LAWETA JARACZEWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JARACZEWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMusi się uczciwie podkreślić, iż naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, co rzecz jasna nie zakłada, że wzbraniamy się od realizacji innych zleceń, ba nawet przeciwnie administrując wyśmienicie wyposażoną infrastrukturą możemy obsłużyć wiele zleceń równocześnie. Naszych kontrahentów traktujemy tak jak przyjaciół, a to ważny krok do zapewnienia pomocy także tym którzy przemieszczają się zdecydowanie mniejszymi autami. Holowanie aut ciężarowych to nasza flagowa usługa, ale warsztaty rozmieszczone po całej Polsce są gotowe na to by radzić sobie z dowolnym zamówieniem.


Problemy z autem w podróży to oczywista sprawa. Niesprawność ewentualnie może wam się przytrafić w okolicach Jaraczewa, jednak to nic bowiem i tu mamy swój zespół, w związku z tym przezornie wybierz numer do MegaHol będziemy na w rejonie wskazanej lokalizacji nadzwyczaj prędko. Holowanie wcale nie w każdym przypadku jest niezbędne. W naszych warsztatach rozporządzamy mobilnymi serwisami, i kompletnie wykwalifikowaną załogą. Dlatego, być może rozwikłamy defekt na miejscu zajścia.


Zawsze jesteśmy spokojni o to, że pokonamy każdy kłopot. Nabyte doświadczenie ugruntowało własną ufność w siebie, i to przekłada się na waszą satysfakcję z naszych usług. Nierzadko zdarza się tak, że banalna usterka uniemożliwia dalszą jazdę, jednak dla nas drobna reperacja bezpośrednio w rejonie zdarzenia nie powinna być kłopotem. Skończyły się sezony kiedy musiałeś wozić ze sobą kompletny warsztacik samochodowy bowiem aktualnie drobnymi reperacjami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte napędy czy też zmieniając w burzę wadliwe wycieraczki.


Zapamiętaj! Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, lecz ty mogłeś w to miejsce przybyć chociażby z końca Europy. Pamiętaj, że dostajesz w nas przyjaciół, dlatego nie martw się, iż nie potrafisz ustalić w którym miejscu jesteś my na pewno cię zlokalizujemy. Zaszła potrzeba interwencji więc dzwonisz, rzecz jasna nie ważne o jakiej godzinie, twoi przyjaciele czuwają całą dobę. Wiedz, iż pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i nigdy żadnego oczywiście nie rozczarowała. Z tego powodu, że funkcjonować należy należycie.Zapewniamy pomoc o każdej godzinie dnia i nocy:

  • Usługi w zakresie Assistance lub niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie pomyłkowo zatankowanego paliwa lub dowóz paliwa

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeśli jeszcze czujesz wątpliwości! Ale oczywiście tutaj w Jaraczewie możesz liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją wszystkich naszych usług, ale jak właściwie nadmieniliśmy jesteśmy przygotowani do transportu lawetą względnie autolawetą jakiegokolwiek samochodu. I chociaż popularną formą transportu awaryjnego auta osobowego jest holowanie, jakiego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to przecież rekomendujemy by skorzystać z zawodowej interwencji.


Wydaje się być kilka powodów dla których warto odczytać tą wskazówkę serio. Przeciętny kierowca zwyczajnie niestety nie zdaje sobie sprawy jak ważne przy holowaniu potrafią być kwalifikacje i profesjonalizm. Nawet nie można w stu procentach zawierzyć zwyczajnej linie holowniczej gdyż jest ona zawodna. Holując auto należy pomijać autostrady i drogi szybkiego ruchu co zasadniczo skomplikuje i wydłuży przewóz. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol zarządzająca zawodowymi zastępami, a także odpowiednim sprzętem do lawetowania może być najwłaściwszym doborem.


Czuwające w profesjonalnym taborze lawety albo autolawety zezwolą nam na przetransportowanie dowolnego typu pojazdu. O każdej porze umiemy, wyjątkowo prędko dostarczyć na miejsce zdarzenia przepisowy tabor oraz bezawaryjnie przewieźć i pojazd i pasażerów do wybranego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto naturalnie nasz żywioł. Zawsze w transporcie samochodów ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej staramy się być zwykle wśród najlepszych. Zaręczamy mocną propozycję oraz rzetelne przeprowadzenie prac. Większość kierowców zapewne miała kiedyś spotkanie z zepsutym na szosie TIR-em. Niesprawność na trasie dwupasmowej jest w stanie wyizolować z ruchu jeden pas i zostać inspiracją kilometrowych korków. Nawet nie wierzmy, iż będzie łatwiej na bocznych szosach bo zdarzają się one nadzwyczaj często uczęszczane, tymczasem kolizja TIR-a potrafi je całkowicie unieruchomić. I dlatego cenić powinno się sprawne, kompetentne naprawy na miejscu zdarzenia, oraz fachowy przerzut podobnych pojazdów.


Jeśli przyjdzie unosić TIR-a z wykopu oraz ustawić go na kołach musisz dysponować ciężkim, specjalnym sprzętem, który na sto procent jest na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Mamy, więc konieczne urządzenia, aby dokonać bezpiecznej formy remontu po pierwotnym opróżnieniu ulicy z awaryjnie zablokowanego, trudnego samochodu. Skutecznie i bezawaryjnie przewieziemy busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, to znaczy jak widać kompletny kalejdoskop,asortyment masywnych aut.


Gwarancją marki naszych prac jest też fachowa załoga osiągalna dla was przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Czasami holownik oraz niskopodwoziówka nawet nie będą zasadne. Nawet na autostradzie skutki kolizji może zlikwidować mobilny serwis, który na miejsce dotrze skutecznie oraz przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


My zawsze jesteśmy zabezpieczeni na mnóstwo rodzajów niesprawności od wulkanizacji opon po naprawy silnika. Mechanik mobilnego serwisu rusza absolutnie przygotowany dzięki dokładnemu rekonesansowi, który wykonujemy w chwili zatwierdzenia zgłoszenia. Może zdarzyć się, iż wywiad telefoniczny jest niezadowalający i mechanik mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie zrealizować krótkiej naprawy, tym razem nie jest to jeszcze kłopot gdyż w zapasie w każdym przypadku wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Preferowane przez nas indywidualne nastawienie do zadań bierze się z faktu, iż niesprawności jakkolwiek pokrewne nierzadko bywają wyjątkowo różnorodne. Traktujemy wszystkich klientów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich prośby i sugestie. Jesteśmy wstanie tak pracować bowiem czujemy luksus pomocy profesjonalnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w naszym taborze posiadamy pod dostatkiem, dlatego daliśmy sobie pozwolenie na uzupełnienie naszej oferty o przewóz maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych. Należyte użycie potencjału załogi ogranicza powszechne nakłady na działalność, no i tym samym obniża wartość usługi dla pojedynczego kontrahenta, mogło by być paradoksalne gdybyśmy tego potencjału nie zauważyli.


Walce drogowe, kombajny, koparki, busy i pikapy, aż do trudnych mimo, że niewielkich wózków widłowych, wszelkie samochody potrafimy przewieźć na obszarze Polski oraz zagranicę. Również produkty w formie ładunków ponadnormatywnych czy też przewozów dłużycowych mogą być obiektem tejże usługi.


Jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców jak także sprzętu z którego korzystają, na szczęście regularnie nasze ładunki są całkowicie ubezpieczone. To normalne, że operujemy kompletną dokumentacją nieodzowną, żeby świadczyć zlecone usługi i dlatego zabezpieczamy się przyjmując na siebie wszelkie procedury połączone z frachtem.Dlaczego my?

Nawiasem mówiąc dlaczego nie? W związku z tym ma prawo być MegaHol. Absolutnie nie pragniemy odejmować umiejętności innym, lecz także nikt niczego podobnego nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Niewątpliwie weryfikują się w działaniu potencjalne pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe chociaż istnieje ich w sektorze bardzo wiele.


Spójrz na to jednak odmiennie. Nasza energia tkwi w platformie licznych warsztatów oraz dywersyfikacji sprzętu czy zespołu pojazdów co może być nierealne dla jednostkowego zakładu. Oczywiście to samo dotyczy sprawdzonych kierowców oraz wykwalifikowanych mechaników. MegaHol to optymalne połączenie małych zakładów, które wzajemnie się zasilają będąc dodatkowo w pobliżu wydarzenia jednocześnie zarządzając niecodziennym wyborem zespołu pojazdów i sprzętu.


Jako istota określająca regułę dostarczania firmowych usług wyśmienicie potwierdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Przybędzie do was najlepiej wyszukana drużyna profesjonalistów, najpewniej z lokalnego zakładu w którym łączą ich więzy domowe względnie przyjaźni, jednakże będą mogli czekać na błyskawiczną pomoc dużej pajęczyny.


Nierzadko ceny za nasze usługi są niższe niż się spodziewacie, a bierze się to z tego, iż nie opieramy się na cenniku, i wyceniamy obojętnie jakie wezwanie indywidualnie. W przypadku prac realizowanych z OC ewentualnie Assistance nie musi się uiszczać zapłaty, gdyż rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


A to oczywiście kompletny MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Jaraczewa, który gwarantuje Ci spokojną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: