LAWETA KOŃSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOŃSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze podejmujemy zamówienie ponieważ podstawowym naszym zadaniem powinno być niesienie pomocy, natomiast musi się dodać, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu działaniu dedykujemy posiadany przez nas tabor i doświadczenie. My kontrahenta widzimy jako przyjaciela więc w taki sposób podchodzimy do pomocy której poszkodowany przyjaciel potrzebuje rzecz jasna nie bacząc jakie gabaryty posiada jego auto. Podkreślamy to, iż naszą profesją bezwzględnie jest holowanie samochodów ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce muszą być w taki sposób wyposażone aby sprostać każdemu działaniu w wystarczający sposób.


Wszędzie może ci się przytrafić kłopot na trasie. Gdy wydarzy się to w bliskości naszego miasta Końskie dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie dobre wyjście. Ale może nie wystąpi przymus holowania. W naszych zespołach dysponujemy mobilnymi serwisami, i profesjonalnie wykwalifikowaną kadrą. Toteż, być może rozwikłamy problem w miejscu wydarzenia.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z dowolną awarią. Nabyte doświadczenie uformowało własną pewność siebie, ale to przekłada się na wasze zadowolenie z naszej pracy. Niewątpliwie nie istnieją reguły, jakkolwiek przeważnie sporo hamujących dalszą podróż usterek okazuje się być banalnymi usterkami, które przy drobnej naprawie na miejscu wydarzenia powinny być skutecznie eliminowane przez nasze profesjonalne drużyny. Zaakceptuj, że zainteresujemy się również drobnymi naprawami na drodze, jakie hamują dalsza podróż, a oczywiście nie możecie ich sami naprawić. Zakończyły się sezony gdy potrzebowałeś transportować ze sobą duży warsztat samochodowy bowiem obecnie błahymi naprawami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory a kiedy trzeba uzupełniając w mżawkę zniszczone wycieraczki.


Miej to zawsze z tyłu głowy. Jeśli chodzi o nas to jesteśmy miejscowi, zatem kiedy , co zrozumiałe, nie wiesz gdzie przebywasz nie ma potrzeby się niepokoić. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie zatrzymały cię kłopoty bez problemów to miejsce odnajdziemy, więc błyskawicznie zaproponujemy ci pomocną rękę. Wzywaj nas o dowolnej porze dnia czy nocy. Dobrze jest posiadać przyjaciół na których zawsze wolno liczyć tak oddanych jak pomoc drogowa MegaHol. Tacy zawsze jesteśmy.Możemy otoczyć Cię opieką przez pełną dobę:

  • Przeciągnięcie samochodu na drogę względnie postawienie go na kołach
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki i w granicach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Bezpośrednio przekonaj się co zawiera kompletna paleta możliwości jeżeli ciągle nie masz pewności. Na przyjaciół jesteś w stanie czekać zawsze i wszędzie, natomiast  szczególnie w naszym mieście Końskie.LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale bez wątpienia nasza infrastruktura lawet czy autolawet na sto procent jest skomponowana do przerzutu jakiegokolwiek samochodu. Awaryjny pojazd wystarczy pewnie, w granicach samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, natomiast odradzamy korzystanie z podobnego ryzyka bez doświadczenia.


Wydaje się być trochę argumentów dla których trzeba potraktować tą poradę serio. Kwalifikacje i kompetencje są niezbędne dla zaufania przy holowaniu. Lina holownicza, którą zazwyczaj wykorzystujemy do podobnego standardu holowania zdarza się niestety zawodna. Powinno się także mieć w pamięci, że holowanie tego standardu na autostradzie czy trasie szybkiego ruchu bezwzględnie jest zabronione. Stąd należałoby wyszukać pomoc drogową MegaHol, ponieważ administrujemy i odpowiednim sprzętem i fachową obsadą.


I nie potrzebujemy informować, iż w stałej bazie znajdują się konieczne do tego lawety czy autolawety. Bezpośrednio w miejscu powstania kolizji pojawimy się błyskawicznie dostarczając przepisowy sprzęt do solidnego przewiezienia waszych samochodów oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co kochamy. Przewóz aut ciężarowych czy ciężarowa pomoc drogowa to dziedziny w jakich przewidujemy być najdoskonalsi. Istotnym ruchem do osiągnięcia podobnego finału jest różnorodna propozycja i klasa profesjonalnych usług. Większość kierowców zapewne miała kiedyś spotkanie z zepsutym na drodze TIR-em. Odłączenie jednego pasa ruchu jest w stanie przynieść tasiemcowe korki też na szosie dwupasmowej. Jeżeli niesprawność wystąpi na ruchliwej szosie jednopasmowej to rezultat potrafi stać się jeszcze groźniejszy. Z tego powodu błyskawiczna naprawa albo zawodowy, specjalistyczny transport tego auta jest naprawdę ważny.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz odpowiednim sprzętem posiłkowym takim, jaki pozwala na wyciągnięcie masywnego TIR-a z parowu , a także ustawienie go na kołach. Posiadamy, jak się zdaje niezbędne narzędzia, żeby dokonać bezpiecznej reperacji po uprzednim uprzątnięciu ulicy z awaryjnie sparaliżowanego, ciężkiego pojazdu. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, pełny arsenał trudnych aut przewieziemy szybko i pewnie przez całą dobę.


Jednakże w naszych brygadach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu pełni dyżur doświadczona kadra i to przede wszystkim oni zapewniają wysoką jakość naszych usług.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że wcale u nas nie będą uzasadnione holownik no i niskopodwoziówka. Także na drodze szybkiego ruchu efekty awarii potrafi rozwiązać mobilny serwis, jaki na miejsce przybędzie szybciej no i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Mobilny serwis jest zaaranżowany równie na wulkanizację opon jak również na małe poprawki napędu. Zespół mobilnego serwisu startuje absolutnie przygotowany , a zawdzięcza to konkretnemu rekonesansowi, który wykonujemy w czasie otrzymania zlecenia. Zapewne w przebiegu naprawy zawsze może się wyklarować, że niesprawność jest poważniejsza niż przewidywania , ale wtedy niezwłocznie zawsze jest sprowadzana, czekająca na zlecenie autolawety bądź naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Rozumiemy, iż każdy przypadek jest niepowtarzalny w związku z tym przystępujemy do zleceń wyjątkowo indywidualnie. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, reagujemy na podpowiedzi, dlatego, że są naszymi przyjaciółmi, a nie tylko klientami. Możemy tak pracować bo odczuwamy luksus oparcia profesjonalnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Zarządzamy solidną bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników dlatego wydało nam się oczywistym rozszerzenie własnej propozycji o przywóz wielkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych. To fakt, że w takiej domenie transportu nie specjalizujemy się, jednak jeśli pośród wysokiej klasy kierowców otrzymuje się tylu z właściwym doświadczeniem nie można nie skorzystać z tego potencjału.


Sprawnie dostarczymy na wybrane położenie walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, w granicach całego kraju i zagranicą. Obiektem naszej usługi mogą zostać oczywiście towary ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Jako, że zabezpieczenie transportu jest w tym wypadku na pierwszym miejscu to przy zachowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas w każdym przypadku ubezpieczamy frachty. Całe procedury również papiery konieczne do specyfikacji powiązanej z wykonywaną przez nas usługą, zawsze przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Ale czemu tym razem nie? W związku z tym ma prawo być MegaHol. Akurat nie planujemy deprecjonować umiejętności innym, lecz też nikt tego nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Nie powinno się przyjmować, że coś nie działa dobrze w domenie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej jeśli faktycznie wiele tego typu warsztatów trzyma się w branży.


Popatrz na to wszakże nie wprost. Odosobniony warsztat prawdopodobnie nie będzie kierował na tyle wszechstronnym zespołem pojazdów i sprzętem jak firma funkcjonująca jako część pajęczyny tworzącej się z wielu partnerów. Podobnie sprawa ma się z przeszkoloną załogą, jak również z kierowcami o właściwych umiejętnościach oraz praktyce.  Tworzymy idealne zestawienie równocześnie wspomagających się niewielkich zakładów, których potęgą bezwzględnie jest nieduża odległość od lokalizacji zderzenia a także niewiarygodny wybór sprzętu oraz technologi.


Reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która stanowi podstawę świadczenia naszych usług potwierdza się dokładnie w związku z tym. Prawdopodobnie z usługą przybędzie mała, familijna obsada zawodowców, ale wzmocniona mocą naszej firmowej sieci.


Obojętnie jakie zamówienie otrzymuje swoją wycenę dzięki temu niejednokrotnie u nas wyceny za pracę są mniejsze niż się spodziewacie. Zlecenia które fakturujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, to znaczy przeprowadzone z OC lub Assistance nie wymagają jakichkolwiek opłat klienta.


To MegaHol – absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z miasta Końskie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: