LAWETA WOLBROM 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WOLBROM i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje w identycznej domenie funkcjonują porównywalnie, lecz… Oto jest jednak pomoc drogowa, jaka wyciągnie do Ciebie przyjazną rękę niby najlepszy przyjaciel. I jak przyjacielowi możecie nam zaufać bo jesteśmy gotowi na wszystko.


Zdarzyła Ci się awaria ewentualnie stłuczka w pobliżu Wolbrom, nie przeciągaj, ale wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń do MegaHol. Przybędziemy natychmiast. W tej załodze są fachmani którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na szosie nie staną się dla nas trudnością Życzymy wam byście bezawaryjnie przejeżdżali krajowe drogie, lecz rozumiemy, że zdarzają się przebite koła, silniki które nie chcą zaskoczyć, niespodziewane niedostatki paliwa w zbiorniku bądź uszkodzony mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wówczas z radością dotrzemy aby usunąć niesprawność na miejscu. Każdorazowo również jesteśmy przygotowani na sytuacje, że pożądana będzie autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Chronimy rejon zdarzenia natychmiast po przybyciu. Nie rozpamiętuj miejsca w którym utknąłeś. Droga gminna czy autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się kłopotu My takie stanowisko zlokalizujemy by Ci pomóc. Gdyż okoliczne trasy znamy jak swoją kieszeń.


Utrwal w kontaktach numer do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całym kraju czekamy na telefon od Ciebie. Nigdy nie ma złej pory ani nie ma niefortunnego dnia na kontakt. Zjawimy się na miejscu – bez wątpienia! Gdyż pomoc drogowa MegaHol faktycznie tak pracuje. Przyjaciele zasadniczo tacy są.


Nasza pomoc drogowa wykonuje usługi 24 godziny na dobę:

  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy oraz w zakresie usług Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa źle wlanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku

Ustal szczegóły! Przyjaciel z Wolbrom jest zdeklarowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy i najprostszy sposób przetransportowania uszkodzonego samochodu to autoautolawety bądź autolawety. Możemy ponadto postawić na holowanie, lecz teraz na autostradzie wygląda to całkowicie inaczej ponieważ tu ten typ przewozu pojazdów jest prawnie wzbroniony. Nasza pomoc drogowa w regionie Wolbrom zarządza wieloma profesjonalnymi, świetnie wyposażonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) oraz wyjątkowo wykwalifikowaną ekipą. Zapewnia nam to prawo solidnego kredytu zaufania w sprawie pełnego zabezpieczenia załadunku oraz przewozu pojazdu. Wszyscy podróżni i jednocześnie samochód 24 godziny na dobę będą przewiezieni na wyznaczone miejsce.


Wolno państwu zawsze zmienić decyzję oraz zdecydować się na holowanie, lecz musi na to przyzwalać stan pojazdu i przepisy. Naturalnie jesteśmy na to gotowi. Ważne jest jednakże by zleceniodawca posiadał wiedzę, że taki zestaw może przemieszczać się jedynie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria pojazdu ciężarowego na jezdni, co przecież nie jest tajemnicą, to prawdziwy kłopot. Prawdziwy TIR potrafi skomplikować ruch na mnóstwo godzin. Często dobrym środkiem odkorkowania drogi jest holowanie. Niewątpliwie zawsze jesteśmy przygotowani na takie rozwiązanie.


Dysponujemy fachowym sprzętem, który umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i pełna paleta wyspecjalizowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, solidnie i sprawnie transportujemy pojazdy dostawcze i ciężarowe, składy ciężarowe lub autobusy. Ani kłopotliwy dojazd, ani stan pojazdu nie utrudni nam wydobycia TIR-a z rowu, a następnie ustawienia go na kołach.


Zorganizujemy też transport towarów z uszkodzonego samochodu. Jesteśmy gotowi na zaaranżowanie ich przewozu w zlecone miejsce.


Wasz spokój i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas celem stąd całodobowo pracuje nad nim nasza profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Bez względu na warunki pogodowe w jakiejkolwiek fazie dnia i nocy jesteśmy w gotowości wypełnić każde zadanie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie brakuje usterek nieskomplikowanych do usunięcia. Nie może być problemem niewielka usterka nawet gdy wstrzymuje dalszą drogę. Zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przebita opona bądź brak paliwa czy oleju, ewentualnie wymiana błędnie zatankowanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to takie przypadki z którymi można się rozprawić na miejscu zdarzenia. Nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w takich momentach może się przez całą dobę wykazać biegłością. Jeśli mówić o lawecie jak się okaże, nie ma w tym wypadku dla niej zatrudnienia. Serwis przyjedzie na miejsce awarii bezzwłocznie, a w wachlarzu usług istnieje też pracujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kompetencjami to skarb jakim gospodaruje mobilny serwis. Poziom drobnych napraw jakich są w stanie się podjąć na drodze, niezależnie od tego jak jest marka i typ samochodu, jest szczerze mówiąc szeroki.


Jeśli telefon będzie zajęty natychmiast oddzwonimy. Chwila konsultacji to czas, który jest nam niezbędny do określenia detali niesprawności, marki samochodu i miejsca zdarzenia, a następnie w kilkanaście minut zjawimy się na miejscu zdarzenia. Zamiarem naszych działań jest w największym stopniu pomóc kierowcy więc do wszystkich incydentów podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna oferta usług jaką oferujemy indywidualnym i firmowym kontrahentom obejmuje także transport maszyn budowlanych. Dowolną ciężką maszynę drogową, walce lub na przykład koparki gąsienicowe możemy przewozić skutecznie i bezpiecznie. Również transport wielkich maszyn rolniczych nie przedstawia problemu. Wózki widłowe przewozi się mniejszymi samochodami, ale wymagają specjalnej troski bowiem są to pojazdy co prawda małe, ale ciężkie. Stąd wyszkoliliśmy kierowców którzy realizują taką usługę. Mamy możliwość transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, gdyż posiadamy właściwy zespół pojazdów. Jeśli Masz dylemat z niecodziennym towarem, przypuśćmy kłopotliwy gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu zapisuj się do nas.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze możesz oczekiwać z naszej perspektywy na sprawne i odpowiedzialne przygotowanie takiej usługi. Ubezpieczamy ładunki, a na dostarczane usługi rozporządzamy kompletną, niezbędną dokumentację.Dlaczego my?


Ponieważ możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Bowiem wielu specjalistów z poświadczonymi kompetencjami, działających w całym kraju, podzieliło się z nami profesjonalnym doświadczeniem i teorią byśmy umieli wykreować procedury gwarantujące sukces. W znakomitej efektywności oraz jakości usług, jaką możemy państwu obecnie zaoferować w dobrej cenie, widać wyraźnie jak duży wpływ posiadał na to ten model działania.


Indywidualnej kalkulacji podlega dowolna usługa. W wycenie brane są pod rozwagę: model pojazdu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, rozmiar robót wykonanych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, a także rejon zajścia.


Gdy Państwo mają ubezpieczenie Assistance, bądź do awarii doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi mogą być darmowe, bowiem straty pokryte zostaną z OC sprawcy stłuczki względnie ubezpieczeniowej pomocy.Ważne jest Twoje bezpieczeństwo!

W przypadku kłopotów Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Wolbrom zdeklarowany do pomocy zawsze odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: