LAWETA ŁOBEZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁOBEZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, ma prawo wynikać z niemiłego zdarzenia jakie przytrafić może się w czasie jazdy, nie mniej jest nam miło, że zdecydowali się Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. W dowolnej podróży trzeba być przygotowanym na okoliczność współuczestnictwa w wypadku bądź kolizji względnie zaistnienia niesprawności choćby i w nowoczesnym samochodzie. Świetnie jeśli pomoc drogowa potrafi nam w tej sytuacji udzielić wsparcia. Drobna naprawa na miejscu powstania awarii uniemożliwiającej podróż, wymiana koła lub reperacja opony, holowanie tradycyjne lub na sztywnym holu, przewóz lawetą… Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zawsze może mu się przytrafić zasadność takich przedsięwzięć. Portal MegaHol.pl jest środowiskiem w którym kierowca w potrzebie spotka specjalistów. Systematycznie nasi specjaliści udzielają pomocy w skrajnie odmiennych sytuacjach. Dzięki ogólnopolskiej sieci jaką zarządzamy nasi mechanicy mają do dyspozycji każdy typ transportu, oraz mobilny serwis i wulkanizację. Dotąd bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy traktują ich jak najbliższych przyjaciół.


Nasza firma funkcjonuje jako całkowicie inna. Wśród nas odnajdziesz to coś co posiada Twój najdroższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa w sposób naturalny wspomoże cię silnym ramieniem. Taki przyjaciel, jaki jest gotowy na dowolną okoliczność zatem powinno się mu w zupełności zawierzyć.


Przebywając niedaleko Łobez wziąłeś udział w kolizji lub dotknęła Cię się niesprawność pojazdu? Wybierz numer do przyjaciele – do MegaHol. On ciągle czeka w pobliżu i będzie wiedział co zrobić. Przyjedziemy ekspresowo. Przybędziemy z fachową kadrą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na szosie to nie jakiś temat do dyskusji. Nasze załogi w żadnym wypadku nie rezygnują. Życzymy wam byście bezawaryjnie przejeżdżali polskie drogie, jednak wiemy, że bywają przebite opony, silniki które nie chcą odpalić, zaskakujące niedobory paliwa w zbiorniku albo uszkodzony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wtedy z przyjemnością dojedziemy aby usunąć niesprawność na miejscu. Autoautolawety lub autolawety są nieprzerwanie dostępne do drogi. Gdy okażą się nieodzowne nie będzie z tym żadnego problemu. Jesteśmy także zdecydowani na holowanie w dowolnym zespole na linach holowniczych lub na sztywnym holu. W strefie kolizji lub usterki zawsze ułatwiamy skutecznie ją ochronić. Czy stoisz na drodze gminnej, ekspresowej albo na autostradzie ostatecznie dla nas nie stanowi kłopotu. Odnajdziemy dowolne miejsce, a następnie zapewnimy pomoc. Trasa komunalna czy regionalna – na rodzimym terenie znamy każdą spośród nich.

NASZA GALERIA


Numer do przyjaciela precyzyjnie zapamiętaj. W całym kraju umie być bardzo użyteczny. Wystukaj numer o każdej porze dnia i nocy. Dotrzemy – na pewno! Bowiem taka bezwzględnie jest pomoc drogowa MegaHol. Tacy powinni być przyjaciele.Ta pomoc drogowa przyjmuje zlecenia 24 godziny na dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Postawienie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie źle wlanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w ramach Assistance lub nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów

Jeżeli to nie kłopot zbadaj fakty! Przyjaciel z Łobez bezwzględnie jest zdeklarowany do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Uszkodzone pojazdy szybko oraz najprościej można przetransportować kiedy w grę wchodzi autolawety albo autoautolawety. Wielokrotnie śledzimy na drogach półprywatnie holowane samochody, lecz warto wiedzieć, że ten rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zabroniony. Specjalne pojazdy i profesjonalna kadra. Pomoc drogowa w obszarze Łobez nabyła podstawy by być przekonaną o własnej sile. Do wykorzystania jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W przebiegu załadunku oraz transportu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Pojazdy i prawdopodobni podróżni będą 24 godziny na dobę przewiezieni na wskazane miejsce.


Gdy stan pojazdu na to pozwoli i jednoznacznie również przepisy w każdej chwili można postanowić o holowaniu. Ten zestaw zdecydowanie powinien poruszać się po trasie z szybkością do 60 km/h, jednakże na holowanie jesteśmy w dowolnej chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający usterce na trasie to prawdziwy dylemat, ale my rozumiemy tą sprawę. Nie dużo pojazdów tak skutecznie potrafi powikłać ruch na drodze jak zepsuty TIR. Jeżeli taka awaria przebiega zbyt długo często trzeba planować holowanie. Tutaj odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Holowanie jakiegokolwiek rodzaju pojazdu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie będzie dla nas problemem. Pierwszorzędnej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy umożliwiają nam bezpiecznie i oczywiście sprawnie przetransportować samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w przypadku gdy jest to oczekiwane. TIR w wykopie będący do góry kołami, i w sytuacji kiedy dzieje się to w trudno osiągalnym stanowisku, zostanie przez nas wystawiony oraz postawiony do pionu.


Jeśli zachodzi potrzeba transportu towarów z unieruchomionego pojazdu posiadamy zdolność podstawienia właściwego samochodu do ich przewozu. Przepakujemy je i dowieziemy na określone miejsce.


24 godziny na dobę nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i stabilizacji dyżuruje fachowa, wykwalifikowana kadra. Szerokie zaplecze umożliwia nam bez względu na warunki atmosferyczne dowolne zamówienie wypełnić przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Akurat nie tak mało jest awarii łatwych do usunięcia. Takie proste niesprawności, lecz wstrzymujące dalszą drogę to częste zjawiska. Ubytek oleju, paliwa czy też zatankowanie do zbiornika innego paliwa, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przebita opona, zniszczone wycieraczki i wiele innych drobnych przypadków, które mogą nas dosięgnąć na drodze. Ściągaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który natychmiastowe naprawy realizuje w terenie przez całą dobę. Zajęcia dla lawety trudno tu oczekiwać. W rejon zdarzenia serwis dojedzie najszybciej, a w bogatym repertuarze usług jest dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji pracujący całodobowo.


Obsada, jaka hołubi mobilny serwis cechuje się wysokim profesjonalizmem. Poziom drobnych napraw których mogą się podjąć na trasie, niezależnie od tego jak jest marka i rodzaj samochodu, jest szczerze mówiąc szeroki.


Zatelefonować starczy tylko raz. Doprecyzujemy detale niesprawności i oczywiście markę samochodu, a już za kilkanaście minut mechanik będzie na miejscu zdarzenia zdarzenia. Wszechstronne przystąpienie do wszelkich epizodów jest esencją naszego funkcjonowania ponieważ naszym kierunkiem jest w całości dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest sprawna reakcja na listę wymagań kontrahentów z tego powodu też w palecie usług znajdziecie Państwo między innymi transport maszyn budowlanych. Dostarczymy dowolną poważną maszynę drogową bezpiecznie i szybko czy to będzie spychacz czy koparka gąsienicowa. Prowadzimy transport wszystkich maszyn rolniczych. Do transportu wózków widłowych używamy trochę mniejszych samochodów, jednakże nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni do transportu małych, jednakże wagowo uciążliwych pojazdów. Mamy możliwość przewozu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, gdyż mamy w posiadaniu optymalny tabor. To potrafi być na przykład kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie przewieziemy jakikolwiek niekonwencjonalny towar.


Te usługi przewozowe wykonujemy na obszarze naszego kraju, a także zagranicą. Ładunki zawsze indywidualnie ubezpieczamy i oczywiście legitymujemy się dokumentacją, która koncesjonuje nas do świadczenia tych usług.Dlaczego my?


Ponieważ naszą usługę traktujemy jak misję. Zatem pilnujemy waszego bezpieczeństwa przez 365 dni w roku, 24h na dobę. MegaHol to pomoc drogowa z kręgosłupem. Z tego powodu, że doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje profesjonalistów z całego szeregu ośrodków koncentrują się w jednym miejscu. W pierwszorzędnej skuteczności, a także jakości usług, jaką potrafimy państwu dzisiaj zaoferować w odpowiedniej wycenie, widać wyraźnie jak ogromny wpływ posiadał na to ten model funkcjonowania.


Usługi podlegają osobnej wycenie. W wycenie brane są pod rozwagę: rodzaj pojazdu który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, zakres prac przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik i rejon zdarzenia.


Kompletne nasze usługi będą mogły być nieodpłatne jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, ewentualnie do awarii doszło z winy osoby trzeciej i rzecz jasna naszą usługę będzie na pewno można opłacić z OC winnego kraksy.


Polegaj na przyjaciołach!
Na kłopoty Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Łobez gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: