LAWETA RESKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RESKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiepło witamy na MegaHol.pl portalu dedykowanym szeroko pojmowanej pomocy drogowej. Choćby i najkrótsza podróż potrafi skończyć się wypadkiem, kraksą lub choćby awarią. Niestety zazwyczaj bez wsparcia pomocy drogowej nie da się ruszyć w drogę. Awarię paraliżującą podróż można wyeliminować drobną naprawą, osiągalna jest wulkanizacja opony na miejscu zajścia lub prozaiczna zmiana koła, jeśli istnieje taka potrzeba do dyspozycji posiadamy sztywny hol czy transport lawetą albo autolawetą. Takie same działania wykonujemy dla każdego modelu samochodu w tym oczywiście też dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Na łamach naszego portalu MegaHol.pl zbliżamy fachowców z kierowcami. Nasi fachowcy, systematycznie w bardzo różnorodnych sytuacjach dostarczają profesjonalnej pomocy. Dzięki ogólnopolskiej sieci jaką dysponujemy nasi pracownicy mają do dyspozycji każdy rodzaj transportu, a także mobilny serwis i wulkanizację. Dotąd bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy traktują ich jak najbliższych przyjaciół.


Ta jednostka naprawdę jest zupełnie odmienna. W nas znajdziesz to co posiada Twój najdroższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa regularnie wspomoże cię silnym ramieniem. Przyjaciel jakiemu będziesz mógł uwierzyć ponieważ jest przygotowany na nawet zaskakujące zdarzenie.


W okolicy Reska przytrafiło się wydarzenie w rezultacie którego brałeś udział w kraksie względnie doszło do niesprawność auta? Nie marnuj czasu na poszukiwanie pomocy bo wystarczy, że wystukasz numer do przyjaciela, do MegaHol. Nadjedziemy błyskawicznie. Pojawimy się z fachową brygadą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Absolutnie nie ma jakichkolwiek przeciwności aby zrealizować na trasie wszelkie drobne naprawy. Opony pękają, silniki nie odpalają, wycieraczki się niszczą, a może się zdarzyć, że brakuje paliwa. Dodatkowo to wszystko może Cię dosięgnąć powiedzmy na środku autostrady. Wtedy przyjeżdżamy aby usunąć awarię ku Twojej oraz naszej satysfakcji. Stan samochodu może wpłynąć na decyzję, że obowiązkowa okaże się autolawety ewentualnie autoautolawety, a w przypadku pojazdów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy do tego każdorazowo gotowi. Możesz także liczyć na współpracę w sprawie zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Nie ma znaczenia czy ugrzązłeś na autostradzie, trasie ekspresowej czy na peryferyjnej ścieżce dojazdowej. Udzielimy pomocy w każdej lokalizacji. Ponieważ okoliczne dróżki odnajdujemy z zamkniętymi oczami.

NASZA GALERIA


Telefon do przyjaciela dokładnie zapamiętaj. Choćby na obszarze całej Polski absolutnie Cię nie zawiedzie. Wystukaj numer. Moment jest bez znaczenia kiedy jesteś w potrzebie. Dotrzemy – masz na to gwarancje! W taki sposób pracuje wiarygodna pomoc drogowa. MegaHol całą dobę dla was. Tacy muszą być przyjaciele.Potrafimy objąć Cię troską przez całą dobę:

  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dolanie ubytku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy, a także w zakresie usług Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na drogę czy postawienie go na kołach

Jeżeli masz czas zajrzyj w niuanse! Przyjaciel z Reska czuwa chętny do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Zniszczone samochody najszybciej oraz bezproblemowo da się przewieźć gdy w grę wchodzi autolawety bądź autoautolawety. Wypada jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest prawnie wzbronione, więc to w sumie jedyny klucz, który jesteśmy w stanie tutaj zastosować. Pewność zapewniają nam kompletnie wyekwipowane, branżowe pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu podróżnych) oraz doświadczona brygada. Dzięki temu zawsze jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo transportu samochodu i załadunku. Potencjalni pasażerowie i oczywiście samochód całodobowo będą dowiezieni na wskazane miejsce.


Jeśli stan samochodu na to pozwala i jednoznacznie również przepisy w każdej chwili można podjąć decyzję o holowaniu. Z maksymalną prędkością 60 km/h powinien przemieszczać się na drodze taki skład, holowanie zatem bezwzględnie jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kolizja pojazdu ciężarowego na ulicy, z czego zdajemy sobie sprawę, to prawdziwy problem. Uszkodzony TIR na wiele godzin umie pogmatwać ruch na drodze. Gdy taka usterka utrzymuje się zbyt długo często należy zdecydować się na holowanie. Z tym problemem poprzednio mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę prędko i efektywnie.


Holowanie dowolnego typu samochodu dzięki profesjonalnemu sprzętowi nie będzie na pewno dla nas dylematem. Przewieziemy choćby zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna pojazd ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrobimy to umiejętnie i bezpiecznie dzięki wysokiej jakości sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej gamy sprzętu dodatkowego. Ani kłopotliwy dojazd, ani stan techniczny pojazdu nie utrudni nam wydostania TIR-a z rowu czy ulokowania go na kołach.


Możemy też dostarczyć wystarczający samochód do transportu ładunków przewożonych w unieruchomionym aucie. Przeładujemy je i przewieziemy na wskazane miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i stabilizacji 24 godziny na dobę strzeże fachowa, wyspecjalizowana kadra. W każdym momencie doby, nie bacząc na pogodę, szerokie zaplecze pozwala nam skutecznie podjąć obojętnie jakie zamówienie.Mobilny serwis 24h


Są też łatwe w naprawie niesprawności. Mogą to być niesprawności uniemożliwiające dalszą jazdę, ale łatwe do naprawienia na poczekaniu. Choćby zepsute wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przebita opona albo brak oleju, paliwa bądź czasami nalanie do zbiornika niedobrego paliwa. Tu kreuje się furtka w której pokazać się umie pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Nie wskazana staje się autolawety. Serwis przybędzie na miejsce zdarzenia bezzwłocznie, a wśród palety usług jest również pracujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Ten mobilny serwis obsługują gruntownie przygotowani mechanicy. Niezależnie od tego jak jest marka i rodzaj samochodu są w stanie wykonać na drodze przeróżne drobne naprawy.


Jeśliby telefon okazał się zajęty momentalnie oddzwonimy. Informacje jakie są nam konieczne to detale niesprawności, marka samochodu i oczywiście lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdarzenia zdecydowanie w kilkanaście minut. Wszechstronne przystąpienie do wszystkich incydentów jest podstawą naszego działania gdyż naszym celem jest w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymaga profesjonalnego taboru, którym rozporządzamy i z tego powodu świadczymy taką usługę. Dowolną ciężką maszynę drogową, spychacze bądź na przykład zgarniarki jesteśmy w stanie transportować prędko i oczywiście bezpiecznie. Maszyny rolnicze, tym bardziej te wymagające wyjątkowej uwagi, również obecne są na naszej liście pojazdów, o których przewozie decydujemy. Znacznie skromniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, jednak ciężkie mamy jednak odpowiednio wyszkolonych kierowców. Posiadając odpowiedni zespół pojazdów organizujemy fracht ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Uzyskaliśmy doświadczenia z przewozem nietypowych towarów i teraz zawsze jesteśmy skłonni do frachtu chociażby ciężkiego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Takiego rodzaju usługę można u nas zadysponować na obszarze naszego kraju. Przewozu podejmujemy się też zagranicą. Zapewniamy kompletną dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Ponieważ naszą działalność widzimy jako służbę. Zatem osłaniamy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. MegaHol to pomoc drogowa z charakterem. Gdyż niemało ośrodków pozwoliło swoim fachowcom skonsolidować tu doświadczenie, umiejętności i Gdyż ta pomoc drogowa stanęła na podstawie doświadczenia, analizy zdarzeń i kwalifikacji profesjonalistów z całego szeregu ośrodków z całego kraju. W doskonałej skuteczności, a także jakości usług, jaką potrafimy państwu obecnie zaoferować w odpowiedniej cenie, widać wyraźnie jak ogromny wpływ posiadał na to ten sposób działania.


Na dowolną usługę spoglądamy indywidualnie, a potem każdą indywidualnie wyceniamy. Na wartość usługi wpływają: charakter prac wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, miejsce zdarzenia zdarzenia, typ pojazdu, który serwisujemy i rzecz jasna zastosowanie części zamiennych.


Nasza pomoc, jaką realizujemy z powodu szkody zaistniałej w efekcie stłuczki nie z Państwa przyczyny, może być zapłacona z OC winnego. Może być też nieodpłatna w sytuacji jeśli dysponują Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.


Masz niezawodność!
Jedynie Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Reska zdeterminowany do pomocy regularnie odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: