LAWETA RADOSZYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RADOSZYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy rzetelnie podkreślić, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa, co na szczęście nie zakłada, że wzbraniamy się od realizacji odmiennych zamówień, ba nawet przeciwnie administrując wyśmienicie wyposażoną bazą możemy  obsłużyć kilka zamówień równocześnie. Zawsze klienta uważamy za przyjaciela więc tak podchodzimy do pomocy jakiej dobry przyjaciel oczekuje rzecz jasna nie bacząc jakie gabaryty posiada jego auto. Mając to na uwadze,  każdy z naszych warsztatów, rozłożonych po całej Polsce, bezwzględnie jest gotów w identycznym zakresie na holowanie samochodów ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Usterka pojazdu jest w stanie zaskoczyć cię w dowolnej sytuacji w niemal nie przewidywalnym punkcie. Absolutnie w takiej sytuacji nie trwoń czasu na poszukiwanie odpowiednich służb tylko od początku wybierz numer do MegaHol, w przestrzeni Radoszyc to jedna z najlepszych pomocy drogowych. Zresztą nie trzeba niezwłocznie holować auta. W przebiegu otrzymywania wezwania zawsze robimy wywiad na temat kłopotów, jakie was napotkały i jest prawdopodobne, że w naszym przypadku interwencja zrealizuje się na pracy mobilnego serwisu, tym pewniej, iż zarządzamy wyspecjalizowaną kadrą. Zaś w efekcie awaria zostanie usunięta na miejscu powstania.


Jakąkolwiek usterkę jesteśmy gotowi w stu procentach wyeliminować Nasze podejście na poziomie przeprowadzenia dowolnej pracy gwarantuje pozytywne rezultaty, więc trzymamy się tych metod dla waszej satysfakcji. Mnóstwo usterek jakie utrudniają kierowcom dalszą drogę dla wykwalifikowanych drużyn okazuje się być nietrudnymi do usunięcia. Zakończyły się sezony kiedy musiałeś wozić ze sobą duży zakład samochodowy ponieważ dziś małymi remontami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki czy zamieniając w nawałnicę niekompletne wycieraczki.


Pamiętaj! Ty, być może dojechałeś w nasz rejon z dalekiego końca Europy, natomiast my jesteśmy u siebie. Nieistotne gdzie dopadły cię kłopoty my to miejsce zlokalizujemy, zatem natychmiast zaproponujemy ci przyjazną rękę. Nigdy nie rozważaj nad godziną doby wzywaj nas bezzwłocznie gdy jesteśmy ci pomocni. Wspaniale jest posiadać przyjaciół na których zwykle potrafimy liczyć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Bowiem tacy powinni być przyjaciele.Możesz zaplanować naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Usługi w ramach Assistance oraz bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach albo wydostanie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa lub wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego

NASZA GALERIA


Samodzielnie przekonaj się co obejmuje kompletna oferta jeżeli ciągle nie masz ufności. Ale tu w Radoszycach jesteś w stanie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny zespół lawet lub też autolawet jest dopasowany do przewozu każdego modelu auta, chociaż nigdy nie ukrywamy, iż przede wszystkim nastawieni zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. I chociaż kultową metodą przerzutu zepsutego pojazdu osobowego jest holowanie, jakiego może się podjąć każdy prowadzący, to my przecież radzilibyśmy skorzystać z fachowej usługi.


Jest to korzystne z wielu powodów. Podczas holowania wyjątkowo istotne są doświadczenie i fachowość. Również stosowny sprzęt, albowiem zwyczajna lina holownicza potrafi bywać ryzykowna. Zaś w przypadku kiedy dalekie trasy coraz częściej podejmujemy autostradą lub trasą szybkiego ruchu, powinno się wiedzieć, iż na tych odcinkach dróg holowanie bezwzględnie jest zabronione. Oczywiście tu właśnie bezwzględnie jest miejsce dla profesjonalnego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


Będące w profesjonalnym taborze lawety lub autolawety pozwolą nam na przetransportowanie każdego typu auta. W rejonie lokalizacji zajścia zjawimy się błyskawicznie dostarczając optymalny sprzęt do gwarantowanego przewiezienia waszych aut oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka praca nas interesuje. Zawsze kroczymy po palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych też w ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym zakresie w marce własnych usług jak też w zróżnicowanej ofercie. Z uszkodzonym TIR-em tarasującym szosę spotkał się przypuszczalnie nawet nie doświadczony kierowca. Kilometrowe zatory mogą się budować choćby i na trasie dwupasmowej kiedy wykluczymy z ruchy jeden pas. Niestety nie miejmy nadziei, iż będzie spokojniej na peryferyjnych szosach bowiem zdarzają się one wyjątkowo często uczęszczane, a usterka TIR-a może je całkiem unieruchomić. I właśnie dlatego szanować trzeba sprawne, specjalistyczne remonty w rejonie lokalizacji zderzenia, no i profesjonalny transport tych aut.


Wszystkim co niezbędne do kasacji podobnych strat zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do usług posiłkowych. Na co dzień mamy więc możliwość sprawnego odblokowania trasy i przewiezienia TIR-a w najlepsze położenie zapewniające rozpoczęcie bezpiecznej naprawy. Ciężkie pojazdy wszelkiego typu takie jak busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, umiemy przez całą dobę przewieźć skutecznie i bezpiecznie.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu w naszych zespołach pełni dyżur fachowa załoga będąc również żyrantem naszej marki.Mobilny serwis 24h

Może zdecydowanie na szczęście nie będą uzasadnione holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Awarię mogą skasować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w odpowiedni rejon przybędzie zdecydowanie szybciej.


Mobilny serwis jest gotów tak na wulkanizację opon jak również na małe remonty silnika. Jest tak w związku z tym, iż przy odbieraniu zgłoszenia przeprowadzamy na tyle dokładny rekonesans żeby personel mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyruszyć dokładnie przygotowany do wykonania usługi. Regularnie istnieje możliwość zamówienia lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w odwodzie na przypadek gdyby błyskawiczna reperacja okazała się niewykonalna.


Niesprawności, aczkolwiek podobne często są jednakże nadzwyczaj rożne, dlatego też do potencjalnych zleceń podchodzimy osobiście. Kontrahent może akurat nie mieć racji przynajmniej co do diagnozy okoliczności, jednakże my umiemy wsłuchać się w jego potrzeby i sugestie, a dalej wydobyć stosowne wnioski, bowiem w taki sposób działa się z przyjaciółmi. Luksus funkcjonowania daje nam znakomicie wyekwipowane zaplecze, w tej sytuacji wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy   

Utrzymując w zdolności technicznej faktycznie szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z ofertą przewozu dużych maszyn rolniczych, drogowych czy też budowlanych. Pomimo, iż nie specjalizujemy się w podobnej dyscyplinie przewozu to wszakże pośród załogi znajdują się fachowcy, kierowcy z prawdziwym doświadczeniem i praktyką w podobnych przewozach, w związku z tym wykorzystujemy ich potencjał.


Nawet nie mamy obostrzeń, w kraju oraz zagranicą dostarczymy na określone miejsce pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy też kombajny. Również bagaże w formie towarów ponadnormatywnych czy też transportów dłużycowych mogą być przedmiotem naszej usługi.


Bezpośrednio pod naszą opieką zawsze są one bezwarunkowo bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak zawsze ubezpieczamy ładunek. Przyjmujemy na siebie wszystkie formalności połączone z transportem w tym ewentualne, potrzebne zaświadczenia wykazując się w ten sposób pełną dokumentacją niezbędną do świadczenia tej usługi.Dlaczego my?

Jest jakikolwiek pretekst, aby nie? Gdy akurat nie znamy protestów to może być MegaHol. Absolutnie nie planujemy żeby inni czuli się gorsi, jednakże szczególnie mocno pragniemy być najlepsi. Funkcjonuje sporo pomocy drogowych nieco mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz niewątpliwie każda realizuje wszystkie zlecenia.


Powinno się jeszcze nie wprost na to spojrzeć. Jeżeli posiadamy, aż tylu kooperantów to prawdopodobieństwo zadysponowania idealnego sprzętu powinno być znacznie większe niż w pojedynczym zakładzie. To samo sprawdza się przy wyborze sprawdzonych kierowców oraz wyspecjalizowanych mechaników.  MegaHol to doskonałe zestawienie niewielkich warsztatów, które wzajemnie się wspomagają działając dodatkowo w pobliżu wydarzenia i gospodarując wyjątkowym doborem taboru oraz sprzętu.


Bazę świadczenia naszych usług definiuje reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się przede wszystkim w związku z tym. Cała firmowa sieć będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej obsady specjalistów, którzy będą ekipą z małego zakładu, zapewne powiązaną familijnie ewentualnie przyjaźniami, jednak będą skuteczni gdy za plecami będą mieli takie partnerstwo.


Taryfikatora nie mamy, ale oczywiście macie prawo oczekiwać na rzetelną stawkę, często niższą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, że wyceniamy prace jednostkowo. Zamówienia z OC i Assistance prowadzimy w zakresie ubezpieczenia.


MegaHol, rzecz jasna nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, jest dokładnie taka. Przyjaciel z Radoszyc, który liczy na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: