LAWETA MIELNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIELNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na łamach portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa dedykowanego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu udzielania tej usługi. I najbliższa podróż potrafi skończyć się wypadkiem, kolizją czy choćby usterką. Doskonale gdy pomoc drogowa będzie chciała nam w tej sytuacji użyczyć wsparcia. Zmiana koła bądź wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu zdarzenia różnorodnych nieskomplikowanych usterek, a w ostateczności usługa lawetowania czy też holowania – tradycyjnie albo na sztywnym holu. Konieczność takich działań przytrafia się tak samo samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa ukierunkowany jest na kierowców wszystkich samochodów ponieważ mogą się tutaj spotkać z profesjonalistami od modelu i rodzaju samochodu jakim kierują. Są specjalistami, jacy na co dzień udzielają profesjonalnej pomocy w bardzo różnych okolicznościach. Dzięki ogólnopolskiej platformie jaką dysponujemy nasi ludzie mają do wykorzystania każdy typ transportu, a także mobilny serwis i wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników priorytetem więc do każdego przypadku podchodzą nadzwyczaj indywidualnie niemal jakby dotyczyło to ich prywatnych przyjaciół.


To absolutnie nie jest jedynie inna jednostka. To jest jednak pomoc drogowa, jaka wyjmie do Ciebie uczynną rękę niby najlepszy przyjaciel. Więc jak przyjacielowi można nam zaufać bo jesteśmy gotowi na każdą sytuację.


Doszło do niespodziewanej usterki lub kraksy? Gdy jesteś w rejonie Mielna niczym nie musisz się denerwować zwyczajnie zadzwoń po przyjaciela – wybierz numer do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Przybędziemy bezzwłocznie. Dowieziemy mobilny serwis i wykwalifikowanych specjalistów.


Drobne naprawy to wcale nie jest bariera, która na trasie mogła by zaistnieć dla nas kłopotem nie do rozstrzygnięcia. Naprawa bądź zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek i inne w sumie nieduże niesprawności z radością usuniemy dla Ciebie na miejscu. W którejkolwiek chwili zadania potrafimy ustalić, że wskazana musi być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Otrzymujesz pewność, że rejonu zajścia nie zostawimy niezabezpieczonego. Na każdej ścieżce, w dowolnym miejscu, w którymkolwiek zakamarku – nie jest istotne gdzie utkwił Twój pojazd. My to stanowisko znajdziemy aby Ci pomóc. Bowiem regionalne ścieżki znamy jak swoją kieszeń.

NASZA GALERIA


Zatrzymaj w pamięci numer do przyjaciela. Potrafi być pomocny na obszarze całej Polski. Jesteś w stanie telefonować o każdej godzinie. Zjawimy się na miejscu – niechybnie! Ponieważ tak właśnie działa pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Przyjaciele zasadniczo tacy winni być.


Zarówno dzień i w nocy zawsze możesz na nas oczekiwać:

  • Pomoc w ramach Assistance i darmowe usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy usuniecie paliwa źle zatankowanego

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Mielna bezwzględnie jest zdeklarowany do służby!


LawetaAutoautolawety 24h

Defektowe samochody najszybciej oraz łatwo da się przewieźć gdy w grę wkracza autolawety względnie autoautolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna legalna metoda bowiem holowanie jest w tym wypadku prawomocnie zakazane. Pewność gwarantują nam doskonale wyekwipowane, specjalistyczne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) oraz fachowa kadra. Na skutek tego możemy być pewni o zabezpieczenie przewozu pojazdu i oczywiście załadunku. 24 godziny na dobę zarówno uszkodzony samochód jak również jego pasażerów przywieziemy bezpiecznie na wskazane miejsce.


Naturalnie jeżeli zezwalają na taki ruch paragrafy i stan techniczny pojazdu w każdym przypadku możemy zmienić technikę przewozu na holowanie. Z szybkością 60 km/h może przemieszczać się na trasie ten zespół, holowanie zatem jest po prostu wolniejsze.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Jest ogromnym problemem i my zdajemy sobie z tego sprawę, kolizja pojazdu ciężarowego na drodze. Prawdziwy TIR umie utrudnić ruch na wiele godzin. W tym wypadku niejednokrotnie holowanie może być wyłącznym sposobem udrożnienia drogi. Tu sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Możemy rozpocząć holowanie każdego pojazdu ponieważ administrujemy profesjonalnym sprzętem. Możemy solidnie oraz odpowiedzialnie przetransportować choćby zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy czy dostawczy, bo umożliwia nam to doskonałej klasy naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy oraz sztywny hol. Jest jasne, że nie ma dla nas mało dostępnych położeń, ani samochodów w takim stanie technicznym, że są nie do wydostania. Nawet TIR-a po incydencie drogowym wydobędziemy z rowu i ulokujemy na kołach.


Zepsuty samochód może czasem przewozić ładunki, które nie uległy zepsuciu, lecz wymagają przewiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy gotowi na zorganizowanie tej pomocy. Przepakujemy je i dowieziemy na ustalone miejsce.


Całodobowo doświadczona, wykwalifikowana kadra dyżuruje aby zapewnić Wam zabezpieczenie i stabilizację. Przez całą dobę, nie bacząc na sytuację pogodową, szerokie zaplecze pozwala nam wykonać obojętnie jakie wezwanie.


Mobilny serwis 24h

Nieskomplikowane w naprawie usterki pojawiają się dość regularnie. Oczywiście, zamknięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa bądź też zatankowanie do baku innego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przebita opona wstrzymują dalszą podróż, lecz są zdecydowanie nieskomplikowane do usunięcia na miejscu. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis rzeczywiście w takich wypadkach umie się 24 godziny na dobę wykazać swobodą. Nie wskazana staje się autolawety. W całodobowej ofercie pomocy istnieje także mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis przybędzie bezzwłocznie.


Kadra, jaka obsługuje mobilny serwis cechuje się prawdziwym profesjonalizmem. Zakres drobnych napraw jakich mogą się podjąć na ulicy, niezależnie od tego jak jest marka i model samochodu, jest właściwie ogromny.


Zatelefonować starczy zaledwie raz. Nie potrzeba nam wiele czasu na odpowiedzi. Kilkanaście minut na przyjazd na miejsce oraz chwila na telefoniczne rozpoznanie detali usterki, marki pojazdu i oczywiście lokalizacji zdarzenia. Nie ma takich samych usterek dlatego do dowolnego epizodu przystępujemy kompleksowo żeby w największym stopniu odciążyć kierowcę.


Transport niskopodwoziowy

Ideą naszych usług jest sprawna reakcja na listę wymagań kontrahentów dlatego też w propozycji usług odkryjecie Państwo również transport maszyn budowlanych. Dogodny transport potrafimy zapewnić dowolnej wielkiej maszynie drogowej. Maszyny rolnicze, zwłaszcza te potrzebujące specjalnej troski, też znajdują się na tej liście pojazdów, których transport przyjmujemy. Wyraźnie skromniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy drobne, jednak ciężkie mamy jednak adekwatnie przeszkolonych kierowców. W czasie transportu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z własnego branżowego zespołu pojazdów. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, uciążliwy gruz i wiele innych.


Te usługi transportowe przeprowadzamy na terenie całego kraju oraz zagranicą. Wszystkie nasze usługi uzupełnione są właściwą dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem ładunku.


Dlaczego my?

Ponieważ pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa bezwzględnie w 100% kompetentnie przystąpi do twojego kłopotu przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku do tego na terenie całego kraju, a nie wyłącznie w naszym regionie. Otóż mnóstwo ośrodków umożliwiło swoim rzeczoznawcom zebrać tu doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kompetencję. Realizując ten pomysł spodziewaliśmy się rezultatu w postaci wysokiej efektywności i jakości usług przy dobrym przeliczniku ceny.


Osobnej wycenie podlega dowolna usługa. Kalkulując wycenę kierujemy uwagę na: wykorzystanie części zamiennych, przekrój robót przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, lokalizacja zajścia i rodzaj pojazdu, który obsługujemy.


Gdy zniszczenie wystąpi z nieuwagi osoby trzeciej wtedy nasze usługi będzie na pewno można opłacić z OC winnego kolizji. Tak samo może być gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.


Zapamiętaj!
Niesprawność? Kraksa? Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut  – pod telefonem czeka przyjaciel z Mielna który nigdy nie zawodzi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: