LAWETA JÓZEFÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JÓZEFÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSerdecznie witamy na witrynie MegaHol


Najwyraźniej potrzebujesz usługi pomocy drogowej w okolicy Józefowa. Trafiłeś wyśmienicie. w okolicznościach awaryjnych, w wypadkach potencjalnych wydarzeń losowych na autostradzie, a w szczególności w usługach holowania wszelkich aut poczynając od TIR-a przez inne samochody ciężarowedostawcze, należymy do czołówki w tej branży. 24h na dobę, absolutną porękę jakości, a także zaufania umożliwia autolawety wynajęta z MegaHol.


Już w tym momencie wystukaj nasz firmowy numer, gdyż w chwili kolizji nie można tracić ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak gdy twoja gościna jest podyktowana tropieniem bezpieczeństwa. Uzyskania stabilnej gwarancji pomocy w dalszej perspektywie. w takim razie my zachęcamy do rozmowy. Byś miał szansę zapoznać się z naszą różnorodną paletą usług, która absolutnie nie dotyczy wyłącznie holowania. Gdyż MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to wyjątkowo uniwersalny usługodawca. Tymczasowo do konsultacji wirtualnej, w której odpowiemy na parę najczęściej kierowanych do nas pytań.


Zaczniemy od MegaHol:


MegaHol – co to za pomysł?


MegaHol kojarzy ogromną ilość niewielkich zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej absolutnie nie tylko dla pojazdów ciężarowych, TIR oraz dostawczych, lecz w o wiele pełniejszym aspekcie. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie skuterów lub lżejszych pojazdów na przykład kładów, a przede wszystkim transporty lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


To proste, że gdy specjalnością takiej firmy jest TIR to niewątpliwym jest dla niej równoległe wejście do usług transportowych w kategorii ciężkiej. Zarządzamy bowiem idealnymi autolawetyminaczepami niskopodwoziowymi nie mówiąc o ciągnikach, które zezwalają nam na transport trudnych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Startowaliśmy w Dąbrowie Górniczej od dawna skutecznie funkcjonujemy w całym obwodzie Górnego Śląska i województw sąsiednich. Dziś można skorzystać z naszej fachowej pomocy również w Józefowie i w całym szeregu kolejnych innych lokalizacjach Polski.


Zmierzamy do tego, żeby znaleźć takie lokalizacje w całym kraju.Co nabędziesz na skutek działania sieci MegaHol?


Usługę o gwarantowanej jakości oraz bezpieczeństwie przez 24h na dobę. Kiedy mówimy o holowaniu jest to najcenniejsza wartość. Nawet zamożni kierowcy przykładają znaczną siłę do wielkości wydatków na usługi, natomiast bardzo rzadko zdarza się tak w przykładzie zleceń dla pomocy drogowej. Tak działa sieć powoduje, że MegaHol dojeżdża do kontrahenta sprawniej niż konkurencja. Uczestniczenie w platformie MegaHol gwarantuje nam o wiele większe możliwości w doborze ekipy adekwatnie zorganizowanej do wezwania, a tym samym właściwie na starcie poprawia jakość usługi. a nawet jesteśmy wstanie w razie zaistnienia takiej konieczności łączyć załogi specjalizujące się w odmiennych dziecinach, a potrzebne jednocześnie. Wyekspediowanie dedykowanej lawety potrafi być niedostateczne bowiem TIR czy bus leży w wykopie i zdecydowanie odmienny sprzęt wraz z brygadą są tutaj ekstra konieczni. Platforma zapewnia nam korzyść jeśli chodzi o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przesuwa się na sprawność i klasę naszych usług to znaczy rzeczywistą korzyść naszych kontrahentów.Ile naprawdę to w MegaHol kosztuje?


Pomoc drogowa to szczególna usługa. Nie ma tu szczególnie wielu stałych na jakich trzeba oprzeć rachubę stałej wyceny usługi, gdyż zawsze w miejscu zdarzenia niejednokrotnie potrzeba jest wykonać wiele nieplanowanych wcześniej ruchów. U nas normą jest pierwsza wycena usługi wykonana podczas aprobowania zlecenia. Niektóre oczywiste zadania powinno się określić w zasadzie przy zamówieniu. Jasne jest przecież jaki samochód będziemy holować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin zleceniodawcy, jaka okaże się nieodzowna autolawety lub naczepa niskopodwoziowa, czy niezbędny jest dojazd serwisu mobilnego itp. Przy tymczasowej rachubie kosztów usługi to zadowalające informacje. Jednak należy pamiętać, że na miejscu często może pojawić się sporo kolejnych problemów, które zmuszą nas do korekty kalkulacji. z góry właściwie wolno państwu przewidzieć, że wycena konkretnej jakości usługi w naszej sieci będzie niższa niż u drobniejszych operatorów. Możemy podać jeszcze i kolejny argument skierowania się po pomoc do Nas. Jest to możliwość rozliczeń bezgotówkowych za świadczone przez nas usługi z uwagi na liczne umowy wiążące nas z szerokim wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Czy holowanie pojazdów to wyłączna usługa którą świadczymy?


 • Repertuar usług MegaHol jest autentycznie duży dzięki działaniu w sieci.
 • Sztandarową usługą jest holowanielawetowanie wszystkich pojazdów.
 • Awaryjny przewóz podróżnych autolawetą do 6 osób.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, różnych samochodów ciężarowych czy dostawczych, a także pełny serwis samochodów osobowych.
 • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a do osobówki.
 • Przewóz wszelkich pojazdów jako usługa dla przedsiębiorców i klientów prywatnych.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych a także budowlanych.
 • Przewóz autokarów i niestandardowych pojazdów.
 • Przewóz dłużycowy dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy przemysłu.
 • Pewne dla samochodu wydostanie go z ciężko dostępnego terenu.
 • Kompletna wymiana na drodze wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Jest naturalne, iż cały sprzęt jakim zarządzamy jest przekazany do pracy dla pomocy drogowej, równoważnie dzięki działaniu w sieci mamy luksus podtrzymania gotowości z równoczesnym wykorzystaniem naszych pojazdów w usługach przewozowych. Sankcjonuje nam to liczba i wachlarz lawetautolawet, oraz naczep niskopodwoziowych o różnym zastosowaniu. Rozwój MegaHol gwarantuje nam aktualnie możliwość otwarcia choćby i kilku zamówień równocześnie bez żadnych szkód na klasie i bezpieczeństwie usługi. Wszystkie dodatkowe usługi oferujemy na obszarze całego kraju i oczywiście Unii Europejskiej każdego dnia i 24h na dobę.Czy istniej możliwość zapewnienia dla siebie naszej usługi?


Właściwie wystarczy zapisać sobie nasz telefon i zatelefonować w razie zaistnienia problemu. MegaHol oferuje swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi może ratyfikować stałą umowę obsługi. Stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów czy pozostałych aut ciężarowychdostawczych można z MegaHol parafować na przyjaznych warunkach choćby w Józefowie. Błyskawiczny przyjazd na w rejon zdarzenia oto to co w pierwszym rzędzie gwarantuje klientom trwała umowa. Mając wiedzę na temat charakteru taboru swojego klienta zdecydowanie nie tylko dotrzemy prędzej, ale bez wątpienia ewidentnie też odpowiednio przygotowani. Wyekspediujemy powiedzmy wcześniej skomponowany do zlecenia serwis mobilny i wasza firma odnotuje mniejsze straty. Jeśli wasza grupa pracuje w rejonie Józefowa to umowa z MegaHol powinna być naturalna, ale firmy spoza naszego sektora, których pojazdy poruszają się w naszej dzielnicy kraju raczej często, też parafują z nami umowy redukując niebezpieczeństwo strat. w przypadku awarii powinno się mieć atut w rękawie. No to niech nim zostanie nasza pomoc drogowa.


Holujemy po Wasz dostatek – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: