LAWETA WIĄZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WIĄZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNaokoło są po prostu firmy my zamierzamy być inni. Ta inspirująca pomoc drogowa aby udzielić Ci pomocy wyjedzie natychmiast niby jak Twój zaufany przyjaciel. Przyjaciel jakiemu potrafisz zaufać ponieważ jest gotowy na dowolne zdarzenie.


Gdy przejeżdżając w regionie Wiązów spotka Cię na trasie niefortunne wydarzenie natychmiast dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Wybierz numer do przyjaciela, który będzie na pewno potrafił odpowiednio reagować w przypadku stłuczki czy awarii. Zjawimy się na miejscu bezzwłocznie. Specjalnie przeszkolona brygada przywiezie, a następnie obsłuży mobilny serwis.


Nie ma takiej przeciwności żebyśmy na drodze musieli darować sobie drobne naprawy. Wymiana lub naprawa koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te i wiele kolejnych detali naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z satysfakcją. W którejkolwiek chwili zadania możemy uzgodnić, że obowiązkowa jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. W rejonie kraksy względnie awarii gruntownie pomagamy skutecznie ją ochronić. Na jakiejkolwiek szosie, w jakimkolwiek miejscu, w którymkolwiek zaułku – to jest nie ważne gdzie utknął Twój samochód. My takie miejsce odnajdziemy aby Ci pomóc. Gdyż jesteśmy u siebie stąd zlokalizujemy tutaj każdą ulicę.


Kontakt do przyjaciela dokładnie zapamiętaj. Umie być pożyteczny w granicach Całego kraju. Jesteś w stanie dzwonić o którejkolwiek godzinie. Przybędziemy z pomocą – to pewne! Gdyż pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik dokładnie taka jest. Przyjaciele stanowczo tacy są.


Zapewniamy współpracę o każdej godzinie dnia i nocy:

  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki i w zakresie usług Assistance
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na drogę względnie postawienie go na kołach

Przejrzyj niuanse! Przyjaciel z Wiązów na sto procent jest zdeklarowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz unieruchomionych pojazdów jest szybki i prosty skoro do tej usługi użyta zostanie autolawety względnie autoautolawety. Trzeba jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie zakazane, więc w sumie to jedyny sposób, który jesteśmy w stanie tutaj wykorzystać. W obszarze Wiązów zarządzamy świetnie wyposażonymi branżowymi pojazdami z kompetentną brygadą. W zespół floty wchodzi również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W przebiegu załadunku i przewozu pojazdów zabezpieczenie jest naszym najważniejszym zadaniem. Przywieziemy na określone miejsce bezpiecznie oraz całodobowo tak samo pojazd jak też jego podróżnych.


Można w każdym przypadku zmienić dyspozycję oraz zdecydować się na holowanie, lecz zdecydowanie powinien na to zezwalać stan techniczny samochodu i przepisy. Holowanie jest wyraźnie wolniejsze. Ten zestaw pojazdów zdecydowanie nie powinien przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kolizja pojazdu ciężarowego na jezdni, z czego zdajemy sobie sprawę, to poważny dylemat. Nie każdy z pojazdów tak skutecznie potrafi utrudnić ruch na drodze jak popsuty TIR. Gdy taka niesprawność utrzymuje się za długo niejednokrotnie pozostaje podejmować holowanie. W tych okolicznościach powinno się wezwać naszą pomoc drogową.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas zagadką ponieważ dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Wśród posiadanego przez nas sprzętu są specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz pełna rodzina wyspecjalizowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, bezpiecznie oraz efektywnie przewozimy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe i autobusy. Choćby TIR-a wyciągniemy z wykopu, a następnie postawimy na kołach nie bacząc na stopień uszkodzenia pojazdu bądź nieprzyjemny dojazd.


Awaryjny samochód może zapewne transportować towary, które nie przepadły ulegając uszkodzeniu, lecz wymagają dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie tej pomocy. Pozbieramy, przepakujemy i dowieziemy zgodnie z poleceniem administratora ładunku.


24 godziny na dobę kompetentna, wykwalifikowana załoga czuwa żeby zagwarantować Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Bez względu na warunki pogodowe w dowolnej porze dnia i nocy jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć obojętnie jakie wezwanie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Są również nieskomplikowane do usunięcia niesprawności. Przedziurawiona opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa czy czasami nalanie do baku niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych uniemożliwiających dalszą jazdę, jednak tych które da się rozwiązać od ręki. Na szczęście pobliska pomoc drogowa przez całą dobę poleca doraźne reperacje wykonane przez mobilny serwis. Laweta będzie nie potrzebna. Serwis przybędzie na miejsce usterki bezzwłocznie, a w wachlarzu usług istnieje również funkcjonujący 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Kadra, która obsługuje mobilny serwis wyróżnia się prawdziwym profesjonalizmem. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw realnych do realizacji na drodze jest niesamowicie szeroki.


Oddzwonimy natychmiast jeśliby się okazało, że nasz numer jest w tym momencie nie dostępny. Nie wiele czasu nam potrzeba na odpowiedzi. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce i kilka minut na telefoniczne stwierdzenie niuansów niesprawności, marki pojazdu i rejonu zajścia. Aby w całości wesprzeć kierowcę do każdego przypadku przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Również przewóz maszyn budowlanych jest znaczącą pozycją w różnorodnej ofercie naszych usług. Dostarczymy dowolną wielką maszynę drogową bezpiecznie i szybko czy też to będzie spychacz czy też zgarniarka. Również transport dużych maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi samochodami, lecz potrzebują specyficznej troski gdyż są to pojazdy rzeczywiście małe, jakkolwiek wagowo kłopotliwe. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy wykonują taką usługę. Dysponujemy taborem umożliwiającym przewóz towarów ponadnormatywnych, a także transport dłużycowy. To potrafi być na przykład trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie przewieziemy jakikolwiek specyficzny ładunek.


Usługi te prowadzimy na terenie naszego kraju oraz zagranicą. Ładunki każdorazowo odrębnie ubezpieczamy, a także dysponujemy dokumentacją, która upoważnia nas do oferowania tych usług.Dlaczego my?


Otóż możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Dlatego, że nasza kompetencja to liczba doświadczeń i rzecz jasna praktyki wyspecjalizowanych profesjonalistów z licznej ilości ośrodków. To z tego powodu właściwie dowolną usterkę kasujemy tak zdecydowanie. Jakikolwiek samochód przewozimy z deklaracją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się zdefiniować jako dobrą.


Jakakolwiek usługa jest szczególna, więc każdą szacujemy indywidualnie. Na pozór podobne usługi zawsze się różnią, więc każda zdecydowanie powinna podlegać samodzielnej kalkulacji. Kalkulując cenę zatrzymujemy uwagę na: typ pojazdu który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, rozmiar czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik i rzecz jasna rejon zajścia.


Gdy strata wyniknie z winy osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie na pewno można sfinansować z OC winnego stłuczki. Tak samo może być jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.Najważniejszy jesteś Ty!

Zdarzył się problem sprowadzaj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Wiązów gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: