LAWETA NASIELSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NASIELSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze podejmujemy zlecenie dlatego, że zasadniczym naszym powołaniem powinno być niesienie pomocy, ale musi się nadmienić, że naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu powołaniu dedykujemy własny tabor i umiejętności. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić jeśli chodzi o nas to próbujemy tak zrealizować usługę jakbyśmy ją realizowali dla najbliższego przyjaciela i dlatego nie wycofujemy się ze zleceń na inne samochody niż ciężarówki. Niezmiennie jesteśmy przygotowani na holowanie pojazdów ciężarowych w bliźniaczym zakresie jak i innych samochodów i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce muszą być dobrze wyekwipowane.


Nie warto czekać na to, że w drodze ominą nas usterki auta. Jest w stanie to się wydarzyć dokładnie w przestrzeni naszego miasta Nasielsk, i wówczas będziesz mógł natychmiast prosić o pomoc MegaHol, to idealne wyjście. Należy zadać właściwie pytanie – Czy też w ogóle należy pojazd holować? W naszych oddziałach dysponujemy mobilnymi serwisami, jak również znakomicie wykwalifikowaną załogą. Miejsce zajścia często okazuje się miejscem działalności naszych mechaników, którzy tam właśnie efektywnie likwidują usterki.


Nawiasem mówiąc damy radę sobie z dowolną niesprawnością. Do tej pory obojętnie jakie zlecenie realizowaliśmy skutecznie i na szczęście nie ma żadnego czynnika by to się odwróciło. Niejednokrotnie zdarza się tak, że przeciętna usterka udaremnia dalszą drogę, jednak dla pomocy drogowej nieduża reperacja praktycznie w rejonie zdarzenia nie wydaje się być kłopotem. Skończyły się klimaty gdy musiałeś wozić ze sobą kompletny warsztacik samochodowy bo współcześnie małymi reperacjami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki ewentualnie zamieniając w śnieżycę wysłużone wycieraczki.


To jest istotne! Gdy totalnie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie potrzebujesz się trapić, ponieważ my oczekujemy zaraz za miedzą. Fakt, że ze swoim kłopotem utkwiłeś w miejscu trudnym dla ciebie do zlokalizowania nie będzie stanowił dla pomocy drogowej znaczenia ponieważ znamy w tym wypadku każdy zakątek. Zdarza się problem to potrzeba działać, godzina rzecz jasna nie jest istotna bo znaczący muszą być przyjaciele przekonani do wykonania usługi, zatem możesz do pomocy drogowej zatelefonować o każdej porze. Powinieneś mieć świadomość, że możesz być naszym przyjacielem nawet gdy absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już się funkcjonuje. Oto stały sposób na życie.Tak samo i w dzień i w nocy możesz na nas polegać:

  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy i w ramach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na jezdnię względnie ulokowanie go na kołach

NASZA GALERIA


Pełna oferta jest tu zaprezentowana w drobiazgach czyli będziesz mógł rozproszyć wątpliwości. Tymczasem na przyjaciół z miasta Nasielsk możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Zdecydowanie warto zakomunikować, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, chociaż nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub autoautolawetymi przewozić każdy inny rodzaj samochodów. Jedną z metod holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy przewożą samochód, przede wszystkim auta osobowe przy wykorzystaniu linki holowniczej, ale naszą poradą jest zalecenie by wykorzystywać w podobnym przypadku zawodowców.


Zdecydowanie tą wskazówkę powinno się przyjąć na serio. Zwykły kierowca poniekąd niestety nie przypuszcza jakże ważne przy holowaniu bywają doświadczenie i profesjonalizm. Oczywiście nie powinno się w stu procentach zawierzyć pospolitej lince holowniczej bowiem jest ona niepewna. Teraz kiedy wszystkie wyjazdy w dużej liczbie odbywają się po drogach szybkiego ruchu oraz autostradach ważną informacją jest fakt, iż holowanie na takich trasach jest zakazane. Zatem warto dobrać pomoc drogową MegaHol, gdyż rozporządzamy i odpowiednim sprzętem i rzetelną kadrą.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze obecne są lawety, i autolawety przystosowane do każdego typu samochodów. Przewóz pojazdów to nasza praca, zatem o dowolnej godzinie wolno państwu nas wezwać byśmy profesjonalnie przeprowadzili zleconą nam pracę włącznie z odwiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podwyższa inspirujące ciśnienie. Każdy planuje stać się najefektywniejszym w bliskiej sobie domenie, tymczasem jeśli chodzi o nas to w przewozie aut ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy niedaleko tego celu. Podobnie w ofercie usług jak również w klasie ich realizacji. Większość kierowców zapewne miała kiedyś styczność z uszkodzonym na szosie TIR-em. Także gdy niesprawność znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych odcinkach dróg bywa, że odłączenie jednego pasa ruchu na wiele godzin może spowodować wielokilometrowe zatory. Tylko nie miejmy nadziei, że będzie spokojniej na bocznych drogach bo zdarzają się one nadzwyczaj ruchliwe, tymczasem usterka TIR-a potrafi je całkiem zablokować. Z tego powodu szybka reperacja ewentualnie zawodowy, profesjonalny transport tego samochodu jest tak ważny.


Wszystkim co zasadniczo obowiązkowe do kasacji takich awarii gospodaruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do robót służebnych. Awaryjnie zablokowanego TIR-a możemy więc efektywnie przetransportować w miejsce gdzie będziemy mogli go bezkolizyjnie zreperować. Cały kalejdoskop kłopotliwych aut: Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, prędko i bezpiecznie, przez całą dobę, przewieziemy pod wyznaczony adres.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych zespołach czuwa zawodowa załoga będąc także gwarantem naszej jakości.Mobilny serwis 24h

Nie raz może się wyklarować, iż nie będzie dyspozycji na holownik no i niskopodwoziówkę. Na miejsce usterki znacznie szybciej przyjedzie mobilny serwis no i też na autostradzie, wykwalifikowani mechanicy efektywnie dokonają niezbędnej reperacji..


My jesteśmy zabezpieczeni na mnóstwo rodzajów niesprawności od wulkanizacji opon po reperacje motoru. Personel mobilnego serwisu odjeżdża całkowicie przygotowany , a zawdzięcza to starannemu wywiadowi, jaki prowadzimy w chwili otrzymania zlecenia. Zdarza się, iż sondaż telefoniczny jest niepełny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie przeprowadzić szybkiej reperacji, nie jest to jeszcze kłopot ponieważ w odwodzie w każdym przypadku oczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Obojętnie jakie zlecenie to dla nas wyjątkowy incydent dlatego, że każda awaria jest odmienna. Wszyscy mechanicy zdołają z rad kontrahentów wyłowić konkretne wiadomości bez komentarza, choćby i wtedy gdy zleceniodawcy wikłają się w diagnozie niesprawności. Luksus wykonania usługi umożliwia nam doskonale zaopatrzone zaplecze, więc wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam wyłącznie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w naszym taborze mamy dostatecznie dużo, dlatego zdecydowaliśmy się na rozwinięcie firmowej propozycji usług o przewóz maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych. To absolutnie mądra decyzja, bowiem użytkuje potencjał własnych zawodowych kierowców i taboru, i tym samy ogranicza koszty funkcjonowania tak wpływając na zmniejszenie opłat wyjściowych prac.


Absolutnie nie tworzymy ograniczeń, w Polsce oraz zagranicą przywieziemy na wskazane miejsce walce drogowe, kombajny, busy, pikapy czy koparki. Można także zlecić nam fracht towarów ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Bezpośrednio w naszych rękach zawsze są one bezwarunkowo bezpieczne, jednak i tak zawsze ubezpieczamy fracht. To normalne, że dysponujemy kompletną dokumentacją niezbędną, żeby oferować nasze usługi i dlatego chronimy się biorąc na siebie jakiekolwiek formalności związane z transportem.Dlaczego my?

Jest jakiś pretekst, ażeby akurat nie? Czemu akurat nie MegaHol? Akurat nie planujemy odejmować umiejętności pozostałym, lecz również nikt tego rzecz jasna nie robi pisząc, iż jest najlepszy. Trudno przyjmować, że coś nie funkcjonuje dokładnie w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej gdy naprawdę pełno takiego rodzaju zakładów rozwija się w sektorze.


Powinno się wszakże zgłębić ten problem szerzej. Prawdopodobieństwo uzyskania odpowiedniego sprzętu w tym przypadku jest znacznie większe niż w jednostkowym zakładzie choćby ze względu na ilość partnerów. Tak samo sytuacja ma się z wykwalifikowaną załogą, i z kierowcami o optymalnych kompetencjach lub doświadczeniu.  Pajęczyna oddziałów umiejscowionych nieopodal zajścia, kooperując ściśle ze sobą wykorzystuje zdolność wyekspediowania pomocy z najbardziej przystosowaną do sytuacji załogą i właściwym sprzętem.


Jako podstawa regulująca regułę świadczenia firmowych usług doskonale sprawdza się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Przyjedzie konkretnie do was najlepiej wyszukana grupa fachmanów, prawdopodobnie z małego zakładu w którym łączą ich więzy domowe lub przyjaźni, jednak będą mogli liczyć na szybką interwencję całej pajęczyny.


Nie potrzebujemy cennika gdyż każde zlecenie wyceniamy odrębnie, a to posiada bezpośrednie odbicie w nierzadko mniejszych stawkach niż możecie się spodziewać. Technicznie wygodną formą fakturowania za nasze prace jest nieskomplikowane rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest możliwość wykonania usługi w ramach OC lub Assistance.


MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, jest właśnie taka. Przyjaciel z miasta Nasielsk, który zabezpiecza Ci spokojną jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: