LAWETA CZYŻEW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZYŻEW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Mamy bezpieczną koncesję na pomaganie


Dobrze, że tutaj się znalazłeś! To najdoskonalsze miejsce w okolicy Czyżewa do jakiego mogłeś zajrzeć. Pomagamy we wszystkich incydentach losowych, jakie potrafią zdarzyć się na trasie. Skasujemy każdą niesprawność. Z sukcesem odciążymy Cię w holowaniu TIR-a oraz pozostałych pojazdów ciężarowych czy dostawczych. Sto procent. Tak absolutna jest czystość kondycji i zaufania usług przeprowadzonych lawetą wynajętą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Dzwoń! Lepiej nie trać już czasu na czytanie gdy stoisz gdzieś na drodze:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna rzecz jeżeli pojawiłeś się teraz w celu zlokalizowania bezpiecznej pomocy drogowej na czas alarmu. Otrzymania solidnej gwarancji pomocy w przyszłości. Teraz powinien być doskonały czas na rozpoczęcie rozmowy. Będziesz mógł nabrać pewności co do wyboru MegaHol. To ogólnopolska sieć zespołów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej o bardzo profesjonalnej palecie usług dużo pełniejszej niż usługi holowania. Teraz wirtualnej rozmowy, ale oczywiście nic na szczęście nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Powiedzmy kilka słów o nas.Z kim się komunikujecie?


MegaHol postawił na złączenie całego szeregu małych zakładów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Zdecydowanie nie oferujemy usług wyłącznie TIR-om i choćby to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowym i dostawczym, ale przy takiej dyscyplinie próbujemy być grupą uniwersalną w odniesieniu do przyjmowanych zadań. Absolutnie nie narzucamy sobie ograniczeń w związku z tym lawetujemy i lekkie pojazdy i motocykle, holujemy samochody osobowe i oczywiście świadczymy frachty lawetą lub autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Bezpośrednią prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach jest dostarczanie usług w charakterze frachtu uciążliwych maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych, gdyż w firmowej dyspozycji są potrzebne lawety i naczepy niskopodwoziowe. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat efektywnie funkcjonujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Stały postęp doprowadził nas do zrealizowania pomysłu naszej platformy w Czyżewie oraz w wielu innych miejscach w Polsce, w których świadczymy nasze jakościowe usługi.


Mamy perspektywy, że już wkrótce w całym kraju.Co też konsument może zyskać na funkcjonowaniu sieci?


W czasie 24h na dobę absolutną rękojmię wysokiej klasy i zaufania usługi. To prawdopodobnie najwyższa wartość usługi holowania jakiej powinien wyczekiwać kontrahent? Zdecydowanie cena ma naturalnie spory wpływ na dobór usługodawcy, ale praktycznie w przypadku usług pomocy drogowej ma znikome znaczenie. Dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol natychmiast dojeżdża na miejsce kolizji. Perfekcyjnie wyszkolone do działania załogi MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki działaniu w sieci jesteśmy wstanie na konkretne zgłoszenie wysłać pomoc drogową najlepiej skomponowaną do zapotrzebowania. Nie jest dla MegaHol problemem wysłanie do wieloaspektowego wezwania paru specjalistów, którzy na co dzień funkcjonują w innych warsztatach, ale funkcjonujących w ramach naszej sieci. W krytycznych okolicznościach zwykle zmuszeni są do działania ci którzy akurat przyjechali i trzeba wzywać kolejną firmę jeżeli, co zrozumiałe nie można przeskoczyć kłopotu. U nas równolegle zjawią się wszyscy którzy są pomocni nawet jeśliby konieczne było łączyć możliwości licznego grona oddziałów z sieci. Platforma gwarantuje nam przewagę kiedy chodzi o posiadanie i mnogość sprzętu, a to przenosi się na sprawność i klasę firmowych usług czyli konkretną korzyść naszych klientów.Ile taka usługa u nas będzie kosztować?


W wypadku pomocy drogowej, mogącej w terenie rozpocząć cały szereg, właściwie nieograniczonych prac, bardzo nie zręcznie jest przygotować jeden zamknięty cennik. To normalne, że rozpoczynamy od sprecyzowania początkowej wyceny absolutnie na etapie przyjmowania zamówienia. Zasadnicze oszacowanie kosztów można zrobić w czasie przyjmowania zlecenia usługi. Bowiem z klientem możemy omówić: model samochodu, drogę w okolice zdarzenia i możliwego miejsca przewozu, rodzaj uszkodzeń, a co za tym idzie typ środka transportu jaki będzie trzeba zadysponować. Taka informacja dopuszcza natychmiastową rachubę roboczych kosztów usługi. Niestety poprawka kalkulacji czasem wydaje się być niezbędna po oględzinach bezpośrednio w rejonie zajścia. Jednakże przeważnie stawki za nasze usługi są mniejsze niż u konkurencji i jest to konsekwencją sieciowego charakteru naszej marki. MegaHol ma oczywiście zatwierdzone umowy z silną rodziną ubezpieczycieli co ułatwia zleceniodawcom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Czy pomijając holowanie znajdują się w naszej propozycji jakieś inne branżowe usługi?


 • Arsenał usług MegaHol jest faktycznie znaczący dzięki działaniu w platformie.
 • Kluczową usługą jest holowanie i lawetowanie jakichkolwiek aut.
 • Usługa transportu właściwie do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem odpowiednią autolawetą łącznie z awaryjnym samochodem.
 • Serwis mobilny dla wszelkich aut ciężarowych z odrębnym dostrojeniem na TIR-y. Zdecydowanie kompletna obsługa samochodów dostawczych, ale też i osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna non-stop obsługująca również auta osobowe.
 • Transport wszystkich pojazdów jako usługa dla przedsiębiorców i kontrahentów indywidualnych.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych i oczywiście drogowych.
 • Wśród możliwych usług przewozowych również fracht pojazdów niestandardowych takich na przykład jak tramwaje, przyczepy mieszkalne i autobusy itp.
 • Fracht dłużycowy nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa oraz energetyki.
 • Sprawne wyciągnie samochodów z uciążliwego obszaru bez dodatkowego uszczerbku.
 • Dowiezienie na drodze paliwa oraz innych płynów eksploatacyjnych.

Dzięki strukturze sieciowej jesteśmy wstanie podtrzymać pełną gotowość do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoległym bezkonfliktowym oferowaniu usług przewozowych. Na skutek funkcjonowania w platformie posiadamy znaczący tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście dodatkowego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji poszczególnych warsztatów i zdywersyfikowanego w ramach MegaHol. Liczba usług, które możemy wykonywać równolegle, bez utraty jakości, wciąż przyrasta w miarę rozszerzania sieci na kolejne regiony. Nasze specjalne usługi oferujemy w obrębie całego kraju oraz zagranicą na obszarze Unii Europejskiej prze 24h na dobę każdego dnia.Czy jest opcja zagwarantowania sobie naszej pomocy?


Najlepiej zanotować sobie nasz numer i zadzwonić w przypadku gdy zajdzie konieczność. Dzięki ofercie sieciowej MegaHol jest doskonałą grupą świadczącą pomoc drogową nie tylko klientom indywidualnym, ale też obsługującą zleceniodawców flotowych. W każdym polskim oddziale, również tutaj w Czyżewie, istnieje możliwość z MegaHol parafować stałą umowę na obsługę floty TIR-ów i innych aut ciężarowych ewentualnie dostawczych czy na przykład firm taksówkowych. Ta umowa zobowiązuje MegaHol do błyskawicznego dojazdu na miejsce zamówienia co umożliwia nam sieciowa architektura. Znając model taboru swojego klienta nie tylko dotrzemy prędzej, ale automatycznie również odpowiednio przygotowani. Na przykład serwis mobilny. Gdy jest wcześniej skomponowany do pracy z rozpoznanym taborem to zdecydowanie wzrasta i szybkość i marka usługi i będą mniej dokuczliwe straty klienta. Trzeba wiedzieć, że instytucja którą obsługujemy nie musi być z okolic Czyżewa. Wystarczy, że porusza się cyklicznie w tym rejonie, a ta umowa minimalizuje ryzyko. Mówią, że zdecydowanie nie ma nic pewnego. To może idealnie będzie zastrzec sobie przynajmniej pomoc drogową od ręki w momencie nieprzewidzianego kolizji.


Holowanie z MegaHol to droga w okolice sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: