LAWETA PRAGA-POŁUDNIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRAGA-POŁUDNIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy rzetelnie zaznaczyć, że naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa, to na szczęście nie oznacza, że odmawiamy realizacji odmiennych wezwań, ba wręcz przeciwnie zarządzając profesjonalnie wyposażoną bazą jesteśmy w stanie  obsłużyć wiele zamówień równolegle. My kontrahenta uważamy za przyjaciela w związku z tym tak podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel potrzebuje rzecz jasna nie bacząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Biorąc to pod uwagę,  dowolny z wszystkich oddziałów, rozsianych po całej Polsce, musi być przygotowany w takim samym zakresie na holowanie pojazdów ciężarowych jak i innego dowolnego samochodu.


Nie ma miejsc chronionych i wszędzie potrafimy mieć awarię samochodu. Jeżeli zdarzy się to w przestrzeni naszej Praga-Południe dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie niezawodne rozwiązanie. Natomiast właściwie holowanie samochodu bywa zbyteczne. W naszych warsztatach operujemy mobilnymi serwisami, jak również kompletnie wykwalifikowaną załogą. I w rezultacie usterka będzie usunięta na miejscu.


A damy radę sobie z każdą usterką. Nabyte doświadczenie ugruntowało naszą pewność siebie, ale dzisiaj to przenosi się na wasze zadowolenie z naszych usług. Wielokrotnie jest tak, że błaha awaria udaremnia dalszą jazdę, jednak dla nas mała reperacja w miejscu zdarzenia na szczęście nie wydaje się być kłopotem. Paliwo, opona, nie odpalający motor, wycieraczki oraz całe mrowie różnych detali, opanujemy każdą bagatelą.


Postaraj się by  o tym pamiętać. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, tymczasem ty mogłeś tu przybyć choćby z krańca kraju. Wiedz, iż masz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, więc nie dręcz się, że nie potrafisz ustalić w którym miejscu oczekujesz my na sto procent cię odszukamy. Oczekujesz interwencji więc dzwonisz, oczywiście nie ważne o jakiej porze, twoi przyjaciele czuwają przez pełną dobę. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada cały szereg przyjaciół i nigdy żadnego nie zawiodła. Tacy jak my istnieją.


Umiemy otoczyć Cię troską przez całą dobę:

  • Wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji i w zakresie usług Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach albo wydobycie go na jezdnię

NASZA GALERIA


By rozproszyć wszelkie rozterki na naszej stronie jesteś w stanie zaznajomić się z naszą pełną ofertą. Jednak na przyjaciół z Pragi-Południe możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą naszych usług, lecz w zasadzie jak już nadmieniliśmy zawsze jesteśmy przygotowani do przerzutu lawetą ewentualnie autolawetą jakiegokolwiek pojazdu. Holowania pojazdu osobowego potrafi podjąć się każdy prowadzący korzystając z liny holowniczej, my właściwie radzilibyśmy w podobnych sytuacjach sięgać po specjalistów.


Wydaje się być trochę czynników dla których warto odczytać tą radę poważnie. Doświadczenie i profesjonalizm zdają się nieodzowne dla zaufania przy holowaniu. Wadliwość pospolitych lin holowniczych kieruje opinię na sprzęt z którego należało by korzystać przy tej usłudze. Zaś w okolicznościach kiedy dalekie wyjazdy coraz częściej podejmujemy autostradą lub drogą szybkiego ruchu, kierowca musi wiedzieć, że na podobnych odcinkach dróg holowanie jest wzbronione. Dlatego należałoby wybrać pomoc drogową MegaHol, bowiem administrujemy i dobrym sprzętem i fachową obsługą.


Bezpośrednio w naszym taborze obecne są lawety, albo autolawety przystosowane do jakiegokolwiek rodzaju pojazdów. O każdej godzinie umiemy, dość skutecznie przywieźć w rejon zderzenia niezbędny tabor i bezpiecznie dowieźć i sprzęt i podróżnych do wybranego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi adrenalinę. Każdy pragnie być najlepszym w bliskiej sobie dziedzinie, a my w przewozie samochodów ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy niedaleko tego stanu. Zabezpieczamy wartościową ofertę , a także profesjonalne przeprowadzenie usług. Niesprawność TIR-a na drodze potrafi stać się olbrzymim problemem. Tasiemcowe korki są w stanie się tworzyć nawet na szosie dwupasmowej jeśli wyłączymy z ruchy pojedynczy pas. Podobne, względnie na pewno gorsze rezultaty jest zdolna podobna usterka rozpętać na pośledniej, lecz uczęszczanej drodze. Z tego powodu błyskawiczna naprawa bądź skuteczny, kompetentny przewóz takiego samochodu jest tak bardzo ważny.


Bezpośrednio w bazie pojazdów MegaHol znajdziecie holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i fachowy sprzęt dodatkowy, w tym oczywiście adekwatny sprzęt do wydobycia ciężkiego samochodu z rowu , a kiedy trzeba ulokowania go na kołach. Na co dzień mamy w tej sytuacji możliwość szybkiego odblokowania ulicy oraz przetransportowania TIR-a w najbliższe miejsce umożliwiające przystąpienie do bezpiecznej formy remontu. Błyskawicznie oraz bezawaryjnie dostarczymy maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, to znaczy po prostu cały wachlarz trudnych aut.


Gwarancją klasy naszych prac jest również profesjonalna załoga dostępna zawsze dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Zawsze potrafi się okazać, że tym razem nie będzie zamówienia na holownik i niskopodwoziówkę. Czasami wystarczy mobilny serwis, który w rejon wydarzenia przybędzie istotnie szybciej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie wyeliminują przyczynę niesprawności, choćby na autostradzie.


Tak samo czy to okaże się usługa wulkanizacji opony czy może usługi przy niedużych wadach napędu, nieustannie jesteśmy na taka ewentualność zabezpieczeni. Mechanik mobilnego serwisu odjeżdża zupełnie zorganizowany dzięki dokładnemu wywiadowi, który odbywamy w czasie podjęcia zlecenia. W każdym przypadku posiadamy sposobność przywołania lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w zapasie na przypadek gdyby sprawna naprawa okazała się niewykonalna.


Usterki, choć analogiczne są właściwie bardzo rożne, w związku z tym też do wszystkich zleceń podchodzimy jednostkowo. Klient ma prawo akurat nie mieć racji przynajmniej co do diagnozy sytuacji, jednakże my umiemy wsłuchać się w jego potrzeby i podpowiedzi, a następnie wyciągnąć odpowiednie wnioski, bowiem w taki sposób postępuje się z przyjaciółmi. Komfort realizacji zadań gwarantuje nam wyśmienicie zaopatrzone zaplecze, więc wysłuchanie klienta może nam tylko ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy       

Mając w sprawności naprawdę wielką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników naturalnym było dla nas rozwiązanie z ofertą przewozu dużych maszyn rolniczych, drogowych czy budowlanych. To fakt, że w takiej dyscyplinie frachtu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jednakże jeśli wśród wysokiej klasy kierowców wykorzystuje się tylu z właściwym doświadczeniem nie można nie zagospodarować takiego potencjału.


Przewozy organizujemy w kraju i zagranicą skutecznie przerzucając na wskazane miejsce maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich mimo, że małych wózków widłowych oraz busy czy też pikapy. Również towary ponadnormatywne bądź ładunki dłużycowe.


Jesteśmy przekonani do firmowych kierowców a także sprzętu jakim dysponują, a jednak zawsze wszystkie ładunki są ubezpieczone. Bierzemy na siebie wszelkie procedury powiązane z transportem w tym ewentualne, potrzebne uprawnienia wykazując się tym samym całkowitą dokumentacją konieczną do oferowania takiej usługi.Dlaczego my?

Gdyż na szczęście nie znamy takiego czynnika, żeby teraz nie. Czemuż akurat nie MegaHol? Nigdy nie potrzebujemy aby pozostali odbierali się gorsi, jednak ogromnie chcemy być najlepsi. Sądzimy, iż każda pomoc drogowa, jakich jest pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich zapewne jest troszkę mniej, sprawdza się w pracy.


Zerknij na to jednak odmiennie. Pojedynczy zakład na pewno nie będzie dysponował faktycznie tak wszechstronnym taborem oraz sprzętem jak instytucja funkcjonująca jako część pajęczyny budującej się z całego szeregu kooperantów. Tak samo rzecz ma się z wykwalifikowaną kadrą, a także z kierowcami o optymalnych kompetencjach oraz doświadczeniu.  Sieć oddziałów położonych blisko zdarzenia, kooperując integralnie ze sobą posiada możliwość wysłania pomocy z najbardziej dobraną do okoliczności załogą oraz optymalnym sprzętem.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się przede wszystkim dlatego i jesteśmy usatysfakcjonowani, że definiuje zasadę świadczenia naszych usług. Dotrze konkretnie do was najlepiej dobrana grupa fachmanów, najpewniej z lokalnego warsztatu w którym budują ich więzy domowe względnie przyjaźni, ale będą mogli czekać na błyskawiczną pomoc dużej pajęczyny.


Nie potrzebujemy cennika ponieważ jakiekolwiek wezwanie wyceniamy jednostkowo, ale to tworzy proste odbicie w regularnie mniejszych cenach niż zwykle się spodziewacie. Usługi które rozliczamy bezpośrednio z ubezpieczycielem, a mianowicie wykonane z OC ewentualnie Assistance nigdy nie potrzebują żadnych opłat klienta.


I to oczywiście cały MegaHol, na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Liczący na Twój telefon przyjaciel z Pragi-Południe.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: