LAWETA OPATOWIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OPATOWIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien brzmieć tytuł niniejszego działu, chociaż z drugiej strony otwarci zawsze jesteśmy na jakiekolwiek zadania. Nie traktujemy was tak jak kontrahentów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy jedynie dlatego, iż jeżdżą mniejszym autem. Biorąc to pod uwagę, dowolny z wszystkich oddziałów, rozmieszczonych po całej Polsce, jest gotów w identycznym zakresie na holowanie samochodów ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Kłopoty z pojazdem na drodze to zwyczajna sytuacja. Awaria jest w stanie wam się zdarzyć w okolicach Opatowca, lecz zachowaj spokój bowiem i w tym mieście posiadamy swój warsztat, toteż przezornie wybierz numer do MegaHol będziemy na w rejonie wskazanej lokalizacji niezwykle szybko. Holowanie jednak nie każdorazowo jest uzasadnione. Każdorazowo potrafi się okazać, że jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu podparta wyspecjalizowaną kadrą. Więc, być może rozwikłamy kłopot w miejscu zdarzenia.


Każdą awarię zawsze jesteśmy gotowi w stu procentach naprawić Przez lata nabraliśmy pewności siebie, która dzisiaj utwierdza nas w zaufaniu do tego, że wybieramy właściwe decyzje w momencie realizacji otrzymanych wezwań. Niejednokrotnie bywa tak, że przeciętna niesprawność udaremnia dalszą jazdę, jednak dla nas nieduża naprawa bezpośrednio w terenie na szczęście nie wydaje się być kłopotem. Zawsze jesteśmy gotowi zainteresować się każdą drobnostką tak samo czy wtedy, kiedy to będą wycieraczki czy na przykład raczej nieodpalający motor, pęknięta opona czy może ubytek paliwa, jako pomoc drogowa skutecznie to załatwimy.


Postaraj się o tym myśleć. Jeśli jesteś z daleka, nie martw się faktem, że nie umiesz nam wytłumaczyć gdzie miałeś usterkę, gdyż my jesteśmy z sąsiedztwa. Znamy tu każdy zakątek więc nie jest istotne, gdzie stanąłeś z własną awarią my niedługo cię wyszukamy. Zdarza się kłopot to musi się pomagać, pora oczywiście nie jest istotna bowiem istotni muszą być przyjaciele chętni do pomocy, więc jesteś w stanie do nas zatelefonować o każdej porze. Przyjaciele są rozmaici, lepsi, tandetni oraz pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie zdradza. Tacy zawsze jesteśmy.Umiemy objąć Cię kuratelą przez pełną dobę:

  • Ustawienie pojazdu na kołach albo wyciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie źle wlanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji oraz w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

NASZA GALERIA


Cała paleta możliwości jest tu zaprezentowana w drobiazgach toteż jesteś w stanie rozproszyć wątpliwości. Na przyjaciół jesteś w stanie liczyć w każdym przypadku i wszędzie, a tym bardziej w tym Opatowcu.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją wszystkich naszych usług, jednak jak wcześniej nadmieniliśmy zawsze jesteśmy gotowi do przerzutu lawetą względnie autolawetą dowolnego auta. Jedną z form holowania może być samopomoc kierowców którzy holują auto, zwłaszcza samochody osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, lecz naszą poradą absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w takim przypadku zawodowców.


Znajdą się argumenty żeby tą poradę rozpatrywać poważnie. Nie zawodowy prowadzący poniekąd nie przypuszcza jak ważne przy holowaniu są praktyka oraz fachowość. Poza tym dobry sprzęt, gdyż zwyczajna linka holownicza umie bywać wadliwa. Natomiast w chwili gdy odległe podróże coraz częściej realizujemy autostradą lub trasą szybkiego ruchu, powinno się wiedzieć, że na takich drogach holowanie na sto procent jest wzbronione. Dlatego powinno się wyszukać pomoc drogową MegaHol, ponieważ zarządzamy i odpowiednim sprzętem i fachową obsługą.


Będące w profesjonalnym taborze lawety i autolawety zezwolą nam na przetransportowanie jakiegokolwiek modelu pojazdu. O jakiejkolwiek godzinie umiemy, dość szybko dostarczyć na miejsce zdarzenia optymalny transport oraz bezpiecznie dowieźć i pojazd i podróżnych do wybranego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podwyższa adrenalinę. Zawsze w przewozie samochodów ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej staramy się stać zwykle pośród najsolidniejszych. Znaczącym ruchem do zrealizowania podobnego celu jest duża oferta oraz marka naszych usług. Niesprawność Tir-a na szosie, tej sytuacji nigdy nie życzymy nikomu, natomiast przecież jak wiemy, czasem się może zdarzyć. Kolizja na drodze dwupasmowej jest w stanie odłączyć z ruchu pojedynczy pas i być przyczyną kilometrowych zatorów. Bliźniacze, lub prawdopodobnie gorsze efekty potrafi podobna kolizja wywołać na podrzędnej, jednakże uczęszczanej drodze. Stąd nieocenieni zawsze są specjaliści od szybkich napraw w rejonie zdarzenia, jak również gwarantowanego przerzutu aut.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także optymalnym sprzętem posiłkowym na przykład takim, jaki pozwala na wydostanie trudnego TIR-a z parowu oraz postawienie go na kołach. Awaryjnie uwięzionego TIR-a umiemy zatem profesjonalnie przewieźć w miejsce w którym będziemy potrafili go bezkolizyjnie naprawić. Ciężkie samochody wszelkiego typu na przykład busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, możemy przez całą dobę dostarczyć szybko i bezpiecznie.


Gwarancją kondycji naszych prac jest również profesjonalna załoga osiągalna dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że całkiem u nas nie będą wskazane holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Czasami wystarczy mobilny serwis, który w rejon kolizji przybędzie istotnie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie usuną podstawę usterki, także na autostradzie.


Od wulkanizacji opon po małe naprawy motoru na oczywiście jest przygotowany mobilny serwis. To po prostu kwestia obszernego sondażu wykonanego podczas przyjęcia zlecenia. Rzecz zrozumiała, że w sposób naturalny może wyskoczyć coś nieoczekiwanego i błyskawiczna reperacja akurat nie może być realna, lecz wtedy bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka oczekująca wyłącznie na polecenie.


Awarie, chociaż zbliżone często są właściwie wyjątkowo rożne, stąd też do potencjalnych zadań przystępujemy jednostkowo. Klient ma prawo nie mieć racji przynajmniej co do diagnozy okoliczności, jednak my potrafimy wsłuchać się w jego propozycje i sugestie, a potem wyciągnąć stosowne wnioski, bo tak pracuje się z przyjaciółmi. Luksus wykonania usługi zabezpiecza nam znakomicie zaopatrzone zaplecze, stąd wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam tylko pomóc.Transport niskopodwoziowy

Rozbudowaliśmy naszą ofertę, ale standardowe usługi na tym posunięciu absolutnie nie cierpią, bowiem przewóz maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i drogowych wynika z bogatej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników znajdujących się w naszym profesjonalnym padoku. Idealne użytkowanie potencjału ekipy ogranicza ogólne nakłady na działalność, a tym samym obniża wycenę usługi dla jednego kontrahenta, mogło by być paradoksalne gdybyśmy podobnego potencjału nie uchwycili.


Transportujemy w granicach Polski i zagranicę różne maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do kłopotliwych choć niedużych wózków widłowych. Realizujemy też zlecenia na ładunki ponadnormatywne czy też przewozy dłużycowe.


W każdym przypadku ubezpieczamy frachty choć jesteśmy przekonani, iż w naszych profesjonalnych rękach są bezpieczne. Przenigdy nie obciążamy firmowych kontrahentów załatwianiem formalności i uzyskiwaniem dokumentów obowiązkowych do wykonania zamówionego transportu.Dlaczego my?

Niby dlaczego tym razem nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Staramy się sobie w tym miejscu zapisywać, że to my jesteśmy najlepsi, ale nikt kto w ten sposób pisze rzecz jasna nie dezawuuje umiejętności innych. Istnieje mnóstwo pomocy drogowych nieco mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak zapewne każda realizuje oczekiwane zadania.


Trzeba też odmiennie na ten problem spojrzeć. Prawdopodobieństwo uzyskania właściwego sprzętu w naszym przykładzie zapewne jest daleko korzystniejsze niż w jednostkowym zakładzie bodaj ze względu na liczbę wspólników. Identycznie sytuacja ma się z przeszkoloną kadrą, a także z kierowcami o stosownych umiejętnościach czy praktyce. Indywidualny warsztat niestety nie ma wyboru, my modyfikujemy się do zlecenia i wysyłamy stosowny sprzęt oraz wytypowanych specjalistów, a umożliwia nam to firmowa sieć zespołów reagująca jak naczynia połączone.


Jako podwalina określająca regułę dostarczania firmowych usług wyśmienicie sprawdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Pełna firmowa sieć jest zobligowana by czuwać nad pracą wyprawionej obsady zawodowców, którzy będą ekipą z niewielkiego warsztatu, prawdopodobnie związaną rodzinnie lub przyjaźniami, ale będą spokojni czując takie wzmocnienie.


U nas nie posiadamy cennika gdyż jakiekolwiek zamówienie szacujemy jednostkowo, ale to tworzy bezpośrednie odbicie w często niższych cenach niż zwykle się spodziewacie. Prace które regulujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, to znaczy wykonane z OC lub Assistance nigdy nie wymagają żadnych dopłat klienta.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie jedynie. Przyjaciel z Opatowca, który każdorazowo dojedzie jeśli znajdziesz się w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: