LAWETA NOWA DĘBA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWA DĘBA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością witamy na stronie MegaHol


Gdy dopada Cię awaria samochodu lub jakieś odmienne wydarzenie losowe na szosie. Jeśli niezbędna Ci jest usługa holowania TIR-a ewentualnie drugiego samochodu ciężarowego czy może dostawczego. Gdy potrzebujesz pomocy to w strefie Nowa Dęba raczej nie mogłeś trafić lepiej. Raczej nie da się zaoferować więcej niż sto procent. LawetyMegaHol zapewniają taki stopień kondycji oraz zaufania przez 24h na dobę.


Jeżeli to kolizja dzwoń bezzwłocznie. Teraz nie trać już czasu na czytanie. Znajdziemy moment aby się jeszcze poznać lepiej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak w sytuacji jeśli akurat nie funkcjonujesz na „musiku”, a tylko poszukujesz wewnętrznego spokoju. Osiągnięcia tego stanu przez zapewnienie sobie gwarancji w dalszym horyzoncie. Zatem skoro zamierzasz zapoznać się z różnorodną paletą usług, nie wyłącznie holowania, zapewnianych przez MegaHol – ogólnopolską sieć zespołów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zapraszamy do rozmowy. Konsultacja będzie wirtualna, ale zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu.


Jedno pytanie zadawane jest głównie jako początkowe:Co potrafimy?


MegaHol postawił na połączenie znacznej ilości mniejszych warsztatów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Zdecydowanie nie oferujemy usług jedynie TIR-om i choćby to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, wręcz przeciwnie przy tej dyscyplinie chcemy być grupą wielofunkcyjną w odniesieniu do wykonywanych usług. Nie narzucamy sobie granic w związku z tym lawetujemy i lekkie pojazdy i jednoślady, holujemy auta osobowe oraz świadczymy frachty lawetą ewentualnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To zrozumiałe, że kiedy branżą takiej marki jest TIR to normalnym jest dla niej równoległe przejście do usług transportowych w klasie ciężkiej. Zarządzamy bowiem odpowiednimi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie mówiąc o ciągnikach, które pozwolą nam na transport ciężkich maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Początki w Dąbrowie Górniczej nie były proste, natomiast dzisiaj dumni być możemy z rozwinięcia naszej aktywności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Dziś warto skorzystać z naszej kompetentnej pomocy również w Nowej Dębie i w wielu nowych lokalizacjach w Kraju.


Idziemy do tego, żeby zbudować takie stanowiska w całej Polsce.


Co takiego nabędziesz na skutek działania   sieci MegaHol?


Rękojmię doskonałego standardu oraz zaufania powierzonych usług nieprzerwanie w trakcie 24h na dobę. Jeżeli mówimy o holowaniu jest to najważniejsza wartość. Zazwyczaj cena usługi ma duży wpływ na nasze wybory, natomiast o wiele mniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. Strategia funkcjonowania platformy MegaHol redukuje czas dotarcia w rejon wezwania. Uczestniczenie w sieci MegaHol dostarcza nam o wiele bogatsze możliwości w wyborze grupy adekwatnie przygotowanej do zamówienia, a tym samym już na początku polepsza markę usługi. Otwarci także jesteśmy na znacznie trudne usługi domagające się mechaników z wielu branż, bo dzięki platformie rozporządzamy nie wyłącznie uniwersalnymi, ale i specjalistami skupionymi na jednej domenie. Nieustannie w trudnych okolicznościach zazwyczaj muszą sobie radzić ci którzy aktualnie przyjechali i koniecznie trzeba zapraszać następną firmę gdy, pomimo starań nie można rozwiązać kłopotu. U nas równocześnie pojawią się wszyscy którzy powinni być potrzebni choćby konieczne było zestawiać możliwości licznego grona oddziałów z sieci. Właściwie to sieć zabezpiecza nas w sprzęt o który ciężko by było niewielkiej, jednostkowej firmie nie bacząc na to jak wysokiej jakości są jej usługi.Jaka jest wartość usługi?


To normalne iż ma prawo się pojawić sytuacja, że trzeba będzie podejmować czynności, których nie mogliśmy zaplanować w związku z tym wykonanie stabilnego cennika usług w przypadku pomocy drogowej jest po prostu niełatwe. Zawsze rozpoczynamy od sprecyzowania początkowej wartości wręcz na etapie podejmowania zlecenia. Poniektóre konieczne czynności można zaplanować dosłownie przy zamówieniu. Wiadomo wszakże jaki pojazd będziemy transportować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin klienta, jaka będzie potrzebna autolawety lub naczepa niskopodwoziowa, czy niezbędny jest przyjazd serwisu mobilnego itp. Te informacje pozwolą dyżurnemu wyjściowo ustalić wartość usługi. Jednak w przypadku doświadczeń losowych jest całkowicie możliwa poprawka wyceny dosłownie na miejscu zdarzenia. Pamiętajmy natomiast, że zupełnie analogicznie do wielkich sieci handlowych, w naszej platformie usługi bliźniaczej klasy są zazwyczaj tańsze niż u autonomicznie realizującej zlecenia konkurencji. Jest jeszcze i kolejny bodziec zwrócenia się po taką usługę do MegaHol. Jest to ewentualność rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z racji na liczne umowy wiążące nas z szerokim wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Czy holowanie pojazdów to jedyna oferta naszej firmy?


 • W MegaHol, faktycznie jedynie dzięki działaniu w platformie, propozycja usług jest bardzo różnorodna.
 • Sztandarową usługą jest holowanielawetowanie jakichkolwiek pojazdów.
 • Usługa przerzutu konkretnie do 6 osób odpowiednią autolawetą wraz z uszkodzonym pojazdem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych samochodów ciężarowychdostawczych, oraz również osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich ewentualnych rozmiarach. Zwłaszcza TIR-y są naszą branżą.
 • Usługa przewozu samochodów ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych i oczywiście budowlanych.
 • Wśród dodatkowych usług przewozowych również transport pojazdów niestandardowych takich na przykład jak autokary, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • W umowach nie tylko długoterminowych również usługa przewozu dłużycowego.
 • Gwarantowane dla samochodu wydostanie go z ciężko dostępnego miejsca.
 • Dostarczenie na drodze paliwa, a także innych niezbędnych w pojeździe płynów eksploatacyjnych.

Dzięki konstrukcji sieciowej jesteśmy wstanie podtrzymać absolutną chęć do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoległym harmonijnym świadczeniu usług przewozowych. w naszym przykładzie wykorzystujemy ilość oraz paletę specjalizacji lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelakim zastosowaniu, którymi dyrygujemy dzięki platformie. Możemy nawet prowadzić więcej usług równolegle nie tracąc na marce i czasie. Nasze ponadplanowe usługi świadczymy w obrębie całego kraju oraz w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę przez cały tydzień.Jak uzyskać pewność, że pomoc zapewni wam MegaHol?


Najpewniejsze będzie zanotować sobie nasz kontakt i zadzwonić w przypadku zaistnienia problemu. MegaHol dostarcza swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i z każdym jest gotowy ratyfikować długoterminową umowę obsługi. Długoterminową umowę na obsługę floty TIR-ów i pozostałych samochodów ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z nami ratyfikować na konkurencyjnych warunkach również w Nowej Dębie. Ta umowa obliguje MegaHol do szybkiego przyjazdu na miejsce zamówienia co ułatwia nam sieciowa architektura. z powodu funkcjonowania w platformie dojdziemy do was niemal błyskawicznie, a będąc zorientowanym na rodzaj taboru z jakim spotkamy się na miejscu skuteczniej wykonamy naszą pracę. Szkody wyrządzone kolizją zimniejszą się jeżeli wyekspediujemy do was z wyprzedzeniem skomponowany serwis mobilny. Umowa z MegaHol na pewno zmniejsza ryzyko strat, dlatego jeśli działa grupa, nie obowiązkowo miejscowa, której flota wielokrotnie porusza się w rejonie Nowe Dęba to rekomendujemy jej takie usługi. Dobrze jest mieć pomoc drogową w pobliżu kiedy trafi się nam awaria.


HolowanieMegaHol to droga po triumf!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: