LAWETA SZCZAWNO-ZDRÓJ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZCZAWNO-ZDRÓJ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNaokoło są po prostu firmy my chcemy być inni. Nasza pomoc drogowa jest niby najbliższy przyjaciel, który wyjedzie pilnie by udzielić Ci pomocy. Ten przyjaciel, jaki jest gotowy na dowolną możliwość zatem powinno się mu w zupełności zaufać.


W pobliżu Szczawno-Zdrój doszło do zdarzenia w rezultacie którego brałeś udział w kraksie lub doszło do niesprawność auta? Nie marnuj czasu na szukanie porady tylko wykonaj telefon do przyjaciela, do PDS24h Marek Chudzik. Nadjedziemy natychmiast. Celowo wyszkolona załoga dowiezie, a także będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na poboczu jezdni to nie jakiś problem. Nasze brygady absolutnie nie rezygnują. Życzymy wam byście bezawaryjnie przejeżdżali polskie autostrady, jednak wiemy, że zdarzają się przebite opony, silniki które nie chcą zaskoczyć, zaskakujące braki paliwa w zbiorniku bądź popsuty mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wówczas z przyjemnością dojedziemy aby skasować awarię na miejscu. Autoautolawety ewentualnie autolawety są planowo dostępne do drogi. Gdy okażą się nieodzowne nie może być z tym żadnego problemu. Jesteśmy też przygotowani na holowanie w dowolnym schemacie od lin holowniczych po sztywny hol. Po przybyciu skutecznie wesprzemy ochronić strefę zajścia. Nie ważne czy utknąłeś na autostradzie, szosie ekspresowej czy na peryferyjnej ulicy dojazdowej. Wystarczy nam parę minut po to by Cię znaleźć i użyczyć skutecznej pomocy. Gdyż znajdujemy się u siebie stąd zlokalizujemy tutaj dowolną dróżkę.


Utrwal w pamięci telefon do przyjaciela. Czasem może być niezastąpiony na terenie całej Polski. Dzwoń o każdej godzinie każdego dnia. Zjawimy się na miejscu – to nie ulega kwestii! Naprawdę tak funkcjonuje wiarygodna pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik tylko dla was. Tacy mają być przyjaciele.


24 godziny na dobę będziesz mógł na nas liczyć:

  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub dolanie niedoboru paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki jak również w granicach Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów

Ustal szczegóły! Przyjaciel z Szczawno-Zdrój jest zdecydowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


AutolawetyAutoautolawety 24h


Funkcjonuje kilka sposób na transport popsutych pojazdów, lecz najłatwiejszy i najszybszy to w sumie autoautolawety bądź autolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada jest to jedyna poprawna metoda ponieważ holowanie jest tu legislacyjnie zabronione. Profesjonaliści oraz świetnie zaopatrzona flotylla branżowych pojazdów to moc jaką rozporządza pomoc drogowa w okolicy Szczawno-Zdrój. Dla podróżnych zadysponujemy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Pojazd jest w naszych rękach absolutnie zabezpieczony w momencie załadunku, a także w czasie przewozu. Defektowy samochód i wszystkich pasażerów 24 godziny na dobę przywieziemy prędko oraz bezpiecznie na wskazane miejsce.


Gdy stan techniczny pojazdu na to pozwoli i oczywiście paragrafy w dowolnej chwili wolno Państwu podjąć decyzję o holowaniu. Z maksymalną szybkością 60 km/h powinien poruszać się na trasie ten zespół, holowanie więc jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to problem kiedy na ulicy ulega kolizji pojazd ciężarowy. TIR gdy ulegnie niesprawności przeważnie może być pretekstem do problemów na drodze. Jeżeli taka kolizja ciągnie się zbyt długo nierzadko trzeba zdecydować się na holowanie. Z takim kłopotem wcześniej wiele razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy kwestię natychmiast i efektywnie.


Operujemy fachowym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie każdego samochodu. Pośród posiadanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała paleta sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, pewnie oraz odpowiedzialnie przewozimy pojazdy dostawcze i ciężarowe, zestawy ciężarowe lub autobusy. Każdy samochód umiemy umieścić na kołach uprzednio wydobywszy go z parowu także TIR-a, nawet gdyby był w fatalnym stanie oraz w niełatwo dostępnym położeniu.


Gdy będzie pożądany transport materiałów przewożonych przez niesprawny samochód także się tym problemem zainteresujemy i załatwimy ich transport. Przepakujemy je i przewieziemy na wyznaczone miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju całodobowo pilnuje doświadczona, wykwalifikowana kadra. Rozwojowe zaplecze dozwala nam bez względu na warunki atmosferyczne obojętnie jakie zadanie wypełnić w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Istnieją czasami nietrudne w naprawie awarie. Brak oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do baku innego paliwa, zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów wstrzymujących dalszą podróż, lecz nietrudnych do naprawienia przypadków usterek. W takiej sytuacji przez całą dobę można wezwać pobliską pomoc drogową i jej mobilny serwis. Autolawety nie znajdzie w tym wypadku zajęcia. 24 godziny na dobę, oprócz szybkiego serwisu jest także dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kwalifikacjami to skarb jakim dysponuje mobilny serwis. Wysoki horyzont drobnych napraw, wolnych od marki i modelu pojazdów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, rezultatem doskonałego szkolenia.


Zadzwonić wystarczy wyłącznie raz. Po ustaleniu elementów niesprawności, marki samochodu i lokalizacji ściągamy nieodzowny sprzęt na miejsce w kilkanaście chwil. Żeby w całości wspomóc kierowcę do każdego epizodu podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest odgadywanie wymagań klientów z tego powodu też w ofercie usług odnajdziecie Państwo także transport maszyn budowlanych. Lokalna flota jest gotowa na przewóz potężnych maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezpieczny. W grę wchodzi też transport dużych maszyn rolniczych. Miejscowa załoga jest szczegółowo przeszkolona także do przewozu małych, jednak ciężkich pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Podczas frachtu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z własnego branżowego zespołu pojazdów. Ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenia oraz… mnóstwo innych niekonwencjonalnych towarów.


Takie usługi przewozowe realizujemy na terenie naszego kraju i zagranicą. Transportowane ładunki indywidualnie ubezpieczamy. Dysponujemy też odpowiednią dokumentacją uprawniającą nas do oferowania tego typu usług.Dlaczego my?


Albowiem PDS24h Marek Chudzik to kompetentna pomoc drogowa dostępna 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, nie jedynie w miejscowym regionie, a w całym kraju. Ponieważ doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje fachowców z wielu ośrodków koncentrują się w jednym miejscu. To z tego powodu faktycznie dowolną niesprawność kasujemy ewidentnie sprawnie. Każdy pojazd przewozimy z gwarancją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się zdefiniować jako odpowiednią.


Usługi podlegają osobnej wycenie. W symulacji brane są pod rozwagę: lokalizacja zdarzenia, typ samochodu, który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, rozmiar czynności dokonanych na miejscu i oczywiście czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik.


Warto ochronić się przez kupno odpowiedniego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi będą mogły być nieodpłatne tak jak w przypadku gdy powinny być spłacone z OC sprawcy kraksy.Dostajesz gwarancję!

W chwili trudności Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Szczawno-Zdrój który przenigdy nie zawodzi.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: