LAWETA WOŹNIKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WOŹNIKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNie znajduj nas niby firmę pierwszą z całego szeregu. Nasza pomoc drogowa aby użyczyć Tobie pomocy wyjedzie natychmiast niemal jak Twój najbliższy przyjaciel. I tak jak przyjacielowi możecie nam zawierzyć bo jesteśmy przyszykowani na wszelkie okoliczności.


Przejeżdżając niedaleko Woźniki uczestniczyłeś w kraksie lub przytrafiła Ci się się usterka pojazdu? Zadzwoń do przyjaciele – do Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. On ciągle czeka w sąsiedztwie oraz będzie na pewno zorientowany co zrobić. Zjawimy się na miejscu najszybciej. W tej obsadzie są fachmani którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na ulicy nie staną się dla nas kłopotem. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, a czasem brakuje paliwa. I oczywiście każda ta sytuację może Cię spotkać na przykład na środku drogi. Wówczas przybywamy by usunąć wadę ku Twojej, a także naszej przyjemności. W dowolnej minucie zlecenia możemy ustalić, że wskazana na pewno jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Po przybyciu skutecznie wspomożemy ubezpieczyć okolicę zajścia. Możesz mieć kolizję wszędzie. Czy to będzie autostrada lub może ścieżka wiejska – to jest nie istotne. Wystarczy nam kilka minut żeby Cię wyszukać, a w konsekwencji użyczyć niezbednej pomocy. Gdyż miejscowe trasy odnajdujemy z zamkniętymi oczami.


Zachowaj w pamięci numer do przyjaciela. Dosłownie w granicach całej Polski nigdy Cię nie zawiedzie. Absolutnie nie ma za późnej pory ani nie ma nieodpowiedniego dnia na telefon. Przybędziemy z pomocą – niechybnie! Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa tak faktycznie działa. Wiarygodna pomoc drogowa! Bowiem w kłopocie zaufaj przyjaciołom.


Będziesz mógł kalkulować naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach czy wydostanie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie usuniecie paliwa mylnie wlanego
  • Usługi w granicach Assistance, a także niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów

Jeśli możesz przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Woźniki bezwzględnie jest zdeklarowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety bądź autolawety dochodzą do głosu jeśli rozważamy szybki jak również prosty sposób przewozu uszkodzonych pojazdów. Należy jednak mieć w pamięci, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie zakazane, więc to jedyny system, który jesteśmy w stanie tutaj użyć. W obszarze Woźniki operujemy doskonale zaopatrzonymi specjalnymi pojazdami z doświadczoną kadrą. W skład flotylli wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to pewność do poręczenia pełnego zabezpieczenia załadunku oraz transportu samochodu. Przewieziemy na wyznaczone miejsce pewnie oraz całodobowo zarówno pojazd jak i jego pasażerów.


Zawsze można zdecydować się na holowanie, oczywiście jeśli pozwala na to stan samochodu i przepisy. Holowanie bezwzględnie jest niestety wolniejsze. Ten zestaw pojazdów nie może jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria samochodu ciężarowego na trasie, z czego zdajemy sobie sprawę, to wielki problem. Nie dużo samochodów na tyle skutecznie zdoła skomplikować ruch na drodze jak uszkodzony TIR. W tym przypadku niejednokrotnie holowanie jest wyłącznym ratunkiem udrożnienia drogi. Z takim dylematem wcześniej mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę natychmiast i skutecznie.


Możemy przyjąć holowanie każdego pojazdu gdyż administrujemy profesjonalnym sprzętem. Znakomitej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy gwarantują nam bezpiecznie i oczywiście odpowiedzialnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w momencie kiedy jest to oczekiwane. Każdy pojazd umiemy postawić na kołach wcześniej wyciągnąwszy go z kanału także TIR-a, choćby znajdował się w złym stanie oraz w mało dostępnym stanowisku.


Niesprawny samochód może zapewne transportować produkty, które nie podległy skasowaniu, jednak potrzebują dowiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na zorganizowanie tej pomocy. Zawsze jesteśmy przygotowani na urządzenie ich przewozu w wyznaczone miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju całodobowo pilnuje kompetentna, wyspecjalizowana kadra. Przez całą dobę, nie bacząc na warunki atmosferyczne, duże zaplecze umożliwia nam skutecznie podjąć którekolwiek zlecenie.Mobilny serwis 24h


Nie brakuje usterek nietrudnych w naprawie. Nie jest dylematem niewielka usterka nawet gdy wstrzymuje dalszą drogę. Uszkodzone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, przekuta opona albo ubytek paliwa czy oleju, lub wymiana pomyłkowo zatankowanego do baku odmiennego rodzaju paliwa to takie przypadki z którymi powinno się móc rozprawić na miejscu zdarzenia. Wywołuj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie naprawy przeprowadza w terenie całodobowo. Nie będzie pretekstu by korzystać z lawety. W całodobowej ofercie pomocy funkcjonuje też mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis przyjedzie bardzo szybko.


Obsada, jaka obsługuje mobilny serwis wyróżnia się pełnym profesjonalizmem. Na trasie są w stanie wykonać różne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego nie bacząc na markę.


Jeśli telefon będzie zajęty niezwłocznie oddzwonimy. Czasu na odpowiedzi nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce i kilka minut na telefoniczne uściślenie detali awarii, marki pojazdu i oczywiście lokalizacji zdarzenia. Równorzędna niesprawność ma prawa mieć różne scenariusze dlatego, by w pełni dopomóc kierowcy do potencjalnych zamówień przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Naszym partnerom mamy do zaproponowania pełną paletę usług, a wśród nich na przykład przewóz maszyn budowlanych. zgarniarka czy też spychacz to tylko przykład jednych z wielu ciężkich maszyn drogowych, jakie jesteśmy w stanie bezawaryjnie transportować. Na porządku dziennym jest również przewóz dużych maszyn rolniczych. Adekwatnie przeszkoleni do przewozu niewielkich, ale ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani na transport przypuśćmy wózków widłowych. Organizujemy również usługi z zakresu transportu dłużycowego i ładunków ponadnormatywnych. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia czy… wiele innych niekonwencjonalnych towarów.


Możesz kalkulować taką usługę tak samo na obszarze kraju jak również zagranicą. Towary zawsze indywidualnie ubezpieczamy, a także rozporządzamy dokumentacją, która koncesjonuje nas do oferowania takich usług.Dlaczego my?


Bowiem profesjonalna pomoc drogowa Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa jest czynna nie tylko w tym regionie, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ze względu na to że wiele ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło swoim rzeczoznawcom skumulować tutaj doświadczenie, umiejętności i Z tego powodu, że tak się złożyło, iż profesjonaliści z całego szeregu ośrodków zjednoczyli swoje zdolności i podzielili się doświadczeniem, znajomością zawodu i teorią. A ta pomoc drogowa powstała na tej osnowie. Pozwala nam to prędko i profesjonalnie wyeliminować właściwie każdą awarię i przetransportować jakikolwiek samochód z deklaracją znakomitej jakości i dobrej ceny.


Pojedynczej kalkulacji podlega każda usługa. Na kompletną cenę mają wpływ: rejon zajścia, model samochodu, który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, zakres prac przeprowadzonych na miejscu oraz czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik.


Gdy uszkodzenie nastąpi z nieuwagi osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie na pewno można zapłacić z OC winnego kolizji. Tak samo może być jeżeli Państwo mają ubezpieczenie Assistance.W każdym przypadku jesteśmy pod ręką!

W każdym przypadku Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – twój przyjaciel z Woźniki jest zdeklarowany do pomocy i wyczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: