LAWETA BODZENTYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BODZENTYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo podejmujemy zlecenie ponieważ głównym naszym zadaniem powinno być świadczenie usługi pomocy, natomiast wypada wspomnieć, że naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu zadaniu podporządkowujemy nasz sprzęt i kompetencje. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to próbujemy tak wykonać usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy zamówień na inne samochody niż ciężarówki. Holowanie aut ciężarowych to nasza główna usługa, natomiast oddziały rozsiane po całej Polsce są przygotowane na to aby dać radę sobie z każdym zadaniem.


Niestety nie wolno czekać na to, iż w trasie przegapią nas awarie samochodu. Czasami może to się zdarzyć dokładnie w przestrzeni naszego Bodzentyna, i wtedy będziesz mógł szybko zabiegać o przysługę MegaHol, to idealne rozstrzygnięcie. Holowanie jednakże nie w każdym przypadku bywa konieczne. W naszych oddziałach operujemy mobilnymi serwisami, jak również wyśmienicie wykwalifikowaną załogą. Miejsce zajścia na jakiś moment stanie się profesjonalnym punktem warsztatowym, no i w taki sposób zaoszczędzimy czas i ograniczymy wydatek na usunięcie niesprawności.


Jakąkolwiek usterkę jesteśmy gotowi w stu procentach wyeliminować Nasze podejście na poziomie przeprowadzenia każdej usługi daje pozytywne rezultaty, w związku z tym trzymamy się tych zasad zawsze dla waszej satysfakcji. Wiele usterek które hamują klientom dalszą jazdę dla wykwalifikowanych drużyn okazuje się być trywialnymi do usunięcia. Paliwo,opona, nie uruchamiający się napęd, wycieraczki oraz całe mnóstwo nie spodziewanych niuansów, opanujemy dowolną bagatelą.


Zapamiętaj! Jeżeli całkowicie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie musisz się niepokoić, bo my wyczekujemy nieopodal za miedzą. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, zna w tym mieście wszystkie zakątki i zlokalizuje cię nawet gdybyś sam nie kojarzył gdzie jesteś. Oczywiście nie rozważaj nad chwilą dnia wzywaj pomoc drogową natychmiast kiedy możemy być ci konieczni. Pojawimy się na pewno dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Tacy zawsze jesteśmy.Jesteśmy zdeterminowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa lub wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy , a także w ramach Assistance

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeżeli nadal masz wątpliwości! Jednak na przyjaciół z Bodzentyna możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Treścią wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza baza lawet czy autolawet jest skomponowana do transportu każdego auta. Jedną z metod holowania może być samopomoc kierowców którzy holują pojazd, zwłaszcza pojazdy osobowe przy wykorzystaniu linki holowniczej, tymczasem naszą poradą jest zalecenie by wykorzystywać w podobnym przypadku profesjonalistów.


Taką poradę trzeba wziąć na poważnie. Kwalifikacje oraz fachowość zdają się obowiązkowe dla zaufania przy holowaniu. Nadzwyczaj istotny bezwzględnie jest sprzęt z którego wówczas korzystamy ponieważ prosta linka holownicza nierzadko bywa niepewna. Holując pojazd kierowca musi pomijać autostrady oraz trasy szybkiego ruchu co znacząco utrudni oraz wydłuży transport. Stąd wyśmienicie zaopatrzone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, profesjonalne zastępy pomocy drogowej MegaHol muszą być najwłaściwszym doborem.


W naszym taborze mamy lawety, lub też autolawety dobrane do każdego rodzaju aut. Przepisowy transport przywieziemy szybko w rejon wypadku i bezpiecznie przywieziemy na wyznaczone położenie i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co lubimy. Naszym zamysłem jest być najskuteczniejszym w przerzucie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym stopniu w jakości naszych usług jak również w znacznej palecie. Z popsutym TIR-em tarasującym ulicę spotkał się zapewne nawet nie doświadczony kierowca. Wyizolowanie jednego pasa ruchu może wywołać przewlekłe zatory choćby i na szosie dwupasmowej. Tymczasem rezultat jest w stanie być bardziej czasochłonny gdy na przykład do awarii dojdzie na peryferyjnej, ale uczęszczanej drodze. Stąd błyskawiczna reperacja ewentualnie sprawny, kompetentny przerzut takiego samochodu jest faktycznie ważny.


Wszystkim co zasadniczo niezbędne do kasacji podobnych szkód rozporządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, ciężki sprzęt do usług posiłkowych. Na co dzień mamy w tej sytuacji swobodę natychmiastowego otwarcia drogi , a także przewiezienia TIR-a w najdogodniejsze położenie zapewniające podjęcie bezkolizyjnej naprawy. Wielkie samochody każdego standardu na przykład zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, możemy przez całą dobę przewieźć skutecznie i bezawaryjnie.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu w naszych brygadach czuwa doświadczona załoga będąc oczywiście żyrantem naszej wysokiej jakości.Mobilny serwis 24h

Rozstrzygnięcie problemu może również okazać się absolutnie odmienne i holownik i oczywiście niskopodwoziówka nie będą wskazane. Być może wystarczy mobilny serwis, który na miejsce wypadku zawita istotnie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie wyeliminują przyczynę niesprawności, choćby na autostradzie.


Od wulkanizacji opon po małe remonty silnika na oczywiście zawsze jest gotów mobilny serwis. Oczywiście to rola kompletnego sondażu przeprowadzonego w czasie otrzymania zlecenia. Jest oczywiste, że jesteśmy ubezpieczeni i na polecenie oczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu potrafi się wyjaśnić, że krótka reperacja jest nie realna.


Zwykle udaje nam się do zamówień przystępować wyjątkowo odrębnie z tego powodu, że mamy świadomość, że każdy dowolny incydent potrafi być inny. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, reagujemy na porady, z tego powodu, że zawsze już będą naszymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Luksus pracy umożliwia nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze, zatem wysłuchanie klienta może nam jedynie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w naszym taborze posiadamy dużo, więc zdecydowaliśmy się na uzupełnienie stałej oferty o przewóz maszyn rolniczych, maszyn budowlanych jak również drogowych. Prawidłowe użytkowanie potencjału obsady redukuje pełne nakłady na działalność, no i tym samym redukuje stawkę za usługi dla indywidualnego kontrahenta, zdecydowanie było by osobliwe gdybyśmy tego potencjału nie zauważyli.


Efektywnie dostarczymy na wyznaczone położenie koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy w granicach całego kraju i zagranicą. Dodatkowo wyroby w postaci ładunków ponadnormatywnych czy frachtów dłużycowych mogą być przedmiotem naszej usługi.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców i sprzętu z jakiego korzystają, nie mniej zawsze nasze profesjonalne transporty są ubezpieczone. Jakiekolwiek procedury także dowody potrzebne do dokumentacji powiązanej z realizowaną przez nas pracą, zawsze przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Albowiem tym razem nie ma takiego argumentu, żeby akurat nie. Skoro akurat nie znamy przeciwwskazań to widać, że może być MegaHol. Każdy potrafi zapisać, że jest najlepszy, lecz my nawet nie planujemy odbierać pozostałym predyspozycji. Jesteśmy przeświadczeni, iż jakiekolwiek pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują wyraźnie korzystnie.


Odważ się trochę zanurzyć w ten temat. Pojedynczy zakład na pewno nie będzie zarządzał tak wszechstronnym zespołem pojazdów oraz sprzętem jak firma należąca do pajęczyny tworzącej się z znacznej ilości wspólników. Identycznie sprawa ma się z przeszkoloną kadrą, a także z kierowcami o właściwych kwalifikacjach oraz doświadczeniu.  Sieć zespołów położonych blisko wydarzenia, kooperując nierozerwalnie ze sobą ma możliwość skierowania pomocy z wysoce przystosowaną do sytuacji załogą oraz optymalnym sprzętem.


Credo „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się właśnie z tego powodu i jesteśmy usatysfakcjonowani, że określa normę dostarczania naszych usług. Do wezwania przybędą doskonali profesjonaliści, zapewne z lokalnego rodzinnego oddziału ale będą posiadali na wyciągniecie ręki dostęp do współpracy wielkiej firmowej sieci.


Taryfikatora u nas nie mamy, ale powinniście przewidywać rozsądną wycenę, nierzadko mniejszą niż oczekujecie, a to z tego powodu iż szacujemy prace jednostkowo. W przypadku usług wykonywanych z OC lub Assistance nie musi się pokrywać opłat, bowiem rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


Taka jest naprawdę ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Bodzentyna, który zapewnia Ci spokojną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: