LAWETA PŁOTY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PŁOTY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol.pl poświęconego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu oferowania takiego zlecenia. Każdy kto wyjeżdża, choćby w najkrótszą trasę zdecydowanie powinien liczyć się z perspektywą usterki, stłuczki albo wypadkiem. Doskonale gdy pomoc drogowa może nam wtedy użyczyć wsparcia. Drobna naprawa na miejscu awarii paraliżującej jazdę, wymiana koła lub naprawa opony, holowanie standardowe lub na sztywnym holu, przerzut lawetą… Identyczne zadania wykonujemy dla każdego typu samochodu w tym oczywiście także dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Na stronach naszego portalu MegaHol.pl łączymy specjalistów z kierowcami. Są fachowcami, którzy na co dzień udzielają kompetentnej pomocy w niezwykle różnych sytuacjach. Dysponują mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem tak samo lekkich pojazdów jak i całych zespołów ciężarowych czy maszyn. Dotąd bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy traktują ich jak najbliższych przyjaciół.


To absolutnie nie jest tylko następna firma. Tutaj jest prawdopodobnie twój najdroższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle skłonna natychmiast ruszyć z pomocą. Więc możesz mu zaufać bowiem przyjaciel jest gotów Ciebie wspomóc w dowolnej sytuacji.


Przytrafiła się Tobie awaria lub kraksa w sąsiedztwie Płoty, nie czekaj, ale wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do MegaHol. Pojawimy się bezzwłocznie. Celowo wykształcona brygada dowiezie, a także będzie obsługiwać mobilny serwis.


Nie staną się dla nas komplikacją drobne naprawy na drodze. Życzymy wam byście niezawodnie przemierzali krajowe ulice, jednak wiemy, że zdarzają się przekłute koła, silniki które nie chcą zaskoczyć, zaskakujące braki paliwa w zbiorniku bądź uszkodzony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wówczas z przyjemnością dojedziemy ażeby wyeliminować awarię na miejscu zdarzenia. Jeżeli powinno być konieczne holowanie albo autoautolawety, lub ewentualnie autolawety też nie będziemy mieli z tym problemu. Po przybyciu skutecznie wesprzemy zabezpieczyć miejsce zajścia. Możesz mieć kolizję wszędzie. Czy to miejsce to autostrada czy ścieżka gminna – nie ważne. My po prostu wiemy gdzie jesteś, a w konsekwencji jak można Ci dopomóc. Gdyż lokalne trasy rozpoznajemy jak własną kieszeń.

NASZA GALERIA


Pamiętaj ten numer. To telefon do przyjaciela! Dosłownie na obszarze całej Polski absolutnie Cię nie zawiedzie. Będziesz mógł dzwonić o dowolnej godzinie. Nadjedziemy szybko – masz na to gwarancje! Gdyż tak pracuje pomoc drogowa MegaHol. Bowiem w potrzebie polegaj na przyjacielu.Zdecydowanie jesteśmy zdecydowani do dostarczania usług i w dzień i w nocy:

  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę albo stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC stłuczki i w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Jeżeli to nie kłopot zbadaj fakty! Przyjaciel z Płoty jest zdeklarowany do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety, a opcjonalnie autolawety wchodzą w grę jeśli zakładamy szybki jak również praktyczny model transportu zepsutych pojazdów. Na autostradzie wyłącznie z tej metody przewozu możemy skorzystać ponieważ holowanie jest w tym wypadku oficjalnie zabronione. W rejonie Płoty zarządzamy doskonale zaopatrzonymi profesjonalnymi pojazdami z fachową kadrą. W skład floty wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Bezpieczeństwo załadunku i przewozu pojazdu jest gwarantowane dzięki takiej polityce sprzętowo-kadrowej. Samochody i ewentualni pasażerowie będą całodobowo przewiezieni na określone miejsce.


Jeśli stan techniczny samochodu to dopuszcza i jednoznacznie również przepisy kodeksu drogowego w dowolnej chwili wolno Państwu zdecydować się na holowanie. Zdecydowanie zawsze jesteśmy na taką decyzję przygotowani. Warto natomiast aby mocodawca miał wiedzę, że ten zestaw zdecydowanie powinien poruszać się wyłącznie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Niesprawność pojazdu ciężarowego na jezdni, co przecież nie jest tajemnicą, to duży kłopot. Awaryjny TIR na wiele godzin potrafi utrudnić ruch na drodze. W takich okolicznościach częstokroć holowanie jest ostatnim środkiem odblokowania drogi. Nasza pomoc drogowa doskonale daje sobie radę z takimi okolicznościami.


Branżowy sprzęt będący na naszym stanie pozwala na holowanie każdego samochodu. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna rodzina wyspecjalizowanego sprzętu posiłkowego. Czerpiąc z tego, pewnie i skutecznie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe i autobusy. Ani kłopotliwy dostęp, ani stan samochodu nie uniemożliwi nam wyciągnięcia TIR-a z wykopu, a następnie ustawienia go na kołach.


Zepsuty samochód może zapewne przewozić towary, które nie przepadły ulegając zniszczeniu, lecz potrzebują przewiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie tej pomocy. Przewieziemy zgodnie z wytyczną, uprzednio organizując ewentualne oczyszczanie terenu i oczywiście przepakowanie ładunków.


Waszego bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju 24 godziny na dobę strzeże kompetentna, wyspecjalizowana kadra. W jakiejkolwiek porze dnia i nocy, nie bacząc na pogodę, okazałe zaplecze dozwala nam zrealizować którekolwiek zadanie.Mobilny serwis 24h


Są również nieskomplikowane w naprawie awarie. Absolutnie nie może być problemem drobna usterka nawet jeśli udaremnia dalszą jazdę. Zepsute wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, przebita opona bądź niedobór paliwa czy oleju, względnie wymiana źle zatankowanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to incydenty z którymi powinno się móc rozprawić na miejscu. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście oferuje doraźne naprawy 24 godziny na dobę. Jeśli chodzi o lawetę to nie będzie w tym wypadku dla niej pracy. Serwis przyjdzie na miejsce zdarzenia bezzwłocznie, a w palecie usług jest również pracujący 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Mobilny serwis angażuje najlepszych fachowców. Świadomość szczegółów całego szeregu rozmaitych samochodów nie bacząc na markę umożliwia im przedsięwziąć drobne naprawy wprost na trasie w każdej sytuacji.


Telefonujesz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy niezwłocznie. Kilkanaście chwil będzie nam potrzebne na przyjazd na miejsce ale przez telefon potrzebujemy sprecyzować niuanse usterki, markę pojazdu i naturalnie lokalizację zdarzenia. Nie ma identycznych usterek zatem do każdego przypadku podchodzimy wszechstronnie żeby w największym stopniu odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby usługobiorców budują pełną paletę naszych usług w tym przewóz maszyn budowanych. koparka gąsienicowa czy też spychacz to jedynie przykład jednych z całego szeregu wielkich maszyn drogowych, jakie jesteśmy w stanie bezawaryjnie transportować. Maszyny rolnicze, zwłaszcza te wymagające wyjątkowej ochrony, podobnie obecne są w naszej specyfikacji pojazdów, których transport przyjmujemy. Do przewozu wózków widłowych wykorzystujemy nieco skromniejsze samochody, lecz nasi kierowcy są adekwatnie przeszkoleni do transportu małych, jednak wagowo kłopotliwych pojazdów. Gospodarujemy zespołem pojazdów umożliwiającym przewóz towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenia oraz… mnóstwo różnych niekonwencjonalnych ładunków.


Usługi takie przeprowadzamy na terenie naszego kraju i zagranicą. Przewożone ładunki indywidualnie ubezpieczamy. Rozporządzamy również odpowiednią dokumentacją upoważniającą nas do oferowania takiego typu usług.Dlaczego my?


Ze względu na to, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Otóż wiele ośrodków przystało na współpracę i pozwoliło swoim fachowcom skumulować tutaj doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikację. Wysoka skuteczność w sprawnym kasowaniu awarii lub doskonałe wyniki przewozu samochodów są właśnie tego efektem.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy oddzielnie i jakąkolwiek oddzielnie szacujemy. Na kompletną wycenę mają wpływ: rejon zdarzenia, typ pojazdu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, przekrój robót przeprowadzonych na miejscu i oczywiście czy została zastosowana autoautolawety lub holownik.


Kompletne nasze usługi mogą być bezpłatne gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, bądź do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą działalność będzie można zapłacić z OC sprawcy kolizji.


Niezmiennie o nas pamiętaj!
Przytrafił się kłopot wywołuj Pomoc drogową MegaHol – twój przyjaciel z Płoty jest gotowy do pomocy więc liczy na telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: