LAWETA PYRZOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PYRZOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest tylko nowa instytucja. My jesteśmy jak wasz zaufany przyjaciel, znakomita pomoc drogowa wiecznie zdecydowana żeby udzielić pomocy. Przyjaciel jakiemu potrafisz uwierzyć gdyż jest przygotowany na dowolną okoliczności.


Gdy przejeżdżając w obszarze Pyrzowice spotka Cię na trasie nieprzyjemne zajście pilnie dzwoń do Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Wybierz numer do przyjaciela , który będzie na pewno umiał skutecznie działać w sytuacji stłuczki ewentualnie awarii. Dotrzemy zaskakująco szybko. Za nami dojedzie mobilny serwis oraz fachowa obsługa.


Drobne naprawy na ulicy nie będą dla nas przeszkodą Będzie dla nas przyjemnością dopomóc Ci w szybkiej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa albo w zmianie lub naprawie koła. Natomiast jeśli będzie konieczna autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to oczywiście jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Masz gwarancję, że rejonu zajścia nie pozostawimy niezabezpieczonego. Czy tkwisz na ulicy gminnej, ekspresowej albo na autostradzie ostatecznie dla nas nie stanowi problemu. My oczywiście wiemy gdzie jesteś , a także jak można Ci dopomóc. Gdyż mapa regionalnych dróg nie jest dla nas niewiadomą.


Dlatego Zapamiętaj telefon do przyjaciela. Obojętnie gdzie się znajdziesz my w całym kraju oczekujemy na telefon od Ciebie.


Wybierz numer o którejkolwiek porze dnia oraz nocy. Trafimy na miejsce – na bank!


Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa w ten sposób właśnie postępuje. Wiarygodna pomoc drogowa! Przyjaciele zasadniczo tacy są.


Ręczymy za współpracę o każdej godzinie dnia czy nocy:

  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji jak również w granicach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wydobycie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku

Jeśli to nie kłopot zajrzyj w detale! Przyjaciel z Pyrzowice jest zdeklarowany do pracy!

NASZA GALERIA

SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: