LAWETA DĄBIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DĄBIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy szczerze zaznaczyć, iż naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa, to na szczęście nie zakłada, że rezygnujemy z realizacji odmiennych wezwań, ba wręcz przeciwnie zarządzając profesjonalnie wyposażoną infrastrukturą możemy obsłużyć wiele zleceń jednocześnie. Wszystkich klientów traktujemy tak jak przyjaciół, a to ważny krok do zapewnienia pomocy także tym którzy przemieszczają się trochę mniejszymi wozami. Biorąc to pod uwagę, każdy z naszych zespołów, rozłożonych po całej Polsce, musi być przygotowany w bliźniaczym stopniu na holowanie pojazdów ciężarowych jak i innego dowolnego samochodu.


Niestety nie można liczyć na fart, że w trasie zostawią w spokoju nas awarie pojazdu. Usterka może wam się zdarzyć w rejonie miasta Dąbie, ale to nic bo i tu utrzymujemy swój oddział, dlatego przezornie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na w rejonie wskazanej lokalizacji niezwykle prędko. Holowanie wszak nie każdorazowo wydaje się być uzasadnione. Absolutnie w pierwszej kolejności trzeba zastosować mobilny serwis, a nasze znakomicie wyspecjalizowane kadry mogą sobie poradzić z reperacją. Nasze czynności na miejscu zdarzenia przywiodą do szybkiego usunięcia niesprawności.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z jakąkolwiek awarią. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która dziś umacnia nas w zaufaniu do tego, iż wybieramy odpowiednie decyzje w toku realizacji otrzymanych zamówień. Często jest tak, iż pospolita niesprawność udaremnia dalszą jazdę, jednak dla pomocy drogowej mała reperacja w terenie nie wydaje się być problemem. Nie odpalający motor, wycieraczki, paliwo, opona oraz całe mnóstwo nie spodziewanych drobiazgów, zajmiemy się dowolną drobnostką.


To jest znaczące! Jeżeli przebywasz z odległego miejsca, nie dręcz się faktem, że nie umiesz nam objaśnić w którym miejscu miałeś usterkę, ponieważ my przybędziemy z sąsiedztwa. Bądź pewien, że masz w nas przyjaciół, w związku z tym nie denerwuj się, iż nie potrafisz ustalić gdzie przebywasz my na sto procent cię odszukamy. Potrzebujesz pomocy więc dzwonisz, oczywiście nie ma znaczenia o jakiej porze, twoi przyjaciele asekurują cię przez pełną dobę. Przyjemnie jest mieć przyjaciół na jakich w każdym przypadku potrafimy się oprzeć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Naturalnie tak już mamy.Ręczymy za pomoc o każdej porze dnia i nocy:

  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię czy ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dolanie ubytku paliwa w baku
  • Pomoc w granicach Assistance i nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Pełna oferta jest tutaj zaprezentowana w detalach czyli możesz rozwiać wątpliwości. Lecz na pewno będziesz mógł w Dąbiu liczyć na przyjaciół!AutolawetyAutoautolawety 24h

Pewnie można zakomunikować, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, jednakże nie ma widocznych przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub też autoautolawetymi przewozić którykolwiek inny charakter samochodów. Jedną z form holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy holują samochód, zwłaszcza pojazdy osobowe przy użyciu linki holowniczej, lecz naszą poradą absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w takim przypadku profesjonalistów.


Jest to celowe z kilku względów. Kluczowe są doświadczenie oraz profesjonalizm znaczące przy wykonaniu podobnej usługi. Niestety nie można w stu procentach zaufać prostej lince holowniczej ponieważ nie rzadko jest ona niebezpieczna. Zaś w przypadku kiedy długie trasy coraz częściej podejmujemy autostradą względnie drogą szybkiego ruchu, trzeba wiedzieć, iż na takich trasach holowanie jest zakazane. Zatem tu akurat jest pole do popisu dla profesjonalnego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Dowolny typ aut możemy przewieźć sięgając do własnych lawet, lub autolawet. O każdej godzinie potrafimy, bardzo szybko dostarczyć w rejon zdarzenia przepisowy transport oraz solidnie dowieźć i sprzęt i podróżnych do wyznaczonego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To praca nas fascynuje. Naszym planem jest być najlepszym w transporcie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. Zapewniamy dużą paletę , a także wytrawne przeprowadzenie usług. Awaria Tir-a na trasie, podobnego zdarzenia rzecz jasna nie życzymy nikomu, natomiast przecież jak wiemy, to się może zdarzyć. Długie zatory są w stanie się budować nawet na szosie dwupasmowej jeśli wyłączymy z ruchy jeden pas. Tymczasem rezultat może być groźniejszy gdy na przykład do kolizji dojdzie na peryferyjnej, lecz ruchliwej trasie. Powinno się więc zauważyć speców od reperacji w rejonie zdarzenia no i profesjonalnego przewozu aut.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania masywnych samochodów z parowu i pozwalający na ustawienie ich na kołach. Na co dzień mamy, zatem konieczne narzędzia, aby wykonać zabieg bezkolizyjnej formy remontu po uprzednim ogarnięciu ulicy z awaryjnie unieruchomionego, ciężkiego pojazdu. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, kompletny wachlarz ciężkich samochodów dostarczymy skutecznie i solidnie przez całą dobę.


Jednak w naszych oddziałach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu pełni dyżur doświadczona kadra i to przede wszystkim oni gwarantują powodzenie i klasę naszych prac.Mobilny serwis 24h

Zawsze może się wyjaśnić, że absolutnie nie będzie zapotrzebowania na holownik no i niskopodwoziówkę. Na miejsce usterki stosunkowo skuteczniej przybędzie mobilny serwis i choćby i na autostradzie, przeszkoleni mechanicy efektywnie dokonają nieodzownej reperacji.


Od wulkanizacji opon po małe naprawy silnika na takie zdarzenia jest gotów mobilny serwis. Zwykle udaje nam się przed wyjazdem określić inspirację usterki i z tego powodu prowadzimy precyzyjny wywiad w czasie przyjmowania zlecenia, dzięki tej metodzie nasi mechanicy wyruszają absolutnie zorganizowani. Rzecz zrozumiała, że zawsze może wypaść coś niezaplanowanego i błyskawiczna naprawa nie może być osiągalna, jednak w tej sytuacji niezwłocznie podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca tylko na zgłoszenie.


Jakiekolwiek zamówienie to dla nas wyjątkowy incydent dlatego, że każda usterka jest wyjątkowa. Kompetentni mechanicy zdołają z sugestii klientów wychwycić praktyczne informacje bez przytyku, także wówczas jeśli zleceniodawcy wikłają się w diagnostyce niesprawności. Komfort funkcjonowania daje nam wyśmienicie wyposażone zaplecze, w tej sytuacji wysłuchanie klienta może nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Rozbudowaliśmy profesjonalną ofertę, jednakże pierwotne usługi na tym posunięciu zgoła nie cierpią, bowiem fracht maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych wynika z poważnej podwaliny w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników będących w naszym taborze. To jak najbardziej słuszna decyzja, gdyż użytkuje potencjał swoich doświadczonych kierowców i sprzętu, i tym samy minimalizuje koszty funkcjonowania pośrednio oddziałując na zmniejszenie stawek kluczowych usług.


Kombajny, koparki, walce drogowe, pikapy i busy, aż do kłopotliwych choć małych wózków widłowych, wszystkie pojazdy jesteśmy wstanie przewieźć na obszarze kraju lub zagranicę. Wolno oczywiście powierzyć nam transport towarów ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Wszystkie samochody i ładunki dostarczane w ramach realizowanych przez nas usług zawsze są u nas bezpieczne, jednak i tak regularnie ubezpieczamy frachty. Jakikolwiek przewóz, zwłaszcza niestandardowych ładunków potrzebuje pozwoleń, uprawnień czy właściwej specyfikacji, jednak przenigdy nie zarzucamy kontrahenta załatwieniem takich formalności.Dlaczego my?

Gdyż akurat nie znajdziesz sobie takiego czynnika, aby nie. Czemuż akurat nie MegaHol? Absolutnie nie planujemy żeby inni czuli się gorsi, jednakże ogromnie staramy się być najlepsi. Funkcjonuje mnóstwo pomocy drogowych zdecydowanie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże zdecydowanie każda wypełnia oczekiwane zadania.


Odważ się trochę zanurzyć w ten wątek. Prawdopodobieństwo posiadania adekwatnego sprzętu w tym przykładzie powinno być daleko wyższe niż w jednostkowym zakładzie bodaj ze względu na ilość kooperantów. W sprawie kadr firmowa sieć również posiada przewagę nad indywidualnym zakładem, nawet wówczas jeżeli pracują tam dobrzy mechanicy. Pojedynczy zakład nie posiada wyboru, my modyfikujemy się właściwie do sprawy i wysyłamy odpowiedni sprzęt plus odpowiednich fachowców, a gwarantuje nam to firmowa pajęczyna zespołów działająca jak naczynia połączone.


Bazę oferowania naszych usług określa zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się właśnie w związku z tym. Przybędzie konkretnie do was odpowiednio wyszukana formacja profesjonalistów, prawdopodobnie z małego punktu gdzie wiążą ich więzy rodzinne lub przyjaźni, jednak będą mogli czekać na błyskawiczną interwencję całej platformy.


Często opłaty za zlecone nam prace mogą być mniejsze niż oczekujecie, a bierze się to z tego, że nie wspieramy się na cenniku, i wartościujemy dowolne zamówienie jednostkowo. Zdecydowanie realizujemy wszystkie wezwania z OC i Assistance i w tym wypadku zrealizujemy usługę bezkosztowo.


Więc oto nasz MegaHol, na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Dąbia, który zabezpiecza Ci pewną jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej:

Ta strona wykorzystuje pliki cookie!

Klikając przycisk akceptuję, użytkownik wyraża zgodę na stosowanie plików cookie i innych podobnych technologii MegaHol.pl oraz osób trzecich, używanych w celu zwiększenia komfortu korzystania z serwisu, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami MegaHol.pl oraz wyświetlania trafniejszych reklam w serwisie MegaHol.pl Tu można znaleźć więcej informacji o dostępnych opcjach i plikach cookie. Wyrażoną zgodę można w dowolnym momencie cofnąć.