LAWETA MORAWICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MORAWICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy przypadkiem nie zdecydowanie bardziej odpowiednim tytułem dla owego działu nie będzie hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” dlatego, że właśnie w takiej pomocy się specjalizujemy, mimo, że absolutnie nie rezygnujemy z takiej usługi przy innych zleceniach. Absolutnie nie traktujemy was jak kontrahentów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy wyłącznie dlatego, iż jeżdżą mniejszym autem. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza główna usługa, natomiast warsztaty rozlokowane po całej Polsce zawsze są gotowe na to żeby dać radę sobie z jakimkolwiek zamówieniem.


Usterka auta jest w stanie zszokować cię w dowolnej sytuacji w najmniej oczekiwanym czasie. Gdy wydarzy się taki kłopot w bliskości naszego miasta Morawica wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie skuteczne wyjście. Skądinąd nie musi się zaraz holować samochodu. W naszych warsztatach rozporządzamy mobilnymi serwisami, oraz doskonale wykwalifikowaną kadrą. Miejsce zajścia często staje się być stanowiskiem aktywności naszych mechaników, którzy tam dokładnie efektywnie naprawiają problem z niesprawnością auta.


Każdą usterkę zawsze jesteśmy gotowi skasować Zdobyte doświadczenie ugruntowało naszą pewność siebie, a to przenosi się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Drobne naprawy, które warto zrealizować praktycznie w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej przeważnie przeciętne usterki, choć kierowcom hamują dalszą jazdę. Nie uruchamiający się motor, wycieraczki, paliwo, opona i całe mnóstwo nie spodziewanych detali, zajmiemy się dowolną błahostką.


Miej to wciąż w pamięci. My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś w okolice miasta Morawica przybyć chociażby z krańca Polski. Przypadek, iż z własnym problemem utkwiłeś w miejscu niezrozumiałym dla ciebie do usytuowania nie będzie miał dla nas znaczenia ponieważ znamy w tym wypadku dowolny kąt. Jest problem to należy działać, godzina nie jest istotna ponieważ istotni muszą być przyjaciele przekonani do pomocy, dlatego będziesz mógł do nas zadzwonić o każdej porze. Musisz mieć jasność co do tego, iż możesz być naszym przyjacielem nawet wówczas jeśli nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już się funkcjonuje. Bowiem funkcjonować powinno się należycie.Zdecydowanie jesteśmy gotowi do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę względnie postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy jak również w granicach Assistance

NASZA GALERIA


Bezpośrednio przekonaj się co zawiera pełna oferta jeśli ciągle nie masz ufności. Ale na przyjaciół miasta Morawica możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie wolno nam powiedzieć, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, chociaż nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, aby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub autoautolawetymi transportować jakikolwiek inny typ pojazdów. Holowania auta osobowego może podjąć się nawet nie doświadczony kierowca używając liny holowniczej, my właściwie zachęcamy by w podobnych chwilach sięgać po specjalistów.


Bynajmniej nie wyśmiewajcie tej porady. Oczywiście najistotniejszym będzie na pewno praktyka i profesjonalizm usługi. Niestety nie da się w stu procentach zawierzyć przeciętnej lince holowniczej ponieważ bywa ona niebezpieczna. Holując samochód należy objeżdżać autostrady i drogi szybkiego ruchu co znacznie utrudni no i wydłuży przewóz. Zatem idealnie wyekwipowane w optymalny sprzęt do lawetowania, specjalistyczne oddziały pomocy drogowej MegaHol powinny być najtrafniejszym doborem.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze mamy lawety, albo autolawety dopasowane do jakiegokolwiek typu aut. Przewóz pojazdów to nasza praca, zatem o każdej godzinie wolno nas przywołać byśmy rzetelnie wykonali przypisaną nam usługę włącznie z odwiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego utworzyliśmy MegaHol. Każdy chciałby być najlepszym w bliskiej sobie dziedzinie, tymczasem my w transporcie samochodów ciężarowych no i ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się niedaleko tego celu. W takim samym zakresie w jakości własnych usług jak i w zróżnicowanej palecie. Wszyscy doskonale rozumieją jaką kłopotliwą jest na szosie awaria TIR-a. Awaria na szosie dwupasmowej potrafi wyłączyć z ruchu pojedynczy pas i stać się przyczyną tasiemcowych zatorów. Jest raczej pewne, iż efekt potrafi być też szkodliwszy w skutkach na uczęszczanej, peryferyjnej szosie. Należy zatem docenić specjalistów od napraw w miejscu zdarzenia no i specjalistycznego transportu aut.


Bezpośrednio w ofercie MegaHol znajdują się holowniki i naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz fachowy sprzęt pomocniczy, w tym oczywiście stosowny sprzęt do wydobycia kłopotliwego samochodu z dołu czy też postawienia go na kołach. Jak widać posiadamy spore możliwości frachtu ciężkiego pojazdu w miejsce, gdzie bezkolizyjnie, wolno dopełnić potrzebnych napraw. Prędko i bezawaryjnie przewieziemy autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, zatem po prostu cały arsenał uciążliwych aut.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych brygadach czuwa zawodowa kadra będąc oczywiście poręczycielem naszej wysokiej marki.Mobilny serwis 24h

Zlikwidowanie kłopotu potrafi także być całkiem odmienne no i holownik oraz niskopodwoziówka na szczęście nie będą wskazane. W lokalizację awarii stosunkowo skuteczniej przybędzie mobilny serwis no i chociażby na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy skutecznie dokonają koniecznej naprawy..


Od wulkanizacji opon po minimalne remonty silnika na takie zdarzenia jest przygotowany mobilny serwis. Najczęściej udaje się przed wyruszeniem określić inspirację niesprawności i w związku z tym prowadzimy dokładny rekonesans w czasie podejmowania zamówienia,  dzięki tej metodzie nasi mechanicy odjeżdżają zawsze zorganizowani. Zdarza się, że zwiad telefoniczny jest niewystarczający i zespół mobilnego serwisu jednak nie potrafi skończyć sprawnej naprawy, nie jest to właściwie kłopot ponieważ w odwodzie w każdym przypadku wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Obojętnie jakie zlecenie to dla nas samodzielny incydent z tego powodu, że każda awaria jest inna. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, reagujemy na propozycje, ze względu na to, że zawsze już będą naszymi przyjaciółmi, a nie tylko klientami. Przyjęte nastawienie wyłącznie wspiera nas w komforcie funkcjonowania bo pewność gwarantuje nam profesjonalnie wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy  

Rozporządzamy solidną infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników stąd było dla nas normalnym rozszerzenie stałej oferty o transport potężnych maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy rolniczych. To fakt, że w takiej dziedzinie przewozu akurat nie specjalizujemy się, jednakże kiedy wśród perfekcyjnych kierowców otrzymuje się tylu z odpowiednim doświadczeniem nie można nie wykorzystać takiego potencjału.


Transporty przeprowadzamy w kraju i zagranicą profesjonalnie odstawiając na wskazane położenie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich choć niedużych wózków widłowych oraz busy i pikapy. Przyjmujemy również wezwania na towary ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


W związku z tym, że zabezpieczenie transportu jest absolutnie priorytetem to przy zapewnieniu wszystkich środków bezpieczeństwa, nawet wówczas regularnie ubezpieczamy ładunki. Wcale nie obciążamy swoich klientów przygotowaniem procedur i zdobywaniem materiałów niezbędnych do wykonania zamówionego transportu.Dlaczego my?

Toć z jakiego powodu nie? Gdy nie znamy veta to ma prawo być MegaHol. Możemy sobie tu pisać, iż to my jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto tak pisze nie obniża zdolności innych. Jesteśmy przekonani, iż wszystkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe działają wyraźnie korzystnie.


Spróbuj się jednak wgryźć w ten wątek. Indywidualny zakład na pewno nie będzie operował tak wielofunkcyjnym zespołem pojazdów i takim sprzętem jak firma będąca elementem sieci składającej się z znacznej ilości partnerów. Nie inaczej ma się sprawa z załogą o odpowiednich kwalifikacjach czy z kierowcami o dużym doświadczeniu.  MegaHol to znakomite połączenie niewielkich zakładów, które nawzajem się wspomagają będąc synchronicznie blisko zdarzenia jednocześnie dysponując niepowtarzalnym wyborem zespołu pojazdów i sprzętu.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, jaka stanowi kwintesencję dostarczania naszych usług legitymizuje się dokładnie dlatego. Dojedzie konkretnie do was najlepiej wyszukana drużyna profesjonalistów, najpewniej z małego zakładu gdzie wiążą ich więzy rodzinne lub przyjaźni, ale będą mogli oczekiwać na natychmiastową pomoc całej platformy.


Indywidualna ocena prac skutkuje tym, że często ponosicie skromniejsze koszty niż się spodziewacie. W momencie usług realizowanych z OC względnie Assistance nie trzeba uiszczać zapłaty, bowiem rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie jedynie. Przyjaciel z miasta Morawica, który zabezpiecza Ci dobrą podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: