LAWETA TARGÓWEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TARGÓWEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo podejmujemy wezwanie ze względu na to, że pryncypialnym naszym powołaniem powinno być niesienie pomocy, natomiast powinno się wspomnieć, iż naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu działaniu dedykujemy własny tabor i kompetencje. My klienta uważamy za przyjaciela dlatego tak podchodzimy do pomocy której dobry przyjaciel oczekuje rzecz jasna nie patrząc jakie gabaryty ma jego pojazd. Podkreślamy to, że naszą specjalizacją jest holowanie samochodów ciężarowych, ale wszystkie nasze oddziały rozłożone w całej Polsce są w taki sposób wyekwipowane aby podołać każdemu zleceniu w optymalny sposób.


Niestety nie wolno liczyć na to, iż w trasie przegapią nas awarie samochodu. W podobnej chwili nie trać czasu na wyszukiwanie porady jedynie natychmiast dzwoń do MegaHol, w okolicy Targówka to jedna z najlepszych pomocy drogowych. Ponadto nie musi się natychmiast holować pojazdu. Zawsze wcześniej  trzeba wykorzystać mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wykwalifikowane załogi potrafią sobie poradzić z naprawą. Nasze poczynania na miejscu zdarzenia doprowadzą do szybkiego wyeliminowania usterki.


I dodajmy, że damy radę sobie z jakąkolwiek awarią. Nasze nastawienie do zrealizowania każdej pracy gwarantuje pozytywne rezultaty, więc pilnujemy się tych metod dla waszej satysfakcji. Zapewne nie istnieją takie reguły, ale bez wątpienia przeważnie wiele utrudniających dalszą jazdę awarii okazuje się być typowymi usterkami, jakie przy drobnej naprawie w rejonie zdarzenia mogą być skutecznie likwidowane przez nasze profesjonalne brygady. Pozwól, iż zajmiemy się też drobnymi naprawami na drodze, które utrudniają dalsza jazdę, a oczywiście nie potraficie ich sami skorygować. Paliwo,opona, nie odpalający silnik, wycieraczki i całe bogactwo niezależnych szczegółów, zajmiemy się każdą drobnostką.


Zadbaj o siebie! Ty, być może dotarłeś w nasz rejon z odległego krańca kraju, jednak jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie. To, iż z własnym defektem ugrzązłeś w miejscu trudnym dla ciebie do usytuowania nie będzie miał dla pomocy drogowej znaczenia gdyż znamy w tym miejscu każdy zakątek. Wybierz numer jeśli jesteś w potrzebie bez zwracania uwagi na porę dnia. Świetnie jest posiadać przyjaciół na których zwyczajnie potrafimy liczyć tak pewnych jak pomoc drogowa MegaHol. Tacy jesteśmy.


W dzień i w nocy zawsze możesz na nas oczekiwać:

  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Tu na naszym portalu będziesz mógł zaznajomić się ze elementami kompletnej oferty to pozwoli ci podjąć definitywną decyzję o potencjalnej współpracy. Na przyjaciół możesz czekać w każdym przypadku i wszędzie, a  szczególnie na Targówku.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą naszych usług, ale w zasadzie jak wcześniej wspomnieliśmy jesteśmy gotowi do transportu lawetą ewentualnie autolawetą każdego auta. Zatem choć popularną strategią przejazdu uszkodzonego samochodu osobowego jest holowanie, jakiego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to my przecież polecalibyśmy skorzystać z doświadczonej interwencji.


Istnieje wiele względów dla których trzeba odczytać tą radę poważnie. Zdecydowanie najważniejszym jest doświadczenie i profesjonalizm usługi. Awaryjność prostych linek holowniczych adresuje opinię na sprzęt z którego należało by korzystać przy takiej usłudze. Na autostradach czy trasach szybkiego ruchu holowanie na lince bezwzględnie jest zakazane. Stąd pomoc drogowa MegaHol administrująca fachowymi zastępami, a także właściwym sprzętem do lawetowania bezwzględnie jest najodpowiedniejszym doborem.


Czuwające w pobliskim taborze lawety i autolawety pozwolą nam na przewiezienie każdego typu auta. Właściwy transport przywieziemy natychmiast na miejsce zderzenia i bezawaryjnie przywieziemy na wyznaczone położenie i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta działalność nas interesuje. Naszym planem jest móc być najlepszym w przewozie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. Podobnie w wachlarzu usług jak również w wartości ich zrealizowania. Z popsutym TIR-em blokującym ulicę spotkał się chyba nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Nawet wówczas jeśli niesprawność ma usytuowanie na dwupasmowych magistralach to zamknięcie jednego pasa ruchu na kilka godzin jest zdolne sprawić wielokilometrowe korki. Kiedy awaria nastąpi na szybkiej trasie jednopasmowej to efekt może stać się jeszcze groźniejszy. Więc bezzwłoczna reperacja ewentualnie sprawny, fachowy przerzut tego samochodu jest faktycznie istotny.


Wszystkim co nieodzowne do kasacji takich awarii rozporządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do robót pomocniczych. Posiadamy więc swobodę sprawnego otwarcia ulicy oraz przewiezienia TIR-a w najlepsze rejony zapewniające przystąpienie do bezkolizyjnej naprawy. Pełny repertuar trudnych pojazdów: Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, skutecznie i bezpiecznie, przez 24 godziny na dobę, przywieziemy pod uzgodniony adres.


Rękojmią klasy naszych usług jest oczywiście kompetentna kadra osiągalna zawsze dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że całkiem nie będą uzasadnione holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Możliwe, że jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w okolice wypadku dojedzie znacząco prędzej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie usuną przyczynę awarii, nawet na drodze szybkiego ruchu.


Czy może to będzie kwestia wulkanizacji opony czy może usługi przy małych usterkach napędu, stale chcemy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Na każdym szczeblu walczymy by zrealizować wszystko co prawdopodobne, z tego powodu odjeżdżamy po sfinalizowaniu dokładnego sondażu w trakcie przyjmowania zlecenia. Pewnie w przebiegu naprawy zawsze może się ujawnić, iż niesprawność jest groźniejsza niż przewidywania , ale w takiej sytuacji szybko zawsze jest ściągana, czekająca na polecenie autolawety lub naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Zwykle udaje nam się do zleceń podchodzić bardzo jednostkowo dlatego, że mamy świadomość, że każdy dowolny incydent jest inny. Klient może nawet nie mieć racji co do analizy sytuacji, jednakże my możemy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a potem wyciągnąć odpowiednie wnioski, ponieważ tak postępuje się z przyjaciółmi. Nasi mechanicy, posiadając pomoc profesjonalnie zaopatrzonego zaplecza technicznego, czerpią z takich polemik wyłącznie optymalne rady.Transport niskopodwoziowy

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w stałym taborze mamy dostatecznie dużo, dlatego daliśmy sobie pozwolenie na rozwinięcie stałej propozycji usług o przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy też drogowych. To prawda, że w takiej gałęzi przewozu rzecz jasna nie specjalizujemy się, ale kiedy wśród doskonałych kierowców gromadzi się tylu z stosownym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie wykorzystać takiego potencjału.


Sprawnie przywieziemy na ustalone miejsce przeznaczenia walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, na terenie naszego kraju i zagranicą. Można również zlecić nam fracht towarów ponadnormatywnych lub dłużycowych.


Będąc pod naszą opieką są one całkiem bezpieczne, a i tak zawsze ubezpieczamy ładunek. Przyjmujemy na siebie wszelkie formalności powiązane z frachtem w tym prawdopodobne, potrzebne zezwolenia okazując się tym samym pełną specyfikacją konieczną do udzielania podobnej usługi.Dlaczego my?

Toć czemuż tym razem nie? No to niech okaże się, że MegaHol. Każdy może napisać, że jest najlepszy, jednakże my nigdy nie planujemy odejmować innym zdolności. Ciężko przyjmować, iż coś nie funkcjonuje dobrze w dziedzinie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej kiedy naprawdę dużo takiego rodzaju zakładów utrzymuje się na rynku.


Należałoby też odmiennie na tą sytuację spojrzeć. Prawdopodobieństwo uzyskania stosownego sprzętu w tym przypadku jest znacznie większe niż w pojedynczym zakładzie chociażby ze względu na liczebność kooperantów. Oczywiście to samo dotyczy doświadczonych kierowców lub wyspecjalizowanych mechaników.  Stanowimy optymalne powiązanie równocześnie wspierających się małych zakładów, których siłą jest bliska odległość od usytuowania zderzenia i oczywiście niewiarygodny dostęp do sprzętu i technologi.


Maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, jaka tworzy bazę świadczenia naszych usług legitymizuje się przede wszystkim w związku z tym. Cała firmowa platforma będzie na pewno czuwać nad działalnością wyprawionej obsady fachowców, którzy będą załogą z niewielkiego zakładu, zapewne związaną familijnie względnie przyjaźniami, jednak będą spokojni czując takie wsparcie.


Cennika nigdy nie potrzebujemy, ale powinniście przewidywać rozsądną stawkę, często mniejszą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, że wyceniamy usługi indywidualnie. Zlecenia z OC oraz Assistance przeprowadzamy w ramach ubezpieczenia.


Więc to oczywiście kompletny MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Wyczekujący na Twój telefon przyjaciel z Targówka.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: