiaj gdy nasze wyjazdy w znacznej liczbie odbywają się po trasach szybkiego ruchu czy autostradach istotną wiadomością jest fakt, iż holowanie na takich drogach jest zakazane. Prawdopodobnie nie potrzebujemy już o tym informować, ale właśnie MegaHol posiada całość tego co potrafi być niezbędne, żeby kompetentnie odholować jakikolwiek samochód.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze obecne są lawety, lub też autolawety dobrane do wszelkiego rodzaju pojazdów. Czyż trzeba wyczekiwać czegoś ponad to niż pewnego i sprawnego odtransportowania uszkodzonych samochodów i ich podróżnych na wskazane miejsce, no raczej nie, natomiast my dokładnie takimi problemami się zajmujemy celująco.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi adrenalinę. Każdy chciałby być najskuteczniejszym w swojej branży, tymczasem jeśli chodzi o nas to w przewozie aut ciężarowych no i ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy niedaleko tego ideału. Znaczącym etapem do osiągnięcia tego finału musi być świetna oferta i wartość profesjonalnych usług. Z uszkodzonym TIR-em tarasującym jezdnię zetknął się zapewne nawet nie doświadczony kierowca. Wyłączenie jednego pasa ruchu może stworzyć tasiemcowe zatory też na drodze dwupasmowej. A skutek może być gorszy kiedy na przykład do awarii dojdzie na podrzędnej, lecz uczęszczanej drodze. Z tego powodu bezzwłoczna reperacja albo skuteczny, kompetentny transport tego samochodu jest tak bardzo znaczący.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i koniecznym sprzętem pomocniczym takim, jaki pozwala na wydobycie ciężkiego TIR-a z parowu oraz postawienie go na kołach. Dysponujemy zatem dostatecznymi zasobami żeby skutecznie odblokować jezdnię w taki sposób żeby można było bezpiecznie przeprowadzić naprawy. Kompletny kalejdoskop dokuczliwych samochodów: Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, skutecznie i solidnie, przez 24 godziny na dobę, przywieziemy pod wyznaczony adres.


Zapewnia to ponadto wytrawna załoga, która pełniąc dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że wcale nie będą wskazane holownik oraz niskopodwoziówka. I na autostradzie skutki kolizji może skasować mobilny serwis, który w lokalizację zdarzenia przyjedzie prędzej oraz przywiezie profesjonalnych mechaników.


Jeśli chodzi o nas to jesteśmy przygotowani na mnóstwo rodzajów niesprawności od wulkanizacji opon po reperacje silnika. Próbujemy przed wyruszeniem ustalić przyczynę awarii i w związku z tym prowadzimy precyzyjny wywiad podczas przyjmowania zamówienia, w ten sposób nasi mechanicy wyruszają wcześniej zorganizowani. Zdarza się, że sondaż telefoniczny może być za skromny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie potrafi wykonać szybkiej naprawy, na szczęście nie jest to przecież kłopot ponieważ w odwodzie w każdym przypadku czeka autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Przedkładane przez nas jednostkowe podejście do zamówień wywodzi się z faktu, że awarie jakkolwiek podobne zazwyczaj pozostają wyjątkowo różnorodne. Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich potrzeby i podpowiedzi. Nasi mechanicy, wykorzystując odciążenie doskonale wyposażonego zaplecza technicznego, czerpią z podobnych rozmów wyłącznie pozytywne sugestie.Transport niskopodwoziowy

Rozporządzamy znakomitą infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników więc zdało się być ewidentnym rozbudowanie firmowej palety usług o fracht ciężkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy też drogowych. To prawda, że w tej dyscyplinie transportu rzecz jasna nie specjalizujemy się, lecz kiedy pośród doskonałych kierowców wykorzystuje się tylu z koniecznym doświadczeniem i praktyką nie można nie wykorzystać takiego potencjału.


Przewozy prowadzimy w kraju i zagranicą profesjonalnie dostarczając na wyznaczone położenie maszyny począwszy od trudnych jakkolwiek niewielkich wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy i busy. Jest możliwości także powierzyć nam fracht towarów ponadnormatywnych i dłużycowych.


Wszystkie samochody i ładunki przewożone w ramach realizowanych przez nas zleceń zawsze są u nas bezpieczne, choć i tak regularnie ubezpieczamy frachty. Wszelkie procedury i papiery nieodzowne do specyfikacji powiązanej z realizowaną przez nas usługą, każdorazowo bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Istnieje jakikolwiek argument, ażeby tym razem nie? W związku z tym ma prawo być MegaHol. Możemy sobie tu zapisywać, iż to my jesteśmy najlepsi, lecz nikt kto tak pisze nie dezawuuje zdolności innych. Nie powinno się zakładać, iż coś nie idzie właściwie w dziedzinie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej gdy naprawdę wiele tego standardu zakładów utrzymuje się w branży.


Winno się wszakże przemyśleć tą sytuację szerzej. Pojedynczy zakład nigdy nie będzie zarządzał faktycznie tak rozległym zespołem pojazdów i sprzętem jak firma należąca do platformy tworzącej się z wielu wspólników. O wykwalifikowanych mechaników czy zawodowych kierowców również bywa zdecydowanie łatwiej w naszej markowej platformie niż w jednostkowym warsztacie. Pajęczyna warsztatów umiejscowionych nieopodal zajścia, kooperując ściśle ze sobą ma możliwość wyekspediowania pomocy z specjalnie dopasowaną do okoliczności kadrą i optymalnym sprzętem.


Dokładnie z tego powodu sprawdza nam się wyśmienicie, jako podstawa oferowania naszych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Przybędzie do was najlepiej dobrana formacja specjalistów, najpewniej z małego warsztatu gdzie wiążą ich więzy domowe względnie przyjaźni, jednakże będą mogli oczekiwać na natychmiastową pomoc dużej sieci.


Nie mamy cennika ponieważ każde wezwanie oceniamy odrębnie, tymczasem takie podejście ma bezpośrednie odbicie w regularnie mniejszych cenach niż możecie się spodziewać. Zlecenia z OC i Assistance wykonujemy w granicach ubezpieczenia.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie wyłącznie. Niezmiennie Twój wrażliwy przyjaciel z Koła.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: