LAWETA LUBLINIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBLINIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNie postrzegaj nas niby instytucję jedną spośród całego szeregu. My zamierzamy być jak wasz najlepszy przyjaciel, wspaniała pomoc drogowa od początku gotowa aby służyć poradą. Taki przyjaciel, jaki jest przygotowany na dowolną możliwość zatem można mu w zupełności zawierzyć.


Masz kłopot z samochodem akurat nieopodal Lublińca? Wybierz numer do Bzyk Grzegorz Gałęziowski – do przyjaciela, który pomoże usunąć awarię i zaradzi efektom kraksy. Dotrzemy błyskawicznie. Pojawimy się z rzetelną ekipą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Defekty to nasza specjalizacja stąd podejmujemy na trasie wszystkie drobne naprawy. Nie sądź, że nie dojedziemy do drobnostki jaką zdaje się być zmiana koła. Wspomożemy nawet przy ratunkowej wymianie wycieraczek, dowieziemy paliwo, a także odpalimy silnik gdy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Zawsze także jesteśmy zdecydowani na komunikat, że przydatna może być autolawety, autoautolawety albo holowanie. Ubezpieczamy rejon zdarzenia natychmiast po przyjeździe. Możesz mieć niesprawność gdziekolwiek. Czy to będzie autostrada czy droga wiejska – to jest nie istotne. My błyskawicznie wiemy gdzie Cię zlokalizować i wiemy w jaki sposób Ci pomóc. Trasa komunalna bądź krajowa – na swoim obszarze znamy dowolną spośród nich.


Zapamiętaj aktualny numer do przyjaciela. Dodzwonisz się zawsze kiedy okaże się pomocny nawet w całym kraju. Jest jasne, że nie ma za późnej godziny ani nie ma złego dnia na telefon. Przybędziemy z pomocą – masz na to gwarancje! I taka faktycznie jest pomoc drogowa Bzyk Grzegorz Gałęziowski. Przyjaciele właściwie tacy powinni być.


24 godziny na dobę będziesz mógł rozważać naszą usługę:

  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę względnie postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Usługi w ramach Assistance lub niepłatne usługi z OC sprawcy

Sprawdź detale! Przyjaciel z Lublińca czuwa gotowy do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych i najłatwiejszy model przetransportowania zniszczonego pojazdu to autoautolawety albo autolawety. Tam gdzie w grę wkracza autostrada jest to jedyna właściwa metoda ponieważ holowanie jest tutaj prawomocnie wzbronione. W okolicy Lublińca operujemy znakomicie wyposażonymi branżowymi pojazdami z fachową brygadą. W skład flotylli wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Samochód będzie pod opieką naszych pracowników absolutnie bezpieczny w momencie załadunku i w czasie przewozu. Na wskazane miejsce całodobowo przewieziemy pojazd i wszystkich podróżnych.


Wolno państwu każdorazowo zmienić dyspozycję oraz postanowić o holowaniu, ale zdecydowanie powinien na to pozwolić stan techniczny samochodu i przepisy kodeksu drogowego. W dowolnej chwili będziesz mógł zmienić dyspozycję jedyny kłopot to szybkość poruszania sie po drodze. Ten zestaw zdecydowanie powinien jechać z najwyższą prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest dużym problemem i my rozumiemy tą kwestię, awaria samochodu ciężarowego na ulicy. TIR jeżeli ulegnie kolizji zawsze jest pretekstem do dylematów na drodze. Wielokrotnie wyłącznym sposobem odkorkowania drogi jest holowanie. Nie raz nasza pomoc drogowa skutecznie realizowała pokrewne zadania.


Zarządzamy branżowym sprzętem, który umożliwia nam holowanie każdego samochodu. Przywieziemy choćby zestaw ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna pojazd ciężarowy ewentualnie dostawczy. Wykonamy to skutecznie i pewnie zawdzięczając to doskonałej próby wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej palety sprzętu dodatkowego. Bez względu na stopień uszkodzenia pojazdu bądź trudny dostęp nawet TIR-a wydobędziemy z kanału i ustawimy go na kołach.


Nie ma konieczności by gdzieś przechowywać ładunki transportowane przez unieruchomiony samochód, ponieważ jesteśmy w stanie taki transport zorganizować. Zawsze jesteśmy gotowi na zaaranżowanie ich transportu w określone miejsce.


Wasz spokój i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas celem dlatego całodobowo pracuje nad nim nasza profesjonalna, wyspecjalizowana kadra. Szerokie zaplecze pomaga nam wypełnić którekolwiek zamówienie w jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy nie zważając na warunki pogodowe.Mobilny serwis 24h


Łatwe do usunięcia usterki zdarzają się często. Przekuta opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy czasami wlanie do baku niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki i mnóstwo innych niweczących dalszą podróż, lecz tych które można zlikwidować na miejscu zdarzenia. W takiej sytuacji 24 godziny na dobę wystarczy przywołać miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Laweta nie znajdzie tu zajęcia. Sprawny dojazd to zaleta tego serwisu szczególnie kiedy potrzebny jest mobilny punkt wulkanizacji, który przez całą dobę funkcjonuje w wachlarzu usług.


Mobilny serwis wykorzystuje najlepszych profesjonalistów. Niezależnie od tego jak jest marka i rodzaj pojazdu są w stanie skutecznie podjąć na drodze rozmaite drobne naprawy.


Jedyne co potrzeba to pojedynczy telefon. Wskazówki, które są nam potrzebne to szczegóły niesprawności, marka pojazdu i naturalnie lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdarzenia zdecydowanie w kilkanaście minut. Kierunkiem naszych poczynań jest w całości odciążyć kierowcę zatem do potencjalnych przypadków przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Opinie klientów kreują różnorodną ofertę naszych usług między innymi przewóz maszyn budowanych. Nasza flota jest przygotowana na transport ciężkich maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezpieczny. Podobnie przewóz wielkich maszyn rolniczych nie stanowi problemu. Do transportu wózków widłowych używamy nieco skromniejszych pojazdów, jednak nasi kierowcy są właściwie wyszkoleni do przewozu drobnych, jednak ciężkich pojazdów. Przewóz towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy także są ważną pozycją w naszej propozycji usług. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i duży gruz.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku możesz liczyć z naszej perspektywy na energiczne i odpowiedzialne przygotowanie tej usługi. Przesłanką do świadczenia tego typu usług jest kompletna dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości i kwalifikacje. Dodatkowo firma nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Albowiem profesjonalna pomoc drogowa Bzyk Grzegorz Gałęziowski jest otwarta nie jedynie w lokalnym rejonie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ze względu na to, że nasza kompetencja to całość doświadczeń i rzecz jasna praktyki wykwalifikowanych zawodowców z licznej ilości ośrodków. To z tego powodu realnie każdą usterkę usuwamy ewidentnie skutecznie. Każdy pojazd transportujemy z deklaracją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej trzeba określić jako właściwą.


Zlecenia podlegają jednostkowej wycenie. Na cenę usługi oddziałują: użycie części zamiennych, przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, miejsce zdarzenia i typ pojazdu, który serwisujemy.


Gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, lub do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi mogą być wolne od opłat, ponieważ szkody pokryte zostaną z OC sprawcy stłuczki względnie ubezpieczeniowej pomocy.Ciągle jesteśmy pod ręką!

Usterka? Kolizja? Pomoc drogowa Bzyk Grzegorz Gałęziowski – przyjaciel z Lublińca zdeklarowany do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: