LAWETA PRZEDECZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRZEDECZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien brzmieć tytuł tego działu, choć z drugiej strony otwarci jesteśmy na wszelkie usługi. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie my próbujemy tak zrealizować usługę jakbyśmy ją realizowali dla najbliższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Zawsze przygotowani na holowanie samochodów ciężarowych w identycznym stopniu jak i innych samochodów i wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce muszą być właściwie zaopatrzone.


Nie znajdziesz stref chronionych i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć awarię auta. Jeśli wydarzy się taki kłopot w przestrzeni naszego miasta Przedecz wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie pewne rozstrzygnięcie. Tymczasem może nie wystąpi przymus holowania. W naszych warsztatach rozporządzamy mobilnymi serwisami, jak również wyśmienicie wykwalifikowaną załogą. Dlatego, może się zdarzyć, że rozwiążemy problem w miejscu zajścia.


Jakąkolwiek usterkę zawsze jesteśmy gotowi usunąć Faktem jest, że do tej chwili regularnie zamykaliśmy szczęśliwie wezwania, nabraliśmy w związku z tym przekonania choćby do stosowanych przez nas rozstrzygnięć. Niewątpliwie nie istnieją reguły, ale ogólnie mnóstwo wstrzymujących dalszą podróż niesprawności okazuje się być trywialnymi wadami, jakie przy drobnej naprawie w rejonie zdarzenia powinny być efektywnie eliminowane przez nasze załogi. Pozwól, iż zainteresujemy się także drobnymi naprawami na drodze, które uniemożliwiają dalsza podróż, a niestety nie możecie ich sami zreperować. Nasze wykwalifikowane załogi zainteresują się jakąkolwiek błahostką w związku z tym właściwie na szczęście nie potrzebujesz się niepokoić o paliwo, wycieraczki, opony dlatego, że pod dobrą kontrolą będziesz bezpieczny na trasie.


Zadbaj o siebie! Kiedy przyjechałeś z odległego miejsca, tylko nie denerwuj się jak nam wytłumaczyć w którym miejscu zafundowałeś sobie kolizję, bowiem my przybędziemy z sąsiedztwa. Pamiętaj, że masz w nas przyjaciół, w związku z tym nie dręcz się, iż nie wiesz gdzie przebywasz my na sto procent cię zlokalizujemy. Zaszła potrzeba interwencji więc dzwonisz, co zrozumiałe nie ważne o której porze, twoi przyjaciele trwają na posterunku całą dobę. Zapamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol ma dużo przyjaciół i jeszcze nigdy żadnego oczywiście nie zawiodła. Tacy jak my funkcjonują.24 godziny na dobę zawsze możesz Ta pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Usługi w granicach Assistance lub darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach albo wydostanie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa źle zatankowanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Tu na naszym portalu będziesz mógł zaznajomić się ze elementami pełnej oferty to pozwoli ci podjąć kluczową decyzję o ewentualnej współpracy. Tymczasem na pewno jesteś w stanie w Przedeczu liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, nie oznacza to jeszcze, iż nasze profesjonalne lawety lub też autolawety nie są dostosowane do transportu różnych aut. Uszkodzony samochód wolno oczywiście, w granicach samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, aczkolwiek odradzamy korzystanie z podobnego zagrożenia kiedy nie ma się doświadczenia.


Bynajmniej nie ignorujcie takiej wskazówki. Podczas holowania bardzo istotne są praktyka i profesjonalizm. Niezwykle kluczowy wydaje się być sprzęt z jakiego wtedy korzystamy gdyż zwyczajna lina holownicza częstokroć jest niesolidna. Powinno się jeszcze mieć na uwadze, że holowanie tego typu na autostradzie lub drodze szybkiego ruchu na sto procent jest wzbronione. Stąd pomoc drogowa MegaHol administrująca fachowymi zastępami, a także koniecznym sprzętem do lawetowania wydaje się być najlepszym wyborem.


Nawet nie trzeba informować, iż w naszej dyspozycji są stosowne do tego lawety lub autolawety. Czyż trzeba żądać czegoś więcej niż bezpiecznego oraz sprawnego odtransportowania niesprawnych pojazdów i ich pasażerów na określone miejsce, no raczej nie, natomiast my dokładnie takimi problemami się paramy bezkonkurencyjnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to utworzyliśmy MegaHol. Każdy chciałby stać się najefektywniejszym w bliskiej sobie dziedzinie, tymczasem jeśli chodzi o nas to w transporcie aut ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy blisko tego ideału. Zarówno w propozycji usług jak i w klasie ich wykonania. Z uszkodzonym TIR-em zatykającym ulicę zetknął się raczej nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Nawet jeżeli niesprawność znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych magistralach każde odłączenie jednego pasa ruchu na parę godzin może utworzyć wielokilometrowe zatory. A skutek jest w stanie być szkodliwszy jeśli na przykład do awarii dojdzie na drugorzędnej, lecz ruchliwej trasie. Zatem wartościowi muszą być profesjonaliści od krótkich remontów w miejscu zdarzenia, i bezpiecznego przerzutu samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a również sprzęt do podnoszenia wielkich aut z dołu oraz pozwalający na ustawienie ich na kołach. Dysponujemy w takim razie koniecznymi zasobami aby skutecznie odblokować jezdnię na tyle żeby stosunkowo łatwo było bezpiecznie wykonać naprawy. Błyskawicznie i bezawaryjnie przewieziemy ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, słowem jak widać pełny wachlarz trudnych samochodów.


Ale oczywiście wartość naszych prac gwarantowana jest w całości przez kompetentną kadrę czuwającą w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Rozplątanie kłopotu może również okazać się maksymalnie odmienne i holownik , a zarazem niskopodwoziówka akurat nie będą potrzebne. Niesprawność mogą naprawić mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w odpowiedni rejon przybędzie zdecydowanie sprawniej.


Od wulkanizacji opon po minimalne naprawy napędu na takie zdarzenia zawsze jest przygotowany mobilny serwis. Próbujemy przed wyruszeniem ustalić przyczynę awarii i w związku z tym prowadzimy wnikliwy wywiad podczas otrzymywania zamówienia, w ten sposób nasi mechanicy ruszają już przygotowani. Jest oczywiste, że jesteśmy zabezpieczeni i na hasło czeka autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu może się okazać, że krótka naprawa jest akurat nie wykonalna.


Każde zlecenie to dla nas wyjątkowy przypadek bo każda niesprawność jest wyjątkowa. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, reagujemy na podpowiedzi, bo przecież zawsze już będą naszymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Możemy tak działać bo posiadamy luksus dobrodziejstwa kompletnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rozporządzamy znakomitą bazą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników stąd wydało nam się ewidentnym rozszerzenie firmowej propozycji o transport wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy rolniczych. Należy czerpać z umiejętności ekipy pomimo, że nie specjalizujemy się w tej dyscyplinie przewozu, jednakże posiadając kierowców o podobnym doświadczeniu potrafimy obniżyć ogólne koszty działalności, a tym samym jednostkowe ceny usług.


Wozimy na terenie Polski i zagranicę różne maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do masywnych choć niewielkich wózków widłowych. Można też zlecić nam przewóz towarów ponadnormatywnych lub dłużycowych.


Wszystkie pojazdy i ładunki transportowane w zakresie naszych usług są całkowicie u nas bezpieczne, ale dodatkowo w każdym przypadku ubezpieczamy frachty. Bierzemy na siebie wszelkie formalności połączone z transportem w tym potencjalne, nieodzowne zezwolenia okazując się w ten sposób pełną dokumentacją konieczną do dostarczania podobnej pracy.Dlaczego my?

Istnieje jakikolwiek powód, ażeby nie? Zatem ma prawo być MegaHol. Zapewne zamierzamy być najlepsi, jednakże przecież rzecz jasna nie planujemy by inni odbierali się gorsi. Jesteśmy przekonani, iż jakiekolwiek pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe działają niezmiennie pozytywnie.


Popatrz na to trochę odmiennie. Nasza moc bierze się z pajęczyny licznych zespołów i dywersyfikacji sprzętu oraz zespołu pojazdów co zapewne jest trudne dla pojedynczego zakładu. Absolutnie nie zmiennie tak samo ma się sytuacja z załogą o odpowiednich kwalifikacjach czy z kierowcami o konkretnym doświadczeniu. Platforma warsztatów położonych nieopodal zdarzenia, współdziałając ściśle ze sobą posiada sposobność wysłania pomocy z specjalnie dostosowaną do sytuacji załogą i właściwym sprzętem.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, jaka stanowi podwalinę oferowania naszych usług legitymizuje się właśnie w związku z tym. Prawdopodobnie z usługą dotrze lokalna, rodzinna drużyna specjalistów, jednak wspomagana energią całej firmowej sieci.


Taryfikatora nie mamy, ale możecie oczekiwać na rzetelną wycenę, nierzadko mniejszą niż oczekujecie, a to dlatego, iż wartościujemy usługi indywidualnie. Usługi które fakturujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, czyli wykonane z OC ewentualnie Assistance nie wymagają jakichkolwiek dopłat klienta.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie wyłącznie. Przyjaciel z Przedecza, który czeka na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: