LAWETA ŚCINAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚCINAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNaokoło są zwyczajne placówki my zamierzamy być wyjątkowi. To może być pomoc drogowa, jaka wysunie do Ciebie przyjazną dłoń jak prawdziwy przyjaciel. Ten przyjaciel, który jest gotowy na każdą możliwość więc można mu w pełni zaufać.


Doszło do niespodziewanej usterki ewentualnie kraksy? Jeżeli miało to miejsce w pobliżu Ścinawy o nic nie musisz się kłopotać spokojnie wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Nadjedziemy natychmiast. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis i kadrę fachmanów.


Wcale nie będą dla naszej ekipy kłopotem drobne naprawy na trasie. Wymiana bądź regeneracja koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te oraz znacznie więcej innych drobiazgów wyremontujemy dla Ciebie na miejscu z radością. Status pojazdu może sprawić, że konieczna okaże się autolawety albo autoautolawety, natomiast w przypadku samochodów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy do tego każdorazowo gotowi. Masz pewność, że miejsca zdarzenia nie pozostawimy niezabezpieczonego. Nie myśl o miejscu w którym stanąłeś. Droga gminna bądź autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się kłopotu Wystarczy nam parę minut aby Cię zlokalizować i dostarczyć skutecznej pomocy. A to z tego powodu, że rozpoznamy każdą ścieżkę na rodzimym gruncie.


Kontakt do przyjaciela zawsze musisz mieć przy sobie. Zadziała zawsze gdy będzie potrzebny nawet w całej Polsce. Telefon na pewno jest aktywny 24 godziny na dobę. Dojedziemy – możesz być pewien! Albowiem tak właśnie działa pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Bowiem w kłopocie polegaj na przyjacielu.


Zabezpieczamy współpracę o każdej godzinie dnia i nocy:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na drogę względnie ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Pomoc w granicach Assistance i bezpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów

Jeżeli masz czas przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Ścinawy jest zdecydowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to najszybszy i najprostszy sposób przewiezienia unieruchomionego pojazdu. Wielokrotnie obserwujemy na drogach półoficjalnie holowane pojazdy, jednakże warto wiedzieć, że taki format wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. Stabilność zapewniają nam świetnie wyekwipowane, specjalistyczne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu podróżnych) i fachowa brygada. Dzięki temu możemy być pewni o zabezpieczenie przewozu samochodu i oczywiście załadunku. Unieruchomiony pojazd i wszystkich podróżnych 24 godziny na dobę dowieziemy prędko i bezpiecznie na określone miejsce.


stan techniczny pojazdu zdecydowanie powinien być wystarczający i oczywiście przepisy kodeksu drogowego mają umożliwiać holowanie jeżeli byśmy planowali zdecydować się na taką metodę przewozu. Taki skład może przemieszczać się po trasie z prędkością do 60 km/h, jednak na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy samochód ciężarowy ulega na ulicy awarii to oczywiście poważny problem, ale my musimy mieć tego świadomość. Niesprawny TIR na mnóstwo godzin potrafi utrudnić ruch na drodze. W takim wypadku częstokroć holowanie wydaje się być jedynym środkiem odblokowania drogi. Pomoc drogowa z Ścinawy daje sobie radę znakomicie z takim kłopotem.


Możemy podjąć holowanie dowolnego samochodu ponieważ administrujemy profesjonalnym sprzętem. Przewieziemy choćby skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy względnie dostawczy. Zrealizujemy to profesjonalnie i pewnie dzięki pierwszorzędnej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej gamy sprzętu pomocniczego. TIR w kanale sterczący do góry kołami, nawet kiedy zdarzy się to w mało dostępnym stanowisku, będzie przez nas wystawiony oraz postawiony do pionu.


Gdy istnieje ostateczność przewozu ładunków z niesprawnego samochodu posiadamy perspektywę podstawienia stosownego pojazdu do ich transportu. Dowieziemy zgodnie z decyzją, przedtem zlecając ewentualne sprzątanie i oczywiście przepakowanie ładunków.


Waszego zabezpieczenia i stabilizacji całodobowo pilnuje profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Obojętnie jakie wezwanie dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć, bez względu na warunki pogodowe, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Nietrudne do rozwiązania niesprawności pojawiają się wcale nierzadko. Są to niesprawności wstrzymujące dalszą drogę, jednak nieskomplikowane do wyeliminowania od ręki. Choćby zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przekuta opona albo niedobór oleju, paliwa bądź też dolanie do zbiornika niedobrego paliwa. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście proponuje doraźne reperacje całodobowo. Nie będzie pretekstu do wykorzystania lawety. Bezzwłoczny dojazd to cecha naszego serwisu szczególnie kiedy potrzebny jest mobilny punkt wulkanizacji, który 24 godziny na dobę jest w ofercie.


Ten mobilny serwis doglądają wyśmienicie wyszkoleni mechanicy. Nie bacząc na markę i rodzaj samochodu mogą skutecznie podjąć na ulicy rozmaite drobne naprawy.


Dzwonisz tylko raz. Odbieramy bezzwłocznie. Chwila rozmowy to moment, który jest nam niezbędny do zdefiniowania szczegółów awarii, marki pojazdu i miejsca zajścia później w kilkanaście chwil będziemy na miejscu zdarzenia. Żeby w pełni pomóc kierowcy do dowolnego incydentu podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna oferta usług jaką oferujemy naszym odbiorcom zawiera także przewóz maszyn budowlanych. Bezawaryjny przewóz możemy zagwarantować każdej wielkiej maszynie drogowej. Na porządku dziennym jest także przewóz dużych maszyn rolniczych. Miejscowa załoga jest gruntownie przygotowana także do przewozu małych, jednak ciężkich pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Operujemy taborem gwarantującym przewóz towarów ponadnormatywnych czy transport dłużycowy. Kiedy Masz dylemat z specyficznym ładunkiem, powiedzmy ciężki gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu kieruj się do nas.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze możesz liczyć z naszej perspektywy na sprawne i odpowiedzialne przygotowanie tej usługi. Nasza grupa rozporządza wyczerpującą dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego rodzaju usług. Potencjalne przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Ponieważ jesteśmy czynni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie zaledwie w naszym rejonie, lecz w całym kraju. Ponieważ podstawy postępowania w określonych sytuacjach opracowujemy w oparciu o uwagi i doświadczenie wykwalifikowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. Tworząc ten program spodziewaliśmy się skutku w postaci wysokiej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim stosunku wyceny.


Wszelką usługę szacujemy indywidualnie. W wycenie brane są pod rozwagę: lokalizacja zdarzenia, rodzaj samochodu, który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, przekrój prac zrealizowanych na miejscu, a także czy została zastosowana autoautolawety lub holownik.


Jeśli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, bądź do uszkodzenia doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi mogą być darmowe, gdyż szkody pokryte zostaną z OC winnego stłuczki względnie ubezpieczeniowej pomocy.Ważny jesteś Ty!

Na zgryzoty Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Ścinawy gotowy do pomocy niezmiennie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: