LAWETA PRUSICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRUSICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa instytucja naprawdę jest zdecydowanie odmienna. My zamierzamy być jak twój zaufany przyjaciel, znakomita pomoc drogowa zawsze zdecydowana aby służyć poradą. Ten przyjaciel, który jest gotów na każdą okoliczność zatem powinno się mu w zupełności zaufać.


Gdyby zdarzyła Ci się kraksa bądź usterka w regionie Prusic wybierz numer do przyjaciela, który na pewno jest niedaleko – dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Pojawimy się natychmiast. Pojawimy się z rzetelną załogą, która obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy na szosie to nie jest temat do dyskusji. Nasze załogi nigdy się nie poddają. Oczywiste, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na rzucony rupieć na jezdni oraz naruszyć oponę, zapomnieć o profilaktyce wycieraczek, które uszkadzają się w obfity deszcz na autostradzie czy nie wymienić w porę akumulatora, a potem mieć duży kłopot z odpaleniem samochodu. Te wszystkie nieduże usterki skasujemy dla Ciebie ku obustronnej satysfakcji. Każdorazowo też jesteśmy przygotowani na komunikat, że nieodzowna może być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Jeśli to tylko jest konieczne od początku chronimy obszar awarii bądź wypadku. Nie rozmyślaj o rejonie w którym utknąłeś. Dróżka gminna czy autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się kłopotu Dostarczymy pomoc w jakimkolwiek położeniu. Ulica wiejska lub krajowa – na własnym terenie znamy dowolną spośród nich.


Pamiętaj bieżący numer do przyjaciela. Jesteś w stanie się przekonać w całej Polsce jak jest potrzebny. Możesz wydzwaniać o jakiejkolwiek porze. Nadjedziemy szybko – na pewno! Gdyż pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik istotnie tak pracuje. Tacy winni być przyjaciele.


Możemy objąć Cię troską przez pełną dobę:

  • Wydobycie pojazdu na drogę względnie ulokowanie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki oraz w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis

Przejrzyj niuanse! Przyjaciel z Prusic na sto procent jest zdeklarowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to najszybsza jak również najłatwiejsza metoda przetransportowania naruszonego pojazdu. Możemy jeszcze postawić na holowanie, lecz właściwie na autostradzie wygląda to zdecydowanie inaczej bowiem tutaj ten sposób transportu samochodów jest prawomocnie wzbroniony. W okolicy Prusic rozporządzamy doskonale wyposażonymi specjalnymi pojazdami z rzetelną brygadą. W garnitur floty wchodzi również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Nie może być obiekcji co do tego, że samochód i w przebiegu załadunku oraz transportu będzie na pewno bezwarunkowo zabezpieczony. Przywieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie i całodobowo tak samo samochód jak też jego podróżnych.


Zawsze wolno Państwu podjąć decyzję o holowaniu, oczywiście jeśli umożliwia to stan pojazdu i paragrafy. Z szybkością 60 km/h może poruszać się na drodze taki zestaw, holowanie zatem jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Niesprawność pojazdu ciężarowego na ulicy, z czego zdajemy sobie sprawę, to wielki kłopot. Zepsuty TIR na wiele godzin zdoła skomplikować ruch na drodze. Holowanie takiego pojazdu jest wielokrotnie nader użyteczną taktyką na odblokowanie trasy. Ta pomoc drogowa profesjonalnie radzi sobie z takimi sprawami.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami tajemnic ponieważ rozporządzamy specjalistycznym sprzętem. Potrafimy bezpiecznie i oczywiście skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce nawet zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy lub dostawczy, ponieważ umożliwia nam to doskonałej klasy naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy i rzecz jasna sztywny hol. Ani skomplikowany dojazd, ani stopień uszkodzenia samochodu nie uniemożliwi nam wydostania TIR-a z parowu i ulokowania go na kołach.


Możemy również dostarczyć stosowny samochód do przewozu towarów przewożonych w unieruchomionym aucie. Jesteśmy gotowi na zrealizowanie ich transportu w wskazane miejsce.


Przez całą dobę doświadczona, wykwalifikowana kadra dyżuruje żeby dać Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Nie zwracamy uwagi na warunki pogodowe bo dzięki dużemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie wypełnić każde zamówienie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Nietrudne do rozwiązania usterki bywają powszechnie. Przekuta opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy też nalanie do baku innego paliwa, zepsute wycieraczki, a także wiele innych paraliżujących dalszą jazdę, ale tych które da się naprawić na miejscu zdarzenia. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa przez całą dobę proponuje szybkie reperacje wykonane przez mobilny serwis. Laweta jak się okaże, nie ma tu zapotrzebowania. W rejon zdarzenia serwis dotrze najszybciej, a w ogromnym kalejdoskopie usług jest też mobilny punkt wulkanizacji operujący przez całą dobę.


Jakość jaką się chlubi mobilny serwis to wyszkolona obsługa. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, niezależnie od marki mogą się podjąć na drodze drobnych napraw w szczególnie dużym zakresie.


Oddzwonimy bezzwłocznie gdyby się okazało, że nasz telefon jest w tym momencie nie dostępny. Nie dużo czasu nam potrzeba na odpowiedzi. Kilkanaście minut na dojazd i chwila na telefoniczne rozpoznanie szczegółów niesprawności, marki samochodu i rzecz jasna rejonu zdarzenia. Zbieżna usterka ma prawa mieć różnorodne scenariusze dlatego, by w całości wesprzeć kierowcę do konkretnych zadań przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Obszerna paleta usług jaką świadczymy swoim klientom zawiera także transport maszyn budowlanych. Miejscowa baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na przewóz wielkich maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezpieczny. Maszyny rolnicze, tym bardziej takie zmuszające do wyjątkowej dbałości, także obecne są w naszej ewidencji pojazdów, o których przewozie decydujemy. Adekwatnie przeszkoleni do przewozu małych, lecz ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani do przewozu przypuśćmy wózków widłowych. Transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy również znajdują się w tej propozycji usług. Zdobyliśmy doświadczenia z frachtem nietypowych ładunków i jesteśmy zdolni do przewozu bodaj uciążliwego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Tego standardu usługę można u nas zamówić na terenie całego kraju. Transportu podejmujemy się także zagranicą. Podstawą świadczenia takiego standardu usług jest pełna dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne i kwalifikacje. Ponadto firma nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Otóż zawsze jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie zaledwie w pobliskim rejonie, a w całym kraju. Bowiem nasza wiedza to liczba doświadczeń i oczywiście praktyki wykwalifikowanych specjalistów z całego szeregu ośrodków. W doskonałej efektywności i jakości usług, jaką potrafimy państwu obecnie zaoferować w odpowiedniej wycenie, widać dokładnie jak ogromny wpływ miał na to ten sposób postępowania.


Usługi podlegają jednostkowej wycenie. W wycenie brane są pod uwagę: miejsce zdarzenia, typ pojazdu, który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, charakter czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia oraz czy została użyta autoautolawety względnie holownik.


Gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, bądź do uszkodzenia doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi mogą być nieodpłatne, ponieważ straty pokryte zostaną z OC winnego kolizji bądź ubezpieczeniowej pomocy.Dbaj!

Usterka? Kraksa? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Prusic jest gotowy do pomocy i oczywiście oczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: