LAWETA KAMIEŃSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KAMIEŃSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba rzetelnie zaakcentować, iż naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, to nie oznacza, że rezygnujemy z wykonania innych zamówień, ba wręcz przeciwnie zarządzając profesjonalnie wyposażoną bazą jesteśmy w stanie  obsłużyć wiele zamówień równolegle. Naszych klientów traktujemy niczym przyjaciół, a to kluczowy krok do udzielenia pomocy również tym którzy przemieszczają się trochę mniejszymi autami. Wszystkie nasze odziały rozlokowane są obecnie praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych samochodów oczywiście z celowym dostrojeniem na auta ciężarowe.


Na ogół może ci się przytrafić awaria na autostradzie. Skutecznym wyjściem wydaje się być w tej sytuacji zadzwonić do MegaHol, tym bardziej gdy przydarzy ci się taki przypadek w okolicy Kamieńska, ponieważ to zaufana pomoc drogowa. Ponadto nie trzeba natychmiast holować auta. W sposób naturalny potrafi się okazać, że wystarczy praca mobilnego serwisu wzmocniona wyspecjalizowaną załogą. Zatem, być może rozwikłamy problem w miejscu zajścia.


U nas nie ma takiej awarii z którą byśmy sobie nie poradzili. Zdobyte doświadczenie ukształtowało naszą pewność siebie, a to przekłada się na waszą satysfakcję z naszych usług. Nierzadko jest tak, że przeciętna usterka udaremnia dalszą podróż, ale dla nas nieduża reperacja bezpośrednio w rejonie zdarzenia na szczęście nie jest problemem. Nasze wykwalifikowane brygady zajmą się dowolną błahostką w tej sytuacji absolutnie nie potrzebujesz się martwić o opony, paliwo, wycieraczki ponieważ pod stałą kontrolą będziesz spokojny na drodze.


Postaraj się  to mieć w pamięci. Jeżeli kompletnie nie orientujesz się w terenie, nie powinieneś się niepokoić, bowiem my wyczekujemy zaraz za miedzą. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, potrafi rozpoznać tutaj wszelkie zakamarki i znajdzie cię choćbyś osobiście nie wiedział gdzie jesteś zlokalizowany. Tylko nie zastanawiaj się nad porą doby wzywaj nas natychmiast jeśli potrafimy być ci potrzebni. Powinieneś mieć jasność co do tego, iż masz prawo być naszym bliskim przyjacielem nawet jeśli nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie jest. Tacy jak my istnieją.


24 godziny na dobę zawsze możesz na nas liczyć:

  • Pomoc w zakresie Assistance , a także nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wydobycie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa

NASZA GALERIA


Tutaj na naszym portalu jesteś w stanie zapoznać się ze szczegółami pełnej palety usług to pozwoli ci podjąć definitywną decyzję o ewentualnej współpracy. Tymczasem tu w Kamieńsku możesz polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało warto stwierdzić, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, choć nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi autolawetymi i autoautolawetymi transportować jakikolwiek inny charakter pojazdów. Jedną z odmian holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy holują samochód, szczególnie samochody osobowe przy użyciu liny holowniczej, lecz naszą wskazówką jest zalecenie by wykorzystywać w takim przypadku zawodowców.


Wydaje się być to celowe z kilku powodów. Zwykły kierowca poniekąd niestety nie zdaje sobie sprawy jakże ważne przy holowaniu potrafią być doświadczenie i fachowość. Szalenie istotny jest sprzęt z którego wówczas korzystamy ponieważ pospolita lina holownicza częstokroć jest niesolidna. Musi się też mieć na uwadze, iż holowanie tego typu na autostradzie i drodze szybkiego ruchu na sto procent jest zakazane. Zapewne nie musimy w zasadzie o tym przypominać, jednakże akurat MegaHol posiada całość tego co jest potrzebne, żeby fachowo odholować dowolny samochód.


Czuwające w profesjonalnym taborze lawety i autolawety pozwalają nam na przetransportowanie dowolnego rodzaju samochodu. Odpowiedni transport zapewnimy natychmiast w rejon zderzenia i pewnie dowieziemy na wybrane położenie i sprzęt i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to utworzyliśmy MegaHol. Przewóz aut ciężarowych oraz ciężarowa pomoc drogowa to płaszczyzny w jakich planujemy być najdoskonalsi. Znaczącym etapem do osiągnięcia takiego ideału jest duża propozycja oraz forma naszych usług. Awaria TIR-a na szosie może stać się znacznym problemem. Tasiemcowe korki są w stanie się budować też na drodze dwupasmowej gdy wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Tylko nie liczmy, że będzie spokojniej na bocznych odcinkach dróg bowiem bywają one wyjątkowo ruchliwe, tymczasem usterka TIR-a może je całkiem unieruchomić. To jest powód dla jakiego ewidentnie istotny okazuje się błyskawiczny i kompetentny przerzut takiego samochodu, albo bardzo szybka jego naprawa praktycznie w miejscu kolizji.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do wyciągania uciążliwych aut z dołu i oczywiście pozwalający na ustawienie ich na kołach. Trudno nie zauważyć, że mamy spore możliwości transportu trudnego sprzętu w miejsce, gdzie bezkolizyjnie, wolno dokonać koniecznych remontów. Skutecznie i bezawaryjnie dostarczymy autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, czyli krótko mówiąc pełny arsenał uciążliwych pojazdów.


Rękojmią kondycji naszych usług jest oczywiście profesjonalna załoga dostępna zawsze dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, że holownik no i niskopodwoziówka tym razem nie będę tu obligatoryjne. I na drodze szybkiego ruchu efekty awarii potrafi zlikwidować mobilny serwis, jaki na miejsce nadjedzie prędzej i przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


Jeśli chodzi o nas to potrafimy być gotowi na mnóstwo rodzajów awarii od wulkanizacji opon po remonty motoru. To po prostu rola kompletnego rekonesansu przeprowadzonego w czasie otrzymania zgłoszenia. Stale istnieje możliwość przywołania lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w zapasie na wypadek gdyby sprawna reperacja okazała się niewykonalna.


Próbujemy do zleceń podchodzić bardzo indywidualnie bo mamy świadomość, iż każdy dowolny przykład musi być indywidualny. Traktujemy naszych kontrahentów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich propozycje i wskazówki. Podobne zachowanie wyłącznie wspomaga nas w komforcie funkcjonowania gdyż podwalinę przynosi nam znakomicie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy     

Zarządzamy solidną infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników w tej sytuacji wydało nam się oczywistym zwiększenie naszej oferty o transport ciężkich maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych. To jak najbardziej mądra decyzja, ponieważ czerpie z potencjału firmowych doświadczonych kierowców i pojazdów, i tym samy obniża koszty działalności pośrednio wpływając na zmniejszenie cen podstawowych usług.


Kombajny, koparki, walce drogowe, busy i pikapy, aż do kłopotliwych choć niedużych wózków widłowych, wszelkie samochody jesteśmy wstanie dostarczyć na obszarze kraju i zagranicę. Oczywiście także frachty ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Bezpośrednio w naszych rękach zawsze są one całkowicie bezpieczne, natomiast i tak w każdym przypadku ubezpieczamy fracht. To normalne, że operujemy pełną dokumentacją potrzebną, żeby świadczyć profesjonalne usługi i w związku z tym ubezpieczamy się przejmując na siebie wszelkie procedury połączone z transportem.Dlaczego my?

Niby dlaczego akurat nie? W związku z tym ma prawo być MegaHol. Absolutnie nie pragniemy umniejszać umiejętności pozostałym, lecz też nikt tego rzecz jasna nie robi mówiąc, że jest najlepszy. Istnieje sporo pomocy drogowych raczej mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz zdecydowanie każda wypełnia swoje zlecenia.


Winno się na pewno zgłębić ten problem szerzej. Pojedynczy warsztat nigdy nie będzie zarządzał naprawdę tak wszechstronnym zespołem pojazdów oraz sprzętem jak instytucja będąca elementem sieci budującej się z wielu wspólników. O wyspecjalizowanych mechaników lub sprawdzonych kierowców również bywa zdecydowanie łatwiej w samej firmowej platformie niż w pojedynczym zakładzie.  Jednostkowy warsztat nie posiada całego asortymentu sprzętu, my dopasowujemy się właściwie do okoliczności i wysyłamy optymalny sprzęt oraz wytypowanych zawodowców, a zapewnia nam to firmowa sieć zespołów działająca jak naczynia połączone.


Właśnie dlatego potwierdza nam się znakomicie, jako opoka oferowania firmowych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Pełna firmowa pajęczyna będzie tworzyć ochronny parasol nad pracą wyprawionej grupy zawodowców, którzy będą ekipą z lokalnego zakładu, prawdopodobnie związaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, ale będą pewni czując takie zaplecze.


U nas nie mamy cennika bo jakiekolwiek zamówienie szacujemy indywidualnie, tymczasem takie podejście posiada swoje odzwierciedlenie w regularnie niższych cenach niż zwykle się spodziewacie. Technicznie optymalną procedurą rozliczenia za nasze zlecenia jest proste rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, ale oczywiście wymogiem jest możliwość wykonania pracy w zakresie OC ewentualnie Assistance.


To jest MegaHol – jest jasne, że nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Kamieńska.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: