LAWETA SKÓRCZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SKÓRCZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, może wynikać z niemiłego zdarzenia które przytrafić potrafi się w czasie jazdy, jednak jest nam miło, iż zechcieli Państwo skorzystać z oferty MegaHol. Usterki, stłuczki lub wypadki mogą się nam przytrafić nawet w najszybszej drodze. W większości takich incydentów niezbędne jest wówczas wsparcie profesjonalnej pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu usterki uniemożliwiającej jazdę, wymiana koła lub wulkanizacja opony, holowanie klasyczne lub na sztywnym holu, transport lawetą… Konieczność takich działań przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl jest miejscem gdzie kierowca w kłopocie zastanie fachowców. Są zawodowcami, jacy regularnie udzielają kompetentnej pomocy w bardzo różnych sytuacjach. Dysponują wystarczającym transportem dopasowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych zespołów, oczywiście w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis oraz mobilną wulkanizację. Aktualnie bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy traktują ich jak najbliższych przyjaciół.


Na formalne organizacje jesteś w stanie trafić zawsze. Ta inspirująca pomoc drogowa by użyczyć Ci pomocy podąży niezwłocznie niby jak Twój zaufany przyjaciel. Przyjaciel któremu możesz zawierzyć bo jest gotowy na wszelakie sytuacje.


Przytrafiła się Tobie usterka lub kolizja w okolicy Skórcz, nie zwlekaj, ale szybko zadzwoń do przyjaciela – zadzwoń do MegaHol. Nadjedziemy zaskakująco szybko. W razie konieczności przywieziemy mobilny serwis oraz brygadę fachowców.


Absolutnie nie ma jakichkolwiek komplikacji aby wykonać na ulicy wszystkie drobne naprawy. Jasne, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na rzucony śmieć na jezdni i w ten sposób zniszczyć oponę, przegapić konserwację wycieraczek, które psują się w ulewny deszcz na szosie bądź nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora i w zamian dostać znaczący kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie nieduże usterki skasujemy dla Ciebie ku wzajemnej przyjemności. Zawsze także jesteśmy przygotowani na komunikat, że nieodzowna może być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Możesz jeszcze liczyć na pomoc w kwestii zabezpieczenia miejsca zajścia. Możesz mieć niesprawność wszędzie. Czy to miejsce to autostrada lub może ścieżka wiejska – nie ważne. My po prostu wiemy gdzie jesteś i jak należy Ci pomóc. Trasa wiejska lub wojewódzka – na tutejszym obszarze zlokalizujemy wszystkie z nich.

NASZA GALERIA


Numer do przyjaciela stale miej przy sobie. W całym kraju może być rzeczywiście użyteczny. Dowolna pora musi być właściwa. Wystukaj numer gdy jesteś w potrzebie. Przybędziemy z pomocą – na pewno! Tak funkcjonuje zaufana pomoc drogowa. MegaHol zawsze dla was. Gdyż w biedzie powierz swoje problemy przyjaciołom.24 godziny na dobę możesz rozważać naszą współpracę:

  • Pomoc w ramach Assistance czy bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach czy przeciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa źle wlanego lub dolanie niedoboru paliwa w baku

Jeżeli to nie kłopot skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Skórcz czuwa chętny do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to najszybszy, a także najspokojniejszy sposób przewiezienia zepsutego samochodu. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna właściwa strategia ponieważ holowanie jest tu prawnie zabronione. Nasza pomoc drogowa w regionie Skórcz zarządza wieloma specjalnymi, znakomicie zaopatrzonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) oraz wyjątkowo wykwalifikowaną brygadą. Bezpieczeństwo załadunku, a także transportu samochodu jest gwarantowane dzięki takiej koncepcji w sprawach parku maszynowego i kadry. Całodobowo zarówno uszkodzony pojazd jak też jego podróżnych przewieziemy pewnie na określone miejsce.


Każdorazowo wolno Państwu zdecydować się na holowanie, naturalnie jeżeli dopuszcza to stan techniczny pojazdu i przepisy. Taki zestaw może przemieszczać się po drodze z szybkością do 60 km/h, ale na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający usterce na drodze to prawdziwy problem, ale my rozumiemy tą kwestię. Nie wiele samochodów tak bardzo skutecznie może utrudnić ruch na drodze jak popsuty TIR. Wówczas holowanie staje się nierzadko nieodzowne. Z tym dylematem właściwie mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sytuację prędko i efektywnie.


Możemy przedsięwziąć holowanie dowolnego pojazdu ponieważ dysponujemy specjalistycznym sprzętem. W momencie kiedy zdarzy się, że jest to wskazane pierwszorzędnej klasy wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam pewnie, a także sprawnie przetransportować samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Jest jasne, że nie ma dla nas ciężko osiągalnych stanowisk, ani pojazdów w takim stanie, że są nie do wydostania. Chociażby TIR-a po karambolu wydostaniemy z parowu oraz postawimy na kołach.


Nie ma potrzeby aby gdzieś magazynować ładunki przewożone przez niesprawny pojazd, gdyż zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz zorganizować. Zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli chodzi o transport jak i ekipę, która ładunki przeładuje.


Przez całą dobę profesjonalna, wykwalifikowana kadra dyżuruje by zapewnić Wam bezpieczeństwo i stabilizację. W dowolnej fazie dnia i nocy, nie zerkając na sytuację pogodową, rozwojowe zaplecze pozwala nam wypełnić dowolne zadanie.Mobilny serwis 24h


Nieskomplikowane do rozwiązania usterki pojawiają się najczęściej. Brak oleju, paliwa czy też dolanie do zbiornika innego paliwa, zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów uniemożliwiających dalszą jazdę, lecz nietrudnych do naprawienia przypadków niesprawności. Tu otwiera się furtka w której wykazać się powinna pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Nie wskazana okaże się autolawety. Na miejsce niesprawności serwis przybędzie najszybciej, a w ogromnym kalejdoskopie usług jest także mobilny punkt wulkanizacji działający przez całą dobę.


Profesjonalizm mechaników jest istotą usług jakie świadczy mobilny serwis. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw możliwych do realizacji na drodze jest bardzo rozległy.


Zatelefonować starczy zaledwie raz. Nie wiele czasu nam potrzeba na reakcje. Kilkanaście minut na dojazd oraz kilka minut na telefoniczne stwierdzenie detali usterki, marki samochodu i oczywiście lokalizacji zajścia. Nie ma identycznych usterek zatem do dowolnego przypadku podchodzimy wszechstronnie aby w największym stopniu wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby kontrahentów tworzą szeroką ofertę naszych usług wśród nich transport maszyn budowanych. Każdą poważną maszynę drogową, spychacze bądź na przykład koparki gąsienicowe możemy transportować szybko i oczywiście bezpiecznie. Maszyny rolnicze, zwłaszcza takie potrzebujące nie typowej ochrony, również obecne są na naszej liście pojazdów, których transportu się podejmujemy. Adekwatnie wyszkoleni do przewozu małych, jednak ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani do transportu przypuśćmy wózków widłowych. Baza pojazdów jaką posiadamy w dyspozycji pozwala nam podjąć działania z zakresu frachtu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba uciążliwy gruz.


Usługi te prowadzimy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Towary każdorazowo jednostkowo ubezpieczamy i oczywiście legitymujemy się dokumentacją, która upoważnia nas do świadczenia tych usług.Dlaczego my?


Bo MegaHol to fachowa pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę oraz 365 dni w roku, nie zaledwie w tym regionie, a w całym kraju. Ponieważ nasza kompetencja to całość doświadczeń i praktyki wyspecjalizowanych fachmanów z wielu ośrodków. W pierwszorzędnej skuteczności, a także jakości usług, jaką potrafimy państwu obecnie zaoferować w odpowiedniej cenie, widać dokładnie jak ogromny wpływ miał na to ten klucz postępowania.


Usługi podlegają indywidualnej kalkulacji. Szacując wycenę zwracamy uwagę na: zakres czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zdarzenia, model samochodu, który serwisujemy, a także wykorzystanie części zamiennych.


Nasza usługa, którą przeprowadzamy z powodu szkody zaistniałej w efekcie stłuczki nie z Państwa winy, może być opłacona z OC winnego. Może być także wolna od opłat w przypadku jeśli dysponują Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.


Stale jesteśmy pod ręką!
Tylko Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Skórcz gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: