LAWETA MICHAŁOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MICHAŁOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Posiadamy bezpieczną koncesję na pomaganie


Gdy dopada Cię awaria samochodu ewentualnie jakiekolwiek odmienne doświadczenie losowe na szosie. Gdy nieodzowna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a ewentualnie drugiego samochodu ciężarowego czy dostawczego. Gdy szukasz takiej usługi to w okolicy Michałowa raczej nie mogłeś znaleźć się w lepszym miejscu. Bezdyskusyjna gwarancja kondycji oraz zaufania do usługi przez 24h na dobę jest normalna w wypadku lawet zamówionych z MegaHol.


Absolutnie nie musisz w tym momencie przeglądać wszystkiego. Wystukaj numer do nas po pomoc. Bliżej poznamy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Niemniej jeśli szukasz zaufania nim będzie na pewno po fakcie. Spodziewasz się w dalszym horyzoncie pełnej gwarancji wysokiej klasy pomocy. To może być odpowiedni czas na otwarcie konwersacji. Możesz nabrać pewności co do decyzji o wyborze MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej o bardzo profesjonalnej ofercie daleko większej aniżeli usługi holowania. Na razie wirtualnej konsultacji, lecz nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by ją zastąpić kontaktem bezpośrednim.


Na początek naturalne pytanie:Kim jesteśmy?


MegaHol pod własne skrzydła przyjął istotną społeczność zakładów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, lecz zdecydowanie nie sprowadzają działalności tylko do pomocy dla TIR-ów, ale takie usługi oferują względem jakichkolwiek pojazdów ciężarowych oraz dostawczych, i także dla aut osobowych oraz innych pojazdów. Zdecydowanie nie narzucamy sobie ograniczeń z tego powodu lawetujemy i niewielkie pojazdy i jednoślady, holujemy pojazdy osobowe oraz świadczymy przewozy lawetą względnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją wydaje się być TIR, a generalnie samochody ciężarowe, zatem nieuniknionym było, że w wachlarzu naszych usług znalazł się dodatkowo fracht maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych do których frachtu mamy w sieci właściwe lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Pierwsze lata w Dąbrowie Górniczej nie były łatwe, jednak teraz szczęśliwi jesteśmy z poszerzenia naszej aktywności na cały Górny Śląsk i sąsiednie województwa. Systematyczny rozwój doprowadził MegaHol do zrealizowania pomysłu naszej platformy w Michałowie oraz w wielu nowych lokalizacjach w Polsce, w których dostarczamy nasze jakościowe usługi.


Warto o MegaHol myśleć, bo niedługo znajdziemy się na całym terytorium Kraju.Jakie wartości niesie taka sieć konsumentom?


Gwarancję wysokiej klasy oraz bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę. Gdy rozmawiamy o holowaniu jest to najcenniejsza deklaracja. Istotną cechą usługi warunkującą nasze decyzje jest najczęściej cena, ale wyraźnie częściej incydentalnie przy decyzji o wyborze pomocy drogowej. Czas dojazdu w rejon zamówienia w przypadku platformy MegaHol jest zdecydowanie krótszy niż średnia. Uczestniczenie w platformie MegaHol dostarcza nam o wiele bogatsze możliwości w wyborze ekipy optymalnie przygotowanej do zamówienia, a tym samym już na starcie zwiększa jakość usługi. Zdecydowanie łatwiej jest wymieszać ekspertów z odrębnych drużyn gdy w konkretnym zleceniu należy działać w paru specjalizacjach. Choćby specjalną brygadę serwisu mobilnego plus specjalny ciągnik siodłowy, który wydostanie TIR-a z rowu, , a także przyślemy lawetę o właściwych parametrach. Dzięki platformie już posiadamy partnerów, którzy mogą się wzajemnie wzmocnić w odpowiedni sprzęt i ekspertów. Wspólników, których mniejsze firmy potrzebują dopiero wyszukiwać w chwili gdy już okazują się niezbędni.A może jest dostępny cennik usług?


Zawsze może się pojawić sytuacja, że potrzeba będzie podejmować czynności, których akurat nie mogliśmy przewidzieć w związku z tym zbudowanie stabilnego taryfikatora usług w przypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie wymagające. To normalne, że podejmujemy się pierwszej symulacji kosztów usługi w czasie aprobowania zamówienia. Początkowe oszacowanie kosztów łatwo jest poczynić w chwili przyjmowania zlecenia usługi. Albowiem ze zleceniodawcą możemy ustalić: rodzaj samochodu, drogę w rejon kolizji i spodziewanego miejsca transportu, rodzaj uszkodzeń, a w konsekwencji wariant środka przewozu jaki będzie trzeba zadysponować. Dyspozytor będzie na pewno wiedział o co ma obowiązek pytać i takie informacje dostarczą mu komplet tego co jest pomocne do wczesnej kalkulacji. Aczkolwiek rewizja kalkulacji czasem wydaje się być konieczna po oględzinach na miejscu zajścia. Sieć ma jednakże dla docelowej stawki za usługi kolosalne znaczenie, ponieważ jak to zdarza się zazwyczaj w podobnych sieciach pozwala zredukować łączne wydatki, a co za tym idzie podsumowującą kalkulację. Do tego MegaHol przeprowadza także usługi bezgotówkowe dzięki umowie z licznymi ubezpieczycielami.Co takiego proponujecie poza holowaniem?


 • MegaHol na skutek działania w platformie posiada znaczny wachlarz usług.
 • Szczególnie rozwiniętą usługą w naszej platformie wydaje się być holowanie i lawetowanie.
 • Awaryjny przewóz pasażerów autolawetą do 6 osób jadących wcześniej transportowanym autem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, różnych samochodów ciężarowych i dostawczych, oraz również osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w dowolnym rozmiarze. Szczególnie TIR-y są naszą branżą.
 • Usługowy transport pojazdów drogowych wszystkich wariantów.
 • Transport maszyn drogowych, budowlanych jak również rolniczych.
 • Fracht pojazdów nietypowych, ale też powiedzmy autokarów.
 • Transport dłużycowy dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu.
 • Sprawne wyciągnięcie pojazdów z ciężkiego obszaru bez kolejnego uszczerbku.
 • Uzupełnianie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, wręcz w terenie.

Jest logiczne, iż cały sprzęt którym zarządzamy jest poświęcony służbie pomocy drogowej, równoważnie dzięki istnieniu w platformie mamy komfort podtrzymania gotowości z jednoczesnym użyciem taboru w usługach transportowych. W MegaHol wykorzystujemy liczebność i różnorodność lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelkim zastosowaniu, którymi dysponujemy dzięki sieci. Ilość zleceń, jakie potrafimy realizować jednocześnie, nie tracąc jakości, nieustannie przyrasta w tempie rozbudowywania sieci na pozostałe rejony. Nasze dodatkowe usługi oferujemy w całym kraju , a także w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.W jaki sposób zapewnić sobie taką profesjonalną pomoc drogową?


Zasadniczo polecamy zatelefonować do MegaHol w razie takiej potrzeby, wcześniej zapisując sobie nasz numer. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest doskonałą grupą oferującą pomoc drogową nie jedynie klientom indywidualnym, ale też obsługującą klientów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi potencjalni usługobiorcy flotowi z którymi podpisujemy stałe umowy na usługę. Także tutaj w Michałowie. Trwała opieka zaręcza, że do awarii aut z floty pojedziemy skuteczniej niż nasz średni czas dojazdu. Z powodu funkcjonowania w sieci przyjdziemy do was prawie błyskawicznie, a będąc ukierunkowanym na typ taboru z którym spotkamy się na miejscu szybciej zrealizujemy potrzebną usługę. Straty wyrządzone kolizją zimniejszą się gdy poślemy do was zawczasu skomponowany serwis mobilny. Umowa z MegaHol zapewne ogranicza zagrożenie strat, dlatego jeśli istnieje grupa, nie obowiązkowo lokalna, której tabor często przemieszcza się w terenie naszego Michałowa to polecamy jej nasze profesjonalne usługi. Gadają, iż nie ma nic pewnego. To może pożądane jest zastrzec sobie choćby pomoc drogową pod ręką w chwili nieoczekiwanego wypadku.


Holujemy po dostatek – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: