LAWETA BARDO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BARDO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWszędzie mamy po prostu placówki my chcemy być inni. W nas odkryjesz to coś co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa zawsze wspomoże cię silnym ramieniem. Przyjaciel któremu potrafisz zaufać bo jest gotowy na nawet zaskakujące zdarzenie.


Jeśli zdarzyła się Tobie kraksa czy usterka w strefie naszego Bardo wybierz numer do przyjaciela, który jest niedaleko – dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Zjawimy się na miejscu zaskakująco szybko. Dodatkowo przygotowana brygada dowiezie, a także będzie obsługiwać mobilny serwis.


W naszej pracy nie było takiej trudności abyśmy na trasie musieli podarować sobie drobne naprawy. Wymiana czy regeneracja koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie i mnóstwo różnych detali naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z przyjemnością. W jakiejkolwiek minucie zlecenia możemy ustalić, że konieczna na pewno jest autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Po przyjeździe sprawnie wesprzemy zabezpieczyć okolicę zdarzenia. Na którejkolwiek trasie, w jakimkolwiek miejscu, w każdym zaułku – nie jest ważne gdzie utknął Twój pojazd. My błyskawicznie potrafimy Cię znaleźć i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Bo na swoim obszarze znamy każdą ścieżkę czy regionalną czy gminną.


Więc Pamiętaj numer do przyjaciela. Zadziała zawsze gdy okaże się potrzebny nawet w całym kraju. Będziesz mógł telefonować o każdej godzinie. Przyjedziemy – na bank! Ponieważ tak pracuje pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciół odkrywa się w kłopocie.


Zawsze jesteśmy dyspozycyjni do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance, a także nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach

Jeśli to nie kłopot zbadaj fakty! Przyjaciel z Bardo jest dyspozycyjny do pracy!

NASZA GALERIA


AutolawetyAutoautolawety 24h


Funkcjonuje parę rozwiązań na transport zepsutych samochodów, jednak najprostszy, a także najszybszy to autoautolawety bądź autolawety. Trzeba jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest prawnie wzbronione, więc w sumie to jedyny system z jakiego jesteśmy w stanie tu skorzystać. W regionie Bardo rozporządzamy świetnie zaopatrzonymi specjalnymi pojazdami z rzetelną kadrą. W zespół flotylli wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W czasie załadunku oraz przewozu samochodów bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Samochody i potencjalni podróżni będą 24 godziny na dobę przewiezieni na wskazane miejsce.


Ewentualną zamianę standardu pomocy na holowanie wolno Państwu podjąć w każdej chwili o ile przystają na to paragrafy i stan pojazdu. W dowolnej chwili możesz zmienić decyzję jedyny problem tego rozwiązania to szybkość przemieszczania sie po trasie. Taki zestaw zdecydowanie powinien jechać z najwyższą szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest poważnym kłopotem, a my rozumiemy tego konsekwencje, usterka samochodu ciężarowego na trasie. Ograniczenia ruchu na drodze to niestety norma w sytuacji kolizji TIR-a. Holowanie takiego pojazdu jest wielokrotnie nader optymalną strategią na odkorkowanie drogi. Pomoc drogowa z Bardo radzi sobie znakomicie z tym problemem.


Możemy podjąć holowanie jakiegokolwiek samochodu ponieważ dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Przywieziemy choćby zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście samochód ciężarowy względnie dostawczy. Wykonamy to profesjonalnie i solidnie dzięki znakomitej próby sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu posiłkowego. Absolutnie nie ma dla nas mało przystępnych stanowisk, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydobycia. Chociażby TIR-a po incydencie drogowym wystawimy z jaru oraz ustawimy na kołach.


Gdy okaże się nieodzowny transport produktów transportowanych przez unieruchomiony samochód również się takim problemem zajmiemy. Zrealizujemy niezwłocznie transport zastępczy oraz załogę, która umiejętnie przeładuje ładunki.


Całodobowo kompetentna, wykwalifikowana kadra dba żeby dać Wam bezpieczeństwo i wewnętrzny spokój. Bez względu na realia pogodowe w każdej godzinie dnia i nocy zawsze jesteśmy w gotowości zrealizować dowolne zlecenie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Istnieją też łatwe do rozwiązania awarie. Niedobór oleju, paliwa czy czasami nalanie do zbiornika złego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą drogę, jednak nietrudnych do naprawienia przypadków niesprawności. W tym przypadku całodobowo wystarczy zadzwonić po lokalną pomoc drogową i jej mobilny serwis. Nie potrzebna staje się autolawety. Serwis dojedzie na miejsce zdarzenia bezzwłocznie, a w palecie usług jest również funkcjonujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z umiejętnościami to skarb jakim zarządza mobilny serwis. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw prawdopodobnych do przeprowadzenia na poboczu jest szczególnie różnorodny.


Zadzwonić starczy wyłącznie raz. Po sprawdzeniu szczegółów niesprawności, marki samochodu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Wszechstronne podejście do potencjalnych epizodów jest esencją naszego działania ponieważ naszym celem jest w pełni odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych narzuca posiadanie branżowego taboru, którym dysponujemy i rzecz jasna z tego powodu proponujemy tę usługę. Dostarczymy bezpiecznie zgarniarkę, a także wielki spychacz i rzecz jasna jakąkolwiek inną z wielkich maszyn drogowych. Podobnie transport wielkich maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Do przewozu wózków widłowych używamy znacznie mniejszych pojazdów, lecz nasi kierowcy są właściwie przeszkoleni do transportu drobnych, ale wagowo uciążliwych pojazdów. Gospodarujemy zespołem pojazdów pozwalającym na fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Niech to będzie wielkogabarytowe zbrojenie, kłopotliwy gruz i zdecydowanie więcej.


Takie usługi transportowe prowadzimy na obszarze naszego kraju, a także zagranicą. Przewożone towary jednostkowo ubezpieczamy. Rozporządzamy również konieczną dokumentacją uprawniającą nas do oferowania tego rodzaju usług.Dlaczego my?


Dlatego, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Z tego powodu, że nasza roztropność to liczba doświadczeń i rzecz jasna praktyki wykwalifikowanych fachowców z wielu ośrodków. Z takiego powodu w przystępnej wycenie uzyskujecie usługi na doskonałym, specjalistycznym szczeblu.


Na dowolną usługę spoglądamy osobno, a zatem dowolną osobno wyceniamy. Na kompletną cenę posiadają wpływ: czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, użycie części zamiennych, model pojazdu, który serwisujemy i oczywiście rejon zajścia.


Należałoby ochronić się przez nabycie właściwego ubezpieczenia Assistance. Wtenczas nasze usługi będą mogły być nieodpłatne tak jak w przypadku kiedy są spłacone z OC sprawcy kolizji.Liczy się Twoje zaufanie!

Wyłącznie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Bardo zdeklarowany do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: