LAWETA STAROGARD GDAŃSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STAROGARD GDAŃSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol.pl poświęconego pomocy drogowej w obszernym znaczeniu udzielania takiej usługi. Nawet najkrótsza droga potrafi zakończyć się wypadkiem, kolizją lub choćby awarią. Wówczas zwykle korzystnie jest mieć wsparcie pomocy drogowej. Transport niesprawnego pojazdu lawetą lub przy wykorzystaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, ale realna jest również zmiana koła czy też wulkanizacja uszkodzonej opony, ewentualnie drobna naprawa przeprowadzona na miejscu zdarzenia nieskomplikowanej usterki, a często utrudniającej dalszą podróż. Identyczne zadania prowadzimy dla jakiegokolwiek modelu samochodu w tym oczywiście też dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Na stronach naszego portalu MegaHol.pl zbliżamy fachowców z kierowcami. Nasi fachowcy, systematycznie w nadzwyczaj różnych sytuacjach dostarczają rzetelnej pomocy. Dzięki krajowej sieci którą dysponujemy nasi mechanicy mają do dyspozycji dowolny typ transportu, oraz mobilny serwis i wulkanizację. Obdarowało nas zaufaniem wielu kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim traktowaniem.


Instytucje z wspólnej dziedziny działają porównywalnie, ale… Wśród nas odkryjesz to co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa zawsze wesprze cię mocnym ramieniem. I możesz mu zawierzyć ponieważ przyjaciel jest gotowy Ci poradzić w dowolnych okolicznościach.


Zawsze może dojść do nieoczekiwanej awarii względnie stłuczki? Jeśli podróżujesz w pobliżu Starogardu Gdańskiego o nic nie potrzebujesz się martwić zwyczajnie wystukaj numer do przyjaciela – wybierz numer do MegaHol. Przybędziemy najszybciej. Za nami nadjedzie mobilny serwis oraz fachowa kadra.


Problemy to nasza specjalizacja stąd wykonujemy na ulicy wszelkie drobne naprawy. Życzymy wam byście bezawaryjnie przemierzali polskie drogie, ale rozumiemy, że bywają przedziurawione opony, silniki które nie mogą zaskoczyć, nieoczekiwane niedostatki paliwa w baku lub uszkodzony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wtedy z satysfakcją dojedziemy aby skasować awarię na miejscu. Gdy jest potrzebne holowanie względnie autoautolawety, bądź fakultatywnie autolawety podobnie nie będziemy mieli z tym kłopotu. Zabezpieczamy miejsce zdarzenia niezwłocznie po przybyciu. Na dowolnej szosie, w dowolnym miejscu, w dowolnym zakątku – nie jest istotne gdzie utkwił Twój pojazd. My błyskawicznie wiemy gdzie Cię odszukać i wiemy w jaki sposób Ci pomóc. Droga komunalna czy krajowa – na tutejszym terenie zlokalizujemy wszystkie spośród nich.

NASZA GALERIA


Kontakt do przyjaciela starannie zapamiętaj. Zadziała w każdym przypadku gdy okaże się pomocny choćby w całej Polsce. Dzwoń o którejkolwiek godzinie dowolnego dnia. Nadjedziemy szybko – masz na to gwarancje! I taka bezwzględnie jest pomoc drogowa MegaHol. Bo w potrzebie polegaj na przyjacielu.24 godziny na dobę zawsze możesz zaplanować naszą współpracę:

  • Pomoc w granicach Assistance czy darmowe usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dolanie niedoboru paliwa w baku

Jeśli to nie kłopot zerknij w szczegóły! Przyjaciel z Starogardu Gdańskiego czuwa zdecydowany do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to najszybsza i najpopularniejsza możliwość przewiezienia uszkodzonego samochodu. Tam gdzie w grę wkracza autostrada należy pamiętać, że to jedyna dopuszczalna strategia ponieważ holowanie jest tu legislacyjnie zabronione. W rejonie Starogardu Gdańskiego dysponujemy doskonale wyposażonymi profesjonalnymi pojazdami z biegłą ekipą. W skład floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Samochód jest w naszych rękach całkowicie zabezpieczony w czasie załadunku, a także w czasie przewozu. Na wskazane miejsce 24 godziny na dobę przywieziemy samochód i potencjalnych podróżnych.


Zawsze wolno Państwu postanowić o holowaniu, naturalnie jeżeli dopuszcza to stan pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Oczywiście jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi. Warto natomiast by zleceniodawca miał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki zestaw zdecydowanie powinien poruszać się jedynie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to dylemat gdy na trasie podlega awarii pojazd ciężarowy. Utrudnienia ruchu na drodze to niestety norma w sytuacji awarii TIR-a. W tym wypadku nierzadko holowanie wydaje się być optymalnym sposobem odblokowania drogi. Niewątpliwie zawsze jesteśmy przygotowani na to panaceum.


Możemy przedsięwziąć holowanie każdego pojazdu bowiem rozporządzamy branżowym sprzętem. Potrafimy pewnie i skutecznie przewieźć choćby skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy i dostawczy, bo gwarantuje nam to pierwszorzędnej próby naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i rzecz jasna sztywny hol. Każdy samochód umiemy ustawić na kołach uprzednio wydobywszy go z parowu również TIR-a, chociażby znajdował się w technicznie złym stanie oraz w mało osiągalnym położeniu.


Zrealizujemy dodatkowo transport produktów z naruszonego samochodu. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przewieziemy zgodnie z poleceniem administratora ładunku.


Waszego zabezpieczenia i stabilizacji całodobowo chroni doświadczona, wyspecjalizowana załoga. Rozwojowe zaplecze pomaga nam przeprowadzić obojętnie jakie zlecenie w każdym momencie doby nie zważając na warunki pogodowe.Mobilny serwis 24h


Mogą być też nietrudne do rozwiązania usterki. To prawda, zamknięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do baku złego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przebita opona wstrzymują dalszą podróż, ale są zdecydowanie nieskomplikowane do wyeliminowania na miejscu. Ściągaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie reperacje przeprowadza w terenie przez całą dobę. Jeśli chodzi o lawetę to może nie być tu dla niej pracy. W 24 godzinnej ofercie usług istnieje dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis przybędzie najszybciej.


Mechanicy z kwalifikacjami to klejnot jakim zarządza mobilny serwis. Na poboczu mogą zrealizować rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Zatelefonować wystarczy tylko raz. Informacje jakie są nam konieczne to szczegóły usterki, marka samochodu i dokładna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdarzenia zapewne w kilkanaście minut. Wszechstronne podejście do wszelkich incydentów jest kwintesencją naszego postępowania bowiem naszym priorytetem jest w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna oferta usług jaką oferujemy naszym kontrahentom zawiera również transport maszyn budowlanych. Przewieziemy którąkolwiek wielką maszynę drogową bezpiecznie oraz skutecznie czy to będzie walec czy też koparka gąsienicowa. Maszyny rolnicze, tym bardziej takie zmuszające do szczególnej dbałości, również obecne są w naszej ewidencji pojazdów, do których transportu przystępujemy. Wózki widłowe transportuje się drobniejszymi pojazdami, lecz zmuszają do szczególnej troski ponieważ są to pojazdy co prawda drobne, jednakże wagowo uciążliwe. Dlatego przeszkoliliśmy kierowców którzy wykonują tę usługę. Mając na stanie właściwy zespół pojazdów organizujemy przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, trudny gruz i wiele innych.


Nie wyłącznie w kraju, jednak również i zagranicą wykonujemy te usługi. Rozporządzamy pełną dokumentacją nieodzowną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone ładunki.Dlaczego my?


Ponieważ MegaHol to doświadczona pomoc drogowa dostępna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie jedynie w naszym obszarze, a w całym kraju. Ponieważ doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje profesjonalistów z całego szeregu ośrodków akumulują się w jednym miejscu. Pozwala nam to szybko i skutecznie wyeliminować realnie każdą awarię czy przewieźć jakikolwiek pojazd z deklaracją doskonałej jakości i umiarkowanej ceny.


Indywidualnej kalkulacji podlega dowolna usługa. Szacując wycenę zatrzymujemy uwagę na: czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, rejon zdarzenia, typ pojazdu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych i rzecz jasna rozmiar czynności wykonanych na miejscu.


Warto ochronić się przez kupno optymalnego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi będą mogły być bezpłatne tak jak w przypadku gdy powinny być zapłacone z OC sprawcy stłuczki.


Dostajesz stabilność!
Niesprawność? Kolizja? Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Starogardu Gdańskiego wyczekuje pod telefonem zdeterminowany żeby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: