LAWETA GŁUSZYCA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GŁUSZYCA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWokół mamy po prostu instytucje my jesteśmy szczególni. Nasza pomoc drogowa jest taka jak zaufany przyjaciel, który wyruszy natychmiast aby udzielić Ci porady. I tylko przyjaciel może być gotowy Ci pomóc w każdych okolicznościach, dlatego jesteś w stanie mu zaufać.


Jeśli jeżdżąc po drogach w rejonie Głuszycy spotka Cię na trasie nieprzyjemne wydarzenie natychmiast wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie umiał skutecznie działać w sytuacji kolizji ewentualnie awarii. Dotrzemy natychmiast. Dojedziemy z rzetelną ekipą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na trasie to nie jakiś temat do dyskusji. Nasze załogi w żadnym wypadku nie rezygnują. Zmiana czy wulkanizacja koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie oraz wiele innych detali naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z przyjemnością. Stopień uszkodzenia pojazdu może wpłynąć na decyzję, że potrzebna okaże się autolawety ewentualnie autoautolawety, natomiast w przypadku pojazdów ciężarowych holowanie na przykład na sztywnym holu. Jesteśmy na to zawsze przygotowani. W strefie stłuczki lub awarii zawsze ułatwiamy skutecznie ją zabezpieczyć. Nie myśl o rejonie w którym utknąłeś. Ścieżka gminna albo autostrada nam to nie sprawia różnicy My zwyczajnie wiemy gdzie się znajdujesz oraz jak należy Ci dopomóc. Bo znajdujemy się u siebie zatem rozpoznamy tu każdą dróżkę.


Zatem Zapamiętaj telefon do przyjaciela. Będziesz mógł się przekonać w całej Polsce jak może być potrzebny. Jesteś w stanie dzwonić o dowolnej godzinie. Trafimy na miejsce – to nie ulega kwestii! Naprawdę tak pracuje prawdziwa pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik całą dobę dla was. Przyjaciele właściwie tacy mają być.


Jesteśmy gotowi do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Pomoc w zakresie Assistance czy niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach czy wyciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa albo dowóz paliwa

Ustal detale! Przyjaciel z Głuszycy bezwzględnie jest zdecydowany do pracy!

NASZA GALERIA


AutolawetyAutoautolawety 24h


Defektowe pojazdy najprędzej i łatwo da się przetransportować gdy w grę wchodzi autolawety albo autoautolawety. Często śledzimy na drogach nieformalnie holowane pojazdy, jednak warto wiedzieć, że ten format samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zabroniony. W rejonie Głuszycy operujemy kompletnie wyposażonymi profesjonalnymi pojazdami z biegłą brygadą. W garnitur floty wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to prawo solidnego kredytu zaufania w sprawie pełnego bezpieczeństwa załadunku, a także transportu pojazdu. Unieruchomiony pojazd i wszystkich podróżnych 24 godziny na dobę dowieziemy prędko oraz pewnie na określone miejsce.


Każdorazowo można podjąć decyzję o holowaniu, oczywiście jeżeli pozwala na to stan pojazdu i przepisy. Holowanie jest niestety wolniejsze. Taki zespół pojazdów nie może jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający kolizji na drodze to duży dylemat, a my rozumiemy tą sprawę. Wielki TIR potrafi skomplikować ruch na wiele godzin. Wielokrotnie ostatnim ratunkiem odkorkowania drogi może być holowanie. Pomoc drogowa z Głuszycy daje sobie radę doskonale z całym problemem.


Możemy przyjąć holowanie każdego pojazdu gdyż dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Wysokiej jakości profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pozwalają nam pewnie i skutecznie przewieźć pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w momencie kiedy jest to pożądane. Bez względu na stan techniczny pojazdu czy uciążliwy dostęp choćby i TIR-a wydostaniemy z parowu i postawimy go na kołach.


Załatwimy dodatkowo transport materiałów z naruszonego samochodu. Pozbieramy, przepakujemy i przywieziemy zgodnie z poleceniem gestora ładunku.


Całodobowo kompetentna, wykwalifikowana kadra dyżuruje by zagwarantować Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Każde zadanie dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w gotowości przeprowadzić, bez względu na realia atmosferyczne, w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Mogą być również nietrudne do usunięcia usterki. Przedziurawiona opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też zatankowanie do baku innego paliwa, uszkodzone wycieraczki, a także ogrom innych utrudniających dalszą drogę, jednak tych które powinno się dać zamknąć na miejscu zdarzenia. Ściągaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne reperacje wykonuje w terenie przez całą dobę. Nie zasadna będzie autolawety. Całodobowo, prócz szybkiego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Ekipa, która obsługuje mobilny serwis cechuje się wysokim profesjonalizmem. Niezależnie od tego jak jest marka i rodzaj pojazdu mają możliwość przeprowadzić na trasie rozmaite drobne naprawy.


Dzwonisz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy natychmiast. Nie potrzeba nam wiele czasu na odpowiedzi. Kilkanaście chwil na dojazd i chwila na telefoniczne uzgodnienie szczegółów niesprawności, marki pojazdu i rejonu zdarzenia. Żeby w pełni odciążyć kierowcę do dowolnego epizodu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych wymusza posiadanie branżowego taboru, którym rozporządzamy i oczywiście dlatego proponujemy tę usługę. zgarniarka czy też spychacz to tylko przykład jednych z wielu poważnych maszyn drogowych, jakie jesteśmy w stanie bezawaryjnie przewozić. Również transport wielkich maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Do transportu wózków widłowych używamy nieco mniejszych pojazdów, jednak nasi kierowcy są adekwatnie przeszkoleni do transportu niewielkich, jednak ciężkich pojazdów. Tabor jakim zarządzamy wspiera nas, gdy w grę wchodzi transport dłużycowy czy fracht ładunków ponadnormatywnych. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, ciężki gruz i mnóstwo innych.


Te usługi przewozowe przeprowadzamy na terenie całego kraju i zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na oferowane usługi rozporządzamy kompletną, nieodzowną dokumentację.Dlaczego my?


Otóż możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Dlatego że wielu profesjonalistów z udokumentowanymi kwalifikacjami, działających w naszym kraju, podzieliło się z nami osobistym doświadczeniem i wiedzą byśmy mogli zaprojektować metody przynoszące efekt. Pozwala nam to prędko i profesjonalnie usunąć faktycznie każdą niesprawność lub przetransportować każdy samochód z pewnością znakomitej jakości i przystępnej ceny.


Każdą usługę wyceniamy jednostkowo. Na gotową cenę posiadają wpływ: rodzaj samochodu który serwisujemy, użycie części zamiennych, charakter robót przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik i oczywiście rejon zdarzenia.


Nasza pomoc, którą realizujemy ze względu na straty do której doszło w rezultacie kolizji nie z Państwa przyczyny, może być zapłacona z OC sprawcy. Może być także nieodpłatna w sytuacji gdy zarządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.Posiadasz asekurację!

Usterka? Stłuczka? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Głuszycy wyczekuje pod telefonem gotowy by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: