LAWETA RADZIONKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RADZIONKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest jedynie kolejna firma. Tutaj jest twój zaufany przyjaciel pomoc drogowa zawsze gotowa niezwłocznie ruszyć z ochroną. I tylko przyjaciel może być skłonny Tobie poradzić w jakichkolwiek okolicznościach, zatem jesteś w stanie mu zaufać.


Jeśli jeżdżąc po drogach w obszarze Radzionków spotka Cię na drodze niefortunne zdarzenie pilnie wybierz numer do Pomoc Drogowa „PATYK”. Dzwoń do przyjaciela, który będzie na pewno potrafił skutecznie działać w wypadku kolizji lub awarii. Przybędziemy najszybciej. W naszej ekipie są zawodowcy którzy przywiozą mobilny serwis.


Absolutnie nie mogą być dla nas komplikacją drobne naprawy na drodze. Nie jest zagadką, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na rzucony rupieć na drodze i w ten sposób zniszczyć oponę, przegapić konserwację wycieraczek, które akurat zużywają się w intensywny deszcz na szosie lub nie podmienić w odpowiedniej chwili akumulatora i oczywiście w zamian dostać duży problem z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie niewielkie usterki usuniemy dla Ciebie ku obustronnej radości. W dowolnej chwili zlecenia potrafimy zdecydować, że konieczna musi być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. W strefie kolizji czy awarii zdecydowanie pomagamy skutecznie ją zabezpieczyć. Czy jesteś na drodze gminnej, ekspresowej lub na autostradzie to oczywiście dla nas nie ma znaczenia.. My natychmiast wiemy gdzie Cię zlokalizować i wiemy jaki wybrać model pomocy. Trasa gminna czy wojewódzka – na tutejszym obszarze zlokalizujemy wszystkie spośród nich.


Dlatego Zapamiętaj telefon do przyjaciela. Czasem może być pomocny na obszarze całej Polski. Telefon będzie na pewno aktywny 24 godziny na dobę. Przyjedziemy – niechybnie! Pomoc Drogowa „PATYK” w ten sposób dokładnie działa. Wiarygodna pomoc drogowa! Bowiem w biedzie stawiaj na przyjaciół.


Jesteśmy gotowi do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Ustawienie pojazdu na kołach albo wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie mylnie wlanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa
  • Usługi w ramach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Odnajdź fakty! Przyjaciel z Radzionków czuwa zdecydowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport zniszczonych samochodów musi być sprawny i łatwy skoro do tej usługi wykorzystana zostanie autolawety lub autoautolawety. Na autostradzie wyłącznie z takiej procedury przewozu można skorzystać bowiem holowanie jest tu legislacyjnie wzbronione. Specjaliści i doskonale zaopatrzona flota branżowych pojazdów to moc jaką dysponuje pomoc drogowa w obszarze Radzionków. Dla pasażerów zadysponujemy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Zapewnia nam to pewność do gwarantowania pełnego zabezpieczenia załadunku i przewozu samochodu. Wszyscy podróżni oraz naturalnie pojazd 24 godziny na dobę będą przewiezieni na wskazane miejsce.


Jeśli stan techniczny samochodu to umożliwia i oczywiście paragrafy w którejkolwiek chwili można zdecydować się na holowanie. Naturalnie zawsze jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Warto natomiast aby zleceniodawca posiadał wiedzę, że ten zespół może poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na jezdni kolizji to w sumie wielki problem i my odczuwamy tego świadomość. Zawsze niesprawność TIR-a inicjuje ograniczenie ruchu na drogach. W takich okolicznościach wielokrotnie holowanie może być wyłącznym ratunkiem udrożnienia drogi. Tu odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Holowanie samochodów nie jest dla nas tajemnicą ponieważ administrujemy profesjonalnym sprzętem. Możemy pewnie oraz skutecznie przewieźć choćby skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, ponieważ umożliwia nam to pierwszorzędnej próby naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i rzecz jasna sztywny hol. Bez względu na stopień uszkodzenia samochodu czy nieprzyjemny dostęp nawet TIR-a wydostaniemy z rowu i ulokujemy go na kołach.


Niesprawny samochód może czasem przewozić ładunki, które nie uległy zepsuciu, jednakże potrzebują dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zrealizowanie tej pomocy. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście przewieziemy zgodnie z życzeniem administratora ładunku.


Wasz spokój i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas priorytetem dlatego 24 godziny na dobę czuwa nad nim nasza profesjonalna, wyspecjalizowana załoga. Duże zaplecze dozwala nam bez względu na realia pogodowe każde wezwanie wykonać w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Istnieją też nietrudne do usunięcia niesprawności. To takie usterki wstrzymujące dalszą podróż, jednak proste do usunięcia na miejscu zdarzenia. Choćby uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo ubytek oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa. Tutaj otwiera się furtka w której wykazać się potrafi miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Jeśli chodzi o lawetę to nie będzie w tym wypadku dla niej pracy. Przez całą dobę, obok sprawnego serwisu jest także dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Wartość jaką się chlubi mobilny serwis to przeszkolona obsługa. Bez względu na markę i model samochodu mogą przeprowadzić na ulicy różne drobne naprawy.


Jeśliby telefon okazał się zajęty natychmiast oddzwonimy. Po uzgodnieniu elementów awarii, marki samochodu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce w kilkanaście chwil. By w pełni wspomóc kierowcę do każdego epizodu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Szeroka oferta usług jaką oferujemy indywidualnym i firmowym klientom zawiera również transport maszyn budowlanych. Bezawaryjny transport potrafimy zapewnić dowolnej ciężkiej maszynie drogowej. Nie oznacza dla nas dylematu transport wielkich maszyny rolniczych. Do przewozu wózków widłowych stosujemy nieco skromniejsze samochody, lecz nasi kierowcy są stosownie przeszkoleni do przewozu drobnych, ale ciężkich pojazdów. Prowadzimy odrębnie usługi z obszaru transportu dłużycowego czy towarów ponadnormatywnych. Zdobyliśmy doświadczenia z frachtem niekonwencjonalnych ładunków i teraz zawsze jesteśmy przygotowani do frachtu chociażby kłopotliwego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Takie usługi przewozowe realizujemy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Ubezpieczamy towary, a na świadczone usługi przedstawiamy pełną, niezbędną dokumentację.Dlaczego my?


Bowiem jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie jedynie w tym terenie, lecz w całym kraju. Ze względu na to, że doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje zawodowców z całego szeregu ośrodków skupiają się w jednym miejscu. Dobra skuteczność w wydajnym naprawianiu awarii bądź znakomite efekty przewozu samochodów są dokładnie tego efektem.


Niezależnej kalkulacji podlega każda usługa. Kalkulując cenę kierujemy uwagę na: charakter prac wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, lokalizacja zdarzenia, model pojazdu, który serwisujemy, a także zastosowanie części zamiennych.


Nasze usługi utrzymują przystępne ceny, lecz mogą też być nieodpłatne jeżeli Państwo wykupią właściwe ubezpieczenie Assistance bądź gdy nasza praca jest podyktowana wcześniejszą kolizją do jakiej doszło z przyczyny osób trzecich i koszty pokrywa się z OC winnego.Przenigdy nie zapomnij!

Na zgryzoty Pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” – przyjaciel z Radzionków zdeklarowany do pomocy regularnie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: