LAWETA DOBCZYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DOBCZYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBynajmniej nie uważaj nas za jednostkę jakąś przypadkową spośród wielu. Ta pomoc drogowa żeby udzielić Tobie porady wyjedzie bezzwłocznie niemal jak Twój zaufany przyjaciel. Ten przyjaciel, który jest gotowy na każdą możliwość więc powinno się mu w zupełności zaufać.


Przytrafił się kłopot z samochodem właśnie nieopodal Dobczyc? Wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – do przyjaciela, który pomoże usunąć niesprawność oraz sprosta skutkom kraksy. Przyjedziemy natychmiast. Z nami przyjedzie mobilny serwis i fachowa obsługa.


Drobne naprawy na trasie nie staną się dla nas kłopotem. Nie sądź, że nie przybędziemy do drobnostki jaką wydaje się być wymiana koła. Pomożemy nawet przy ratunkowej zmianie wycieraczek, dowieziemy paliwo oraz odpalimy silnik gdy akumulator odmówi zdyscyplinowania. A gdy będzie nieunikniona autolawety, autoautolawety bądź holowanie to jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Masz gwarancję, iż okolicy zdarzenia nie pozostawimy niezabezpieczonej. Masz awarię na autostradzie, drodze ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – każdorazowo jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie stanowi to niedogodności. My to miejsce zlokalizujemy żeby Tobie pomóc. Gdyż nasze ścieżki rozpoznajemy jak własną kieszeń.


Nie wyrzucaj z pamięci telefonu do przyjaciela. Gdziekolwiek się znajdziesz my w całym kraju oczekujemy na telefon od Ciebie. Wystukaj numer. Moment jest nie ważny kiedy jesteś w kłopotach. Nadjedziemy szybko – to pewne! Bo taka bezwzględnie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciół poznaje się w kłopocie.


Ta pomoc drogowa podejmuje zgłoszenia 24 godziny na dobę:

  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance, a także darmowe usługi z OC stłuczki
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis

Jeśli możesz przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Dobczyc bezwzględnie jest gotowy do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest oczywiście kilka modeli na transport uszkodzonych samochodów, natomiast najłatwiejszy i najszybszy to w sumie autoautolawety lub autolawety. Wielokrotnie dostrzegamy na drogach półoficjalnie holowane samochody, tymczasem warto wiedzieć, że ten sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w obszarze Dobczyc dysponuje wieloma specjalnymi, świetnie zaopatrzonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także wyjątkowo wykwalifikowaną załogą. Zapewnia nam to podstawy do poręczenia całościowego zabezpieczenia załadunku oraz transportu samochodu. Przewieziemy na wyznaczone miejsce bezpiecznie i całodobowo zarówno pojazd jak też jego pasażerów.


Jeśli stan samochodu na to pozwoli i oczywiście paragrafy w dowolnej chwili wolno Państwu zdecydować się na holowanie. Z maksymalną szybkością 60 km/h powinien poruszać się na trasie taki skład, holowanie zatem wydaje się być po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na trasie usterce to duży dylemat, ale my odczuwamy tego świadomość. Nie dużo samochodów tak skutecznie potrafi pogmatwać ruch na drodze jak zepsuty TIR. Gdy taka kolizja trwa zbyt długo nierzadko pozostaje podejmować holowanie. Ta pomoc drogowa świetnie radzi sobie z takimi sprawami.


Holowanie jakiegokolwiek modelu samochodu dzięki specjalnemu sprzętowi nie jest dla nas problemem. Przewieziemy choćby zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i na pewno samochód ciężarowy względnie dostawczy. Zrobimy to profesjonalnie i bezpiecznie zawdzięczając to pierwszorzędnej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej rodziny sprzętu posiłkowego. Bez względu na stopień uszkodzenia samochodu bądź wymagający dostęp nawet TIR-a wydostaniemy z rowu i postawimy go na kołach.


Zorganizujemy również przewóz towarów z naruszonego samochodu. Zorganizujemy niezwłocznie przewóz alternatywny oraz brygadę, która umiejętnie przepakuje materiały.


Nad zagwarantowaniem Wam spokoju i bezpieczeństwa pracuje 24 godziny na dobę wykwalifikowana, doświadczona kadra. Okazałe zaplecze umożliwia nam urzeczywistnić którekolwiek zadanie przez całą dobę nie bacząc na realia atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się czasami łatwe do rozwiązania usterki. Owszem, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa bądź czasami dolanie do baku niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przekuta opona przerywają dalszą jazdę, jednak są stanowczo nieskomplikowane do wyeliminowania na miejscu zdarzenia. Na szczęście pobliska pomoc drogowa przez całą dobę świadczy bezpośrednie naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Zatrudnienia dla lawety nie można w tym wypadku planować. Bezzwłoczny dojazd to wizytówka tego serwisu zwłaszcza kiedy konieczny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który całodobowo jest w palecie usług.


Obsługa, która hołubi mobilny serwis wyróżnia się dużym profesjonalizmem. Próg drobnych napraw których będą mogli się podjąć na trasie, nie bacząc na markę i typ pojazdu, jest naprawdę ogromny.


Jeśli telefon będzie zajęty bezzwłocznie oddzwonimy. Kilka minut omówienia to moment, który jest nam konieczny do określenia niuansów awarii, marki samochodu i miejsca zdarzenia później w kilkanaście minut zjawimy się na miejscu. Całościowe nastawienie do wszystkich epizodów jest kwintesencją naszego działania bowiem naszym celem jest w największym stopniu dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Swoim partnerom mamy do zaproponowania szeroką propozycję usług, a wśród nich na przykład przewóz maszyn budowlanych. Każdą wielką maszynę drogową, spychacze lub powiedzmy koparki gąsienicowe możemy transportować szybko i oczywiście bezawaryjnie. Nie oznacza dla nas dylematu transport dużych maszyny rolniczych. Do transportu wózków widłowych stosujemy trochę skromniejsze samochody, jednakże nasi kierowcy są stosownie przeszkoleni do przewozu drobnych, ale wagowo uciążliwych pojazdów. Wachlarz naszych usług obejmuje dodatkowo przewóz towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba ciężki gruz.


Będziesz mógł oczekiwać takiej usługi zarówno na terenie kraju jak również zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na oferowane usługi rozporządzamy pełną, potrzebną dokumentację.Dlaczego my?


Dlatego, że możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Bo nasza świadomość to suma doświadczeń oraz praktyki wyspecjalizowanych specjalistów z licznej ilości ośrodków. Tworząc ten projekt spodziewaliśmy się skutku w postaci doskonałej efektywności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku wyceny.


Niezależnej kalkulacji podlega dowolna usługa. W symulacji brane są pod uwagę: zakres czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, lokalizacja zdarzenia, model samochodu, który serwisujemy i użycie części zamiennych.


Kompletne nasze usługi będą mogły być nieodpłatne gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, bądź do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i oczywiście naszą usługę będzie na pewno można zapłacić z OC winnego stłuczki.Myśl!

Masz problem sprowadzaj Pomoc drogową Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Dobczyc gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: