LAWETA KŁODAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KŁODAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen rozdział powinien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale wciąż zawsze jesteśmy przygotowani i zdecydowani na dowolne zamówienie. Jeśli chodzi o nas to klienta widzimy jako przyjaciela dlatego tak podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel oczekuje oczywiście nie zważając na to jakie gabaryty ma jego auto. Biorąc to pod uwagę, dowolny z naszych warsztatów, rozsianych po całej Polsce, jest gotowy w bliźniaczym stopniu na holowanie aut ciężarowych jak i każdego innego samochodu.


Nie znajdziesz stref chronionych i na ogół potrafimy mieć niedyspozycję samochodu. Awaria ewentualnie może wam się zdarzyć w okolicach Kłodawy, ale zachowaj spokój dlatego, że i tutaj mamy swój warsztat, w związku z tym przezornie dzwoń do MegaHol będziemy na miejscu zdarzenia nadzwyczaj prędko. Notabene nie musimy niezwłocznie holować samochodu. W każdym przypadku może się wyklarować, że jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu wzmocniona wyspecjalizowaną kadrą. Nasze poczynania na miejscu zajścia zawiodą do szybkiego naprawienia usterki.


Nie stresujemy się, że coś nas zaskoczy ponieważ mamy stosunkowo dużo energii, aby ze wszystkim sobie poradzić. Dobre nastawienie do zrealizowania każdej pracy pozwala na pożądane wyniki, więc trzymamy się tych metod dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, jakie wystarczy zrealizować praktycznie w rejonie awarii to dla nas zazwyczaj tuzinkowe usterki, mimo, że klientom uniemożliwiają dalszą drogę. Skończyły się czasy gdy musiałeś przewozić ze sobą duży warsztacik samochodowy bo aktualnie niewielkimi remontami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki czy wymieniając w śnieżycę niekompletne wycieraczki.


Wiedz! My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, lecz ty mogłeś w okolice Kłodawy dotrzeć chociażby z krańca Europy. Znamy tutaj każdy zakątek więc nie jest znaczące, w którym miejscu stanąłeś ze swoją usterką bez problemów niedługo cię odnajdziemy. Wybierz numer gdy jesteś w kłopocie bez względu na porę dnia. Dojedziemy na sto procent ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Oto stały system na działanie.Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz zaplanować naszą współpracę:

  • Wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Pomoc w granicach Assistance i bezpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach

NASZA GALERIA


By rozproszyć wszelkie obiekcje na naszej stronie możesz zaznajomić się z naszą całą ofertą. Lecz na pewno możesz w Kłodawie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno posiadała u nas palmę pierwszeństwa, nie oznacza to wcale, że nasze lawety lub autolawety nie mogą być przystosowane do transportu różnych aut. Mamy świadomość, iż typową metodą pomocy jest holowanie, szczególnie jeżeli mowa o samochodach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej umie się podobnej interwencji podjąć każdy kierowca, my właściwie sugerujemy skorzystanie z usługi zawodowców.


Są czynniki aby tą radę traktować dosłownie. Doświadczenie i fachowość są obowiązkowe dla zaufania przy holowaniu. Poza tym właściwy sprzęt, ponieważ zwyczajna lina holownicza potrafi bywać ryzykowna. Natomiast w sytuacji gdy odległe trasy coraz częściej podejmujemy autostradą lub trasą szybkiego ruchu, kierowca musi wiedzieć, iż na takich drogach holowanie na sto procent jest zabronione. Zatem tutaj dokładnie może być miejsce dla specjalistycznego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze są lawety, a także autolawety przystosowane do jakiegokolwiek rodzaju aut. Stosowny transport dostarczymy natychmiast na miejsce zdarzenia i bezawaryjnie przywieziemy na określone położenie i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co uwielbiamy. Przewóz samochodów ciężarowych również ciężarowa pomoc drogowa to strefy w jakich staramy się być najdoskonalsi. Gwarantujemy różnorodną ofertę oraz fachowe wykonanie prac. Większość kierowców zapewne musiała mieć kiedyś możliwość spotkania z popsutym na drodze TIR-em. Jeśli w sytuacji zdarzenia na trasie dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to oczywisty będzie zator, nawet na wiele kilometrów. Rzecz jasna nie liczmy, iż będzie spokojniej na peryferyjnych trasach gdyż zdarzają się one bardzo często uczęszczane, tymczasem awaria TIR-a jest w stanie je całkiem zatkać. I to jest powód dla jakiego szanować trzeba sprawne, fachowe naprawy na miejscu powstania wydarzenia, lub kompetentny przerzut tych pojazdów.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także koniecznym sprzętem pobocznym takim, który zapewnia wyciągnięcie ciężkiego TIR-a z parowu i umiejscowienie go na kołach. Jak da się zauważyć na co dzień mamy rzeczywiste możliwości transportu dużego pojazdu w miejsce, gdzie bezpiecznie, można dopiąć plan potrzebnych napraw. Kompletny repertuar kłopotliwych samochodów: Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, skutecznie i bezpiecznie, przez całą dobę, przewieziemy pod uzgodniony adres.


Ale w naszych zespołach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu czuwa fachowa kadra i to przede wszystkim oni gwarantują powodzenie i jakość naszych prac.Mobilny serwis 24h

Potrafi się wyklarować, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka absolutnie nie będę teraz niezbędne. Awarię będą mogli wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, który w okolice zajścia zajedzie znacznie prędzej.


Od niedużych napraw silnika po wulkanizację opon przeszkoleni mechanicy z mobilnego serwisu są gotowi na rożne rodzaje usterki. Udaje się to z tego powodu, że przy odbieraniu zgłoszenia realizujemy na tyle dokładny rekonesans aby personel mobilnego serwisu mógł w drogę wyruszyć dokładnie zorganizowany do pracy. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy zabezpieczeni i na wezwanie wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu potrafi się okazać, że błyskawiczna naprawa jest tym razem nie wykonalna.


Usterki, chociaż analogiczne pozostają jednak bardzo rożne, stąd też do potencjalnych zleceń podchodzimy indywidualnie. Kontrahent może akurat nie mieć racji co do oceny okoliczności zdarzenia, jednak my potrafimy wsłuchać się w jego prośby i podpowiedzi, a dalej wysnuć właściwe wnioski, bo w ten sposób postępuje się z przyjaciółmi. Wolno nam to robić ponieważ czujemy komfort zasilenia znakomicie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Utrzymując w zdolności technicznej faktycznie szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników zdrowym było dla nas rozwiązanie z możliwością transportu ogromnych maszyn rolniczych, drogowych czy budowlanych. To prawda, że w tej dziedzinie przewozu akurat nie specjalizujemy się, jakkolwiek jeśli pośród doskonałych kierowców ma się tylu z koniecznym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie zagospodarować podobnego potencjału.


Przewozy organizujemy w kraju i zagranicą sprawnie odstawiając na wybrane miejsce maszyny począwszy od masywnych jakkolwiek niewielkich wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy i busy. Jest możliwości oczywiście zlecić nam transport towarów ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Wszelkie pojazdy i frachty przewożone w zakresie realizowanych przez nas usług zawsze są u nas bezpieczne, choć i tak regularnie ubezpieczamy przewozy. Jakiekolwiek procedury oraz dokumenty wskazane do dokumentacji powiązanej z prowadzoną przez nas usługą, zawsze bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Otóż tym razem nie znamy takiego impulsu, żeby akurat nie. Dlaczego akurat nie MegaHol? Pewnie, że planujemy być najlepsi, jednakże przecież nigdy nie planujemy by inni odbierali się gorsi. Jesteśmy pewni, że potencjalne pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują niezmiennie dokładnie.


Zerknij na to jednak nie wprost. Jednostkowy warsztat nigdy nie będzie operował faktycznie tak wielofunkcyjnym zespołem pojazdów i takim sprzętem jak instytucja będąca elementem pajęczyny składającej się z wielu wspólników. W sprawie kadr firmowa sieć również buduje wyższość nad jednostkowym zakładem, nawet kiedy działają tam prawdziwi mechanicy. Pajęczyna warsztatów ulokowanych blisko kolizji, kooperując integralnie ze sobą wykorzystuje zdolność wysłania pomocy z najbardziej dopasowaną do okoliczności kadrą oraz stosownym sprzętem.


Zasada „Bądź przyjacielem klienta”, jaka stanowi bazę świadczenia naszych usług legitymizuje się przede wszystkim w związku z tym. Prawdopodobnie z usługą dojedzie mała, rodzinna obsada fachowców, ale wspierana siłą dużej firmowej platformy.


Obojętnie jakie zamówienie otrzymuje swoją kalkulację dzięki temu niejednokrotnie u nas ceny za usługę są mniejsze niż się spodziewacie. Zlecenia które rozliczamy bezpośrednio z ubezpieczycielem, to znaczy zrobione z OC ewentualnie Assistance nigdy nie wymagają jakichkolwiek dopłat klienta.


MegaHol, rzecz jasna nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, powinna być właśnie taka. Przyjaciel z Kłodawy, który liczy na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: