LAWETA STOPNICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STOPNICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy być może nie bardziej właściwym tytułem dla owego rozdziału nie będzie wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” bowiem dokładnie w takiej pomocy się specjalizujemy, choć na pewno nie rezygnujemy z podobnej usługi przy odmiennych wezwaniach. W związku z tym tak naprawdę nie kierujemy uwagi na gabaryt auta dlatego, że nasi klienci są naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, żeby nasze uczynki utwierdzały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół poznaje się w biedzie. Podkreślamy to, iż naszą specjalnością bezwzględnie jest holowanie samochodów ciężarowych, ale wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce są w taki sposób wyposażone by podołać jakiemukolwiek zleceniu w odpowiedni sposób.


Oczywiście nie warto czekać na fart, iż w podróży ominą nas awarie samochodu. Awaria jest w stanie wam się zdarzyć w okolicach Stopnicy, ale zachowaj spokój ponieważ i w tym mieście mamy własny warsztat, w związku z tym przezornie dzwoń do MegaHol znajdziemy się na miejscu wyjątkowo szybko. Jednak może nie zajdzie zasadność holowania. Zawsze wcześniej  warto zastosować mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wykwalifikowane załogi potrafią sobie dać radę z naprawą. Zaś w efekcie niesprawność zostanie wyeliminowana na miejscu zdarzenia.


I dodajmy, że poradzimy sobie z jakąkolwiek usterką. Dotychczasowe doświadczenie uformowało naszą pewność siebie, a dzisiaj to przekłada się na waszą satysfakcję z naszych usług. Drobne naprawy, jakie można wykonać w rejonie awarii to dla pomocy drogowej przeważnie banalne niesprawności, a klientom uniemożliwiają dalszą jazdę. Jesteśmy gotowi zainteresować się każdą drobnostką tak samo czy to będą wycieraczki czy też nieodpalający silnik, rozerwana opona czy niedobór paliwa, my skutecznie to zlikwidujemy.


Wiedz! Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, lecz ty mogłeś tu przybyć nawet z krańca Europy. Zapamiętaj, że posiadasz w nas przyjaciół, dlatego nie denerwuj się, że nie wiesz gdzie oczekujesz my na sto procent cię wyszukamy. Jest awaria to trzeba pomagać, godzina rzecz jasna nie jest ważna gdyż znaczący zawsze są przyjaciele gotowi do wykonania usługi, więc będziesz mógł do pomocy drogowej zatelefonować o każdej porze. Dojedziemy na pewno bo to pomoc drogowa MegaHol. Tacy jesteśmy.Zapewniamy współpracę o dowolnej porze dnia lub nocy:

  • Niepłatne usługi z OC sprawcy , a także w granicach Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku

NASZA GALERIA


Cała paleta możliwości jest tutaj zaprezentowana w drobiazgach zatem możesz rozproszyć wątpliwości. Lecz na pewno będziesz mógł ze Stopnicy liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno trzymała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie oznacza to jeszcze, że nasze lawety czy autolawety nie mogą być zaadaptowane do przewozu różnych pojazdów. Uszkodzony samochód wolno oczywiście, w ramach samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, chociaż hamujemy temperament kiedy pojawia się podejmowanie takiego zagrożenia bez doświadczenia.


Są czynniki aby naszą radę traktować dosłownie. Nie zawodowy kierowca zwyczajnie nie zdaje sobie sprawy jak istotne przy holowaniu mogą być praktyka i fachowość. Wadliwość pospolitych linek holowniczych kieruje czujność na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy podobnej usłudze. Na autostradach bądź trasach szybkiego ruchu holowanie na linie na sto procent jest zabronione. Zatem warto wybrać pomoc drogową MegaHol, bowiem dysponujemy i koniecznym sprzętem i profesjonalną załogą.


Oczekujące w pobliskim taborze lawety lub też autolawety zezwolą nam na przetransportowanie dowolnego typu samochodu. Transport aut to nasza profesja, dlatego o każdej porze uda się nas przywołać byśmy sprawnie zrealizowali zleconą nam usługę włącznie z odwiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam dopala adrenalinę. Zawsze kroczymy po palmę pierwszeństwa w transporcie aut ciężarowych też w ciężarowej pomocy drogowej. Ważnym krokiem do wypracowania wymarzonego ideału powinna być duża oferta oraz klasa wszystkich usług. Z popsutym TIR-em zagradzającym szosę zetknął się zapewne nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Jeśli z powodu zdarzenia na drodze dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to oczywisty będzie korek, być może na parę kilometrów. Jest też jasne, że wynik potrafi być nawet gorszy na ruchliwej, peryferyjnej szosie. I dlatego cenić należy błyskawiczne, kompetentne remonty w rejonie lokalizacji zdarzenia, no i kompetentny transport takich aut.


Bezpośrednio w bazie pojazdów MegaHol znajdziecie holowniki i naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz profesjonalny sprzęt posiłkowy, w tym także adekwatny sprzęt do wydostania ciężkiego pojazdu z wykopu czy też ustawienia go na kołach. Utrzymujemy, jak się zdaje konieczne akcesoria, aby przeprowadzić sesję bezkolizyjnej naprawy po poprzednim opróżnieniu trasy z awaryjnie uwięzionego, kłopotliwego samochodu. Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, pełny arsenał wielkich samochodów dostarczymy skutecznie i bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Poręką marki naszych prac jest także kompetentna kadra osiągalna dla was przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że całkiem u nas nie będą konieczne holownik , a do kompletu niskopodwoziówka. Czasami wystarczy mobilny serwis, który w rejon kolizji zawita istotnie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie wyeliminują podstawę awarii, chociażby na drodze szybkiego ruchu.


Od wulkanizacji opon po minimalne remonty motoru na oczywiście zawsze jest gotów mobilny serwis. Próbujemy przed wyruszeniem sprecyzować powód usterki i z tego powodu prowadzimy precyzyjny rekonesans w czasie przyjmowania zamówienia,  dzięki tej metodzie nasi mechanicy odjeżdżają już przygotowani. Na pewno w czasie realizacji usługi zawsze może się ujawnić, iż awaria jest groźniejsza niż wcześniejsze obliczenia i wtedy szybko zawsze jest sprowadzana, oczekująca na przywołanie autolawety bądź holownik z naczepą niskopodwoziową


Próbujemy do zleceń podchodzić wyjątkowo jednostkowo bo mamy doświadczenie, iż każdy dowolny incydent musi być nowy. Traktujemy naszych kontrahentów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich propozycje i podpowiedzi. Wolno nam tak funkcjonować dzięki ogromnemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam bezdyskusyjny komfort działania.Transport niskopodwoziowy

Administrujemy dużą infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników w tej sytuacji wydało nam się wyrazistym zwiększenie własnej palety usług o fracht wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych , a także rolniczych. To prawda, że w tej gałęzi transportu akurat nie specjalizujemy się, jakkolwiek gdy wśród wysokiej klasy kierowców wykorzystuje się tylu z odpowiednim doświadczeniem nie można nie zagospodarować takiego potencjału.


Transportujemy w granicach kraju i zagranicę wszelkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do trudnych mimo, że niewielkich wózków widłowych. Dodatkowo frachty ponadnormatywne oraz ładunki dłużycowe.


Każdorazowo ubezpieczamy ładunki natomiast jesteśmy pewni, iż w naszych profesjonalnych rękach zawsze są bezpieczne. Każdorazowo rozporządzamy pełną dokumentacją niezbędną, żeby świadczyć nasze usługi i z tego powodu chronimy się przejmując na siebie wszystkie procedury powiązane z transportem.Dlaczego my?

Ze względu na to, że akurat nie znamy takiego impulsu, aby akurat nie. No to niech będzie na pewno, że MegaHol. Rzecz jasna nie planujemy żeby pozostali czuli się gorsi, lecz bardzo chcemy być najlepsi. Jest dużo pomocy drogowych znacznie mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz chyba każda wypełnia swoje zadania.


Spójrz na to trochę nie wprost. Jednostkowy zakład prawdopodobnie nie będzie kierował tak uniwersalnym taborem i takim sprzętem jak grupa należąca do platformy tworzącej się z wielu kooperantów. Absolutnie nie inaczej ma się sytuacja z załogą o wysokich umiejętnościach czy z kierowcami o istotnym doświadczeniu.  Pajęczyna zespołów ulokowanych niedaleko kolizji, współpracując ściśle ze sobą posiada sposobność wysłania pomocy z specjalnie dopasowaną do okoliczności załogą oraz odpowiednim sprzętem.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się przede wszystkim z tego powodu i jesteśmy szczęśliwi, że określa normę dostarczania naszych usług. Do wezwania dotrą doskonali fachowcy, pewnie z niewielkiego familijnego warsztatu, jednak będą trzymali na wysuniecie ręki otwarte drzwi do współpracy ogromnej firmowej pajęczyny.


Nigdy nie posiadamy cennika gdyż dowolne zamówienie szacujemy jednostkowo, tymczasem to posiada bezpośrednie odzwierciedlenie w często mniejszych wycenach niż możecie się spodziewać. W sytuacji usług wykonywanych z OC względnie Assistance nie ma konieczności uiszczać zapłaty, gdyż rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie jedynie. Przyjaciel ze Stopnicy, który gwarantuje Ci pewną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: