LAWETA JEDLINA-ZDRÓJ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JEDLINA-ZDRÓJ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWokół mamy po prostu firmy my zamierzamy być szczególni. Nasza pomoc drogowa może być jak najbliższy przyjaciel, który wyjedzie natychmiast aby udzielić Ci pomocy. I będziesz mógł mu zawierzyć ponieważ przyjaciel jest gotowy Ciebie wspomóc w każdych okolicznościach.


Brałeś udział w kraksie bądź miałeś usterkę w niedalekiej odległości od Jedlina-Zdrój? Natychmiast wystukaj numer do PDS24h Marek Chudzik. Do przyjaciele który jest blisko oraz doskonale wie jakie procedury trzeba wykonać by dać sobie radę z kłopotami. Dotrzemy natychmiast. Dodatkowo wyuczona ekipa przywiezie, a przede wszystkim obsłuży mobilny serwis.


Nie istnieją żadne trudności żeby sfinalizować na ulicy wszystkie drobne naprawy. Opony pękają, silniki nie odpalają, wycieraczki się psują, a może się zdarzyć, że brakuje paliwa. Dodatkowo to wszystko może Cię dosięgnąć chociażby gdzieś między zjazdami autostrady. Wtedy przyjeżdżamy by wyeliminować awarię ku Twojej oraz naszej satysfakcji. Autoautolawety względnie autolawety są wciąż zdolne do jazdy. Jeśli okażą się nieodzowne nie będzie z tym najmniejszego kłopotu. Jesteśmy podobnie zdecydowani na holowanie w każdym schemacie na linach holowniczych lub na sztywnym holu. Możesz także brać pod uwagę pomoc w materii ubezpieczenia przestrzeni zdarzenia. Nie ważne czy utknąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej czy na bocznej drodze dojazdowej. My niezwłocznie wiemy gdzie Cię zlokalizować i wiemy jaki wybrać model pomocy. A to stąd, że zlokalizujemy dowolną ulicę na własnym gruncie.


Nie usuwaj z pamięci telefonu do przyjaciela. W całej Polsce czasem może być naprawdę przydatny. Którakolwiek by nie była chwila na pewno jest idealna. Wystukaj numer kiedy jesteś w opresji. Przyjedziemy – bez wątpienia! Tak pracuje wiarygodna pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik dla was. Tacy winni być przyjaciele.


Umiemy otoczyć Cię kuratelą przez pełną dobę:

  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub uzupełnienie ubytku paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy jak również w granicach Assistance
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Sprawdź niuanse! Przyjaciel z Jedlina-Zdrój bezwzględnie jest chętny do akcji!

NASZA GALERIA


AutolawetyAutoautolawety 24h


Istnieje parę technik na transport unieruchomionych samochodów, jednakże najlżejszy oraz najszybszy to w sumie autoautolawety ewentualnie autolawety. Często obserwujemy na trasach nieformalnie holowane pojazdy, ale warto wiedzieć, że taki system wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie wzbroniony. Stabilność dają nam dobrze zaopatrzone, branżowe pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów), a także fachowa załoga. Dzięki temu zawsze jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo transportu samochodu i oczywiście załadunku. Przywieziemy na wyznaczone miejsce pewnie i całodobowo zarówno pojazd jak i jego pasażerów.


Zdecydowanie jeśli zezwalają na to paragrafy oraz stan techniczny samochodu zawsze możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Oczywiście jesteśmy na taką decyzję przygotowani. Ważne jest natomiast by zleceniodawca miał wiedzę, że taki zespół może poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Niesprawność samochodu ciężarowego na trasie, co przecież nie jest tajemnicą, to ogromny kłopot. Naogół usterka TIR-a przynosi ograniczenie ruchu na drogach. Wtedy holowanie jest często niezbędne. Ta pomoc drogowa profesjonalnie radzi sobie z takimi rzeczami.


Możemy przyjąć holowanie każdego pojazdu gdyż administrujemy specjalistycznym sprzętem. Znakomitej próby profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy umożliwiają nam bezpiecznie i oczywiście sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w chwili kiedy może być to oczekiwane. Absolutnie nie ma dla nas mało dostępnych miejsc, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wyciągnięcia. Nawet TIR-a po karambolu wydobędziemy z parowu oraz umieścimy na kołach.


Jeśli zachodzi ostateczność transportu ładunków z niesprawnego pojazdu posiadamy alternatywę podstawienia odpowiedniego samochodu do ich przerzutu. Pozbieramy, przepakujemy a następnie dowieziemy zgodnie ze zaleceniem dysponenta ładunku.


Przez całą dobę kompetentna, wykwalifikowana załoga czuwa aby zagwarantować Wam zabezpieczenie i spokój. Nie przykuwają naszej uwagi realia atmosferyczne bo dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości zrealizować dowolne zadanie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Nietrudne do usunięcia awarie bywają wielokrotnie. Faktycznie, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa czy czasami nalanie do baku niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki czy przebita opona utrudniają dalszą drogę, lecz są stanowczo łatwe do wyeliminowania na miejscu zdarzenia. Na szczęście nasza pomoc drogowa przez całą dobę poleca natychmiastowe reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Jeśli chodzi o lawetę to nie będzie na pewno w tym wypadku dla niej zajęcia. Serwis dotrze w rejon awarii bezzwłocznie, a w wachlarzu usług jest też działający 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kwalifikacjami to majątek jakim dysponuje mobilny serwis. Bez względu na markę i rodzaj samochodu mogą zrealizować na poboczu rozmaite drobne naprawy.


Pojedynczy telefon to jedyne co jest potrzebne. Czasu na odpowiedzi nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce i chwila na telefoniczne ustalenie niuansów usterki, marki pojazdu i rzecz jasna miejsca zajścia. Zbieżna awaria potrafi mieć różnorodne oblicza więc, by w pełni wspomóc kierowcę do konkretnych wezwań podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Naszym kontrahentom mamy do zaproponowania pełną propozycję usług, a wśród nich na przykład transport maszyn budowlanych. Dowolną poważną maszynę drogową, walce bądź powiedzmy koparki gąsienicowe możemy przewozić prędko i rzecz jasna bezpiecznie. Nie stanowi dla nas kłopotu transport dużych maszyny rolniczych. Do transportu wózków widłowych stosujemy zdecydowanie skromniejsze samochody, ale nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni do transportu małych, jednakże ciężkich pojazdów. Flota pojazdów jaką zarządzamy pozwala nam rozpocząć zlecenia z zakresu frachtu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Jeśli Masz dylemat z nietypowym towarem, przypuśćmy uciążliwy gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu zapisuj się do nas.


Nie jedynie w kraju, a także i zagranicą realizujemy te usługi. Wszelkie nasze usługi opatrzone są właściwą dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Ze względu na to że nie jest łatwo faktycznie dać porękę na zapewnienie Ci kompetentnej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, jednak PDS24h Marek Chudzik ją gwarantuje. Gdyż zasady działania w danych sprawach kreujemy w oparciu o opinie i doświadczenie wykwalifikowanych zawodowców z całego szeregu ośrodków. W doskonałej efektywności, a także jakości usług, jaką możemy państwu dzisiaj zaoferować w korzystnej wycenie, widać ewidentnie jak duży wpływ miał na to ten klucz działania.


Niezależnej wycenie podlega dowolna usługa. Pod rozwagę przy wycenie bierze się: zastosowanie części zamiennych, przekrój prac wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zdarzenia i oczywiście model samochodu, który serwisujemy.


Konkretne nasze usługi będą mogły być wolne od opłat gdy Państwo mają ubezpieczenie Assistance, ewentualnie do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą pracę będzie na pewno można zapłacić z OC sprawcy stłuczki.Pamiętaj!

Na smutki Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Jedlina-Zdrój zdeterminowany do pomocy zawsze odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: