LAWETA SKIERNIEWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SKIERNIEWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy przypadkiem nie zdecydowanie bardziej trafnym tytułem dla owego rozdziału nie będzie hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” dlatego, że w zasadzie w takiej pomocy się specjalizujemy, choć na pewno nie rezygnujemy z tej pomocy przy innych wezwaniach. Zawsze klienta widzimy jako przyjaciela w związku z tym w taki sposób podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel potrzebuje oczywiście nie zważając na to jakie gabaryty ma jego auto. Biorąc to pod uwagę,  każdy z wszystkich oddziałów, rozlokowanych po całej Polsce, musi być przygotowany w takim samym zakresie na holowanie pojazdów ciężarowych jak i innego dowolnego pojazdu.


Zawsze może ci się przytrafić problem na drodze. Dobrym rozwiązaniem wydaje się być wtedy zatelefonować do MegaHol, tym bardziej gdy przytrafi ci się taki przypadek w przestrzeni Skierniewic, bowiem to pewna pomoc drogowa. Ponadto nie musimy natychmiast holować samochodu. Mobilny serwis to dzisiaj bezwzględnie jest właściwie podstawowa usługa, tymczasem gdy do serwisu dołączymy wyspecjalizowaną załogę to przyjedziemy do was z kompetentnym warsztatem. Nasze poczynania na miejscu wydarzenia przywiodą do szybkiego rozwiązania niesprawności.


Musimy być przekonani, że pokonamy każdy defekt. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, teraz utwierdza nas w przekonaniu, iż wybieramy słuszne decyzje w czasie realizacji pozyskanych wezwań. Drobne naprawy, które wolno przeprowadzić praktycznie w terenie to dla nas zazwyczaj tuzinkowe usterki, mimo, że klientom utrudniają dalszą jazdę. Nasze wykwalifikowane załogi zainteresują się jakąkolwiek drobnostką w tej sytuacji właściwie nigdy nie musisz się niepokoić o wycieraczki, opony, paliwo ponieważ pod stałą kuratelą będziesz bezpieczny na trasie.


Pilnuj by mieć to ciągle w pamięci. Jeśli chodzi o nas to jesteśmy miejscowi, zatem jeżeli niestety nie wiesz gdzie przebywasz absolutnie nie musisz się martwić. Nieważne gdzie zatrzymały cię kłopoty my to miejsce odnajdziemy, więc natychmiast zaproponujemy ci życzliwą rękę. Wybierz numer kiedy będziesz w opresji bez zwracania uwagi na porę dnia. Dojedziemy na pewno bo to pomoc drogowa MegaHol. Bowiem tacy muszą być przyjaciele.


Jesteśmy zdeterminowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Przeciągnięcie samochodu na drogę czy ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki i w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Aby rozproszyć wszelkie obiekcje na naszym portalu możesz zapoznać się z naszą kompletną paletą możliwości. Na przyjaciół będziesz mógł czekać zawsze i wszędzie, a  tym bardziej w Skierniewicach.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją naszych usług, natomiast w zasadzie jak właściwie nadmieniliśmy jesteśmy przygotowani do przerzutu lawetą lub autolawetą jakiegokolwiek pojazdu. Mamy świadomość, iż prostą techniką interwencji jest holowanie, przede wszystkim gdy mowa o pojazdach osobowych. Przy pomocy linki holowniczej potrafi się tej interwencji podjąć każdy kierowca, my jednak zalecalibyśmy skorzystanie z usługi ekspertów.


Nie lekceważcie naszej uwagi. Po pierwsze doświadczenie oraz fachowość znaczące przy wykonaniu takiej usługi. Ogromnie ważny wydaje się być sprzęt z jakiego w tej sytuacji korzystamy albowiem zwyczajna linka holownicza niejednokrotnie jest niepewna. Na autostradach lub trasach szybkiego ruchu holowanie na linie na sto procent jest zabronione. Z tego powodu doskonale wyposażone w właściwy sprzęt do lawetowania, profesjonalne oddziały pomocy drogowej MegaHol zawsze są najwłaściwszym wyborem.


I nie trzeba przypominać, że w naszej dyspozycji znajdą się stosowne do tego lawety względnie autolawety. Czyż powinno się oczekiwać czegoś ponad to niż solidnego i szybkiego przewiezienia unieruchomionych samochodów i ich pasażerów na wskazane miejsce, no zapewne nie, natomiast my akurat tym się zajmujemy kompetentnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta działalność nas pasjonuje. Zawsze w transporcie samochodów ciężarowych, czy też w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać w każdym przypadku wśród najlepszych. Znaczącym etapem do wypracowania podobnego celu musi być różnorodna propozycja oraz marka wszystkich usług. Większość użytkowników dróg zapewne miała już możliwość spotkania z popsutym na trasie TIR-em. Niesprawność na drodze dwupasmowej może odłączyć z ruchu jeden pas i być inspiracją długich korków. Jest raczej oczywiste, że efekt potrafi być także gorszy na uczęszczanej, peryferyjnej trasie. Z tego powodu bezzwłoczna reperacja albo dobry, kompetentny transport takiego samochodu jest tak bardzo istotny.


Wszystkim co zasadniczo niezbędne do kasacji takich awarii dysponuje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do usług służebnych. Awaryjnie zablokowanego TIR-a możemy w tej sytuacji właściwie przewieźć w miejsce w którym będziemy mogli go bezpiecznie wyremontować. Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, kompletny kalejdoskop masywnych pojazdów przewieziemy prędko i pewnie przez całą dobę.


Zabezpiecza to również doświadczona kadra, która piastując dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, że holownik oraz niskopodwoziówka nie będę teraz pożądane. Może jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w lokalizację zajścia dotrze znacznie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie skasują podstawę awarii, choćby na autostradzie.


Mobilny serwis jest gotów równie na wulkanizację opon jak również na lekkie reperacje silnika. To przede wszystkim kwestia dokładnego wywiadu wykonanego w czasie otrzymania zgłoszenia. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy zabezpieczeni i na hasło czeka autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu bywa, że lubi się się okazać, iż szybka reperacja jest nie możliwa.


Każde zamówienie to dla nas samodzielny incydent bowiem każda usterka jest inna. Profesjonalni mechanicy potrafią z propozycji klientów wyłapać ważne wiadomości bez komentarza, także wówczas jeśli zleceniodawcy wikłają się w analizie usterki. Możemy to robić bo odczuwamy komfort poparcia gruntownie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy     

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w profesjonalnym taborze posiadamy dostatecznie dużo, z tego powodu pozwoliliśmy sobie na poszerzenie naszej profesjonalnej palety usług o transport maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych. To fakt, że w tej domenie frachtu nie specjalizujemy się, jednak gdy wśród perfekcyjnych kierowców gromadzi się tylu z odpowiednim doświadczeniem i praktyką nie można nie wykorzystać podobnego potencjału.


Skutecznie przewieziemy na wyznaczone położenie pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, na obszarze całego kraju i zagranicą. Zatwierdzamy również usługi na towary ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Zawsze jesteśmy przekonani do firmowych kierowców jak również sprzętu jaki użytkują, mimo to zawsze zlecone ładunki są całkowicie ubezpieczone. Jakiekolwiek procedury oraz certyfikaty nieodzowne do dokumentacji powiązanej z prowadzoną przez nas pracą, każdorazowo przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Tylko czemu akurat nie? Czemuż nie MegaHol? Rzecz jasna nie chcemy by inni czuli się gorsi, lecz szczególnie mocno chcemy być najlepsi. Trudno sądzić, że coś nie działa dokładnie w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej kiedy naprawdę mnóstwo tego standardu warsztatów rozwija się w branży.


Zerknij na to trochę inaczej. Prawdopodobieństwo zadysponowania odpowiedniego sprzętu w naszym przypadku zapewne jest zdecydowanie wyższe niż w jednostkowym warsztacie chociażby ze względu na liczebność partnerów. W materii kadr firmowa sieć też ma przewagę nad pojedynczym zakładem, również w sytuacji jeżeli funkcjonują tam doskonali fachowcy.  MegaHol to doskonałe zestawienie niewielkich warsztatów, które nawzajem się wzmacniają działając jednocześnie w pobliżu wydarzenia przy tym gospodarując wyjątkowym wachlarzem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się dokładnie dlatego i jesteśmy szczęśliwi, że określa normę świadczenia naszych usług. Do wezwania przybędą odpowiedni profesjonaliści, zapewne z niewielkiego familijnego zakładu, ale będą trzymali na wysuniecie ręki wsparcie w postaci zaplecza wielkiej firmowej sieci.


Niezależna ocena usług skutkuje tym, że często ponosicie skromniejsze koszty niż oczekujecie. Prace które rozliczamy zdecydowanie z ubezpieczycielem, a mianowicie przeprowadzone z OC względnie Assistance akurat nie potrzebują jakichkolwiek dopłat klienta.


I to jest właśnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel ze Skierniewic, który w każdym przypadku dojedzie jeśli znajdziesz się w opresji.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: