LAWETA ŁAGÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁAGÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada szczerze podkreślić, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa, co na szczęście nie znaczy, że wzbraniamy się od realizacji odmiennych zamówień, ba zgoła przeciwnie administrując profesjonalnie zaopatrzoną infrastrukturą jesteśmy w stanie  obsłużyć parę zamówień równocześnie. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to próbujemy w taki sposób przeprowadzić usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie wycofujemy się z zamówień na inne samochody niż ciężarówki. Biorąc to pod uwagę,  każdy z wszystkich warsztatów, rozlokowanych po całej Polsce, bezwzględnie jest zdolny w identycznym stopniu na holowanie aut ciężarowych jak i innego dowolnego auta.


Kłopoty z pojazdem na drodze to oczywista sprawa. Gdy stanie się taki kłopot w przestrzeni naszego miasta Łagów dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu absolutnie dobre rozstrzygnięcie. Należy zadać zawsze pytanie – Czy jest oczywiste, że natychmiast potrzeba samochód holować? W naszych warsztatach dysponujemy mobilnymi serwisami, oraz znakomicie wyspecjalizowaną załogą. Nasze poczynania na miejscu zdarzenia zawiodą do szybkiego wyeliminowania usterki.


Nie było takiej awarii z którą byśmy sobie nie dali rady. Przez lata nabraliśmy pewności siebie, która dzisiaj umacnia nas w przeświadczeniu, iż podejmujemy właściwe decyzje w momencie finalizacji zdobytych zleceń. Zdecydowana większość awarii jakie uniemożliwiają kierowcom dalszą podróż dla przeszkolonych załóg okazuje się być banalnymi do naprawy. Nasze ekipy zajmą się dowolną drobnostką zatem wręcz nigdy nie musisz się niepokoić o opony, paliwo, wycieraczki bowiem pod naszą kontrolą będziesz bezpieczny na drodze.


Staraj się  o tym pamiętać. Ty, być może przybyłeś w nasz rejon z dalekiego krańca kraju, jednak my jesteśmy u siebie. Przyjaciel cię nie rozczaruje, potrafi rozpoznać w naszym rejonie wszelkie zakątki i zlokalizuje cię nawet gdybyś osobiście nie wiedział gdzie przebywasz. Zdarza się problem to musi się pomagać, godzina oczywiście nie jest kluczowa bo ważni powinni być przyjaciele zdeterminowani do wykonania usługi, więc będziesz mógł do pomocy drogowej zadzwonić o każdej godzinie. Przyjaciele bywają różni, lepsi, zawodni oraz pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie zawodzi. Tacy zawsze jesteśmy.Jesteśmy gotowi do dostarczania usług i w dzień i w nocy:

  • Usunięcie źle zatankowanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w zakresie Assistance lub niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach

NASZA GALERIA


Nasza paleta możliwości jest tutaj rozpisana w szczegółach toteż masz czas rozwiać obiekcje. Jednak tu w mieście Łagów będziesz mógł polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Treścią naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, jednak nasza infrastruktura lawet lub autolawet jest skomponowana do przerzutu dowolnego auta. Jedną z odmian holowania może być samopomoc kierowców którzy holują pojazd, zwłaszcza samochody osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, lecz naszą radą jest zalecenie by zyskiwać w takim momencie specjalistów.


Funkcjonuje wiele względów dla których trzeba potraktować tą radę serio. Praktyka oraz profesjonalizm zawsze są konieczne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Zawodność powszechnych lin holowniczych adresuje czujność na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. Teraz kiedy nasze wyprawy w znacznej liczbie realizują się po trasach szybkiego ruchu czy autostradach istotną wiadomością bezwzględnie jest fakt, że holowanie na tych trasach na pewno jest wzbronione. Dlatego wyśmienicie wyposażone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, doświadczone zespoły pomocy drogowej MegaHol mogą być najlepszym wyborem.


Posiadamy lawety lub też autolawety przystosowane do przewozu dowolnego typu samochodów, a także pasażerów. Optymalny transport zapewnimy prędko na miejsce wypadku i pewnie dowieziemy na wyznaczone położenie i sprzęt i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie naturalnie nasz żywioł. Bezpośrednio w transporcie aut ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać zawsze wśród najdoskonalszych. W takim samym stopniu w wartości naszych usług jak też w zróżnicowanej propozycji. Awaria Tir-a na trasie, tego nigdy nie życzymy nikomu, lecz ostatecznie jak rozumiemy, czasem się zdarza. Kolizja na szosie dwupasmowej może wyizolować z ruchu jeden pas i zostać przesłanką kilometrowych zatorów. Tylko nie wierzmy, iż będzie łatwiej na bocznych trasach bo zdarzają się one bardzo ruchliwe, tymczasem niesprawność TIR-a jest w stanie je całkiem unieruchomić. Stąd szybka reperacja bądź efektywny, specjalistyczny transport takiego pojazdu jest tak bardzo znaczący.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także stosownym sprzętem pomocniczym takim, jaki gwarantuje wydobycie kłopotliwego TIR-a z rowu oraz umiejscowienie go na kołach. Awaryjnie zablokowanego TIR-a potrafimy w takim razie efektywnie przewieźć w miejsce gdzie będziemy potrafili go bezpiecznie wyremontować. Ciężkie pojazdy każdego rodzaju na przykład autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, umiemy przez 24 godziny na dobę dostarczyć szybko oraz bezpiecznie.


Ale bez wątpienia klasa naszych usług zabezpieczona jest głównie przez kompetentną kadrę czuwającą zawsze w naszych zespołach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku może się wyjaśnić, iż nie będzie dyspozycji na holownik i niskopodwoziówkę. Niesprawność mogą wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w okolice zajścia dotrze znacząco sprawniej.


Od wulkanizacji opon po minimalne remonty motoru na takie zdarzenia zawsze jest gotów mobilny serwis. Personel mobilnego serwisu rusza gruntownie gotów do pracy dzięki dokładnemu rekonesansowi, który prowadzimy w czasie przyjęcia zgłoszenia. Wiadomo, że w momencie realizacji usługi zawsze może się okazać, że usterka jest uciążliwsza niż przewidywania i w takiej sytuacji natychmiast zawsze jest ściągana, oczekująca na polecenie autolawety czy naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Najczęściej udaje się nam do zleceń podchodzić bardzo rozdzielnie bo mamy doświadczenie, że każdy dowolny przypadek jest wyjątkowy. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, odpowiadamy na propozycje, gdyż zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Wolno nam tak działać gdyż czujemy komfort wsparcia znakomicie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Utrzymując w zdolności technicznej faktycznie poważną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z możliwością frachtu sporych maszyn rolniczych, drogowych czy może budowlanych. To fakt, że w takiej dziedzinie przewozu akurat nie specjalizujemy się, lecz gdy pośród doskonałych kierowców ma się tylu z koniecznym doświadczeniem nie można nie wykorzystać tego potencjału.


Transporty prowadzimy w kraju i zagranicą skutecznie odstawiając na wskazane miejsce przeznaczenia maszyny począwszy od kłopotliwych choć niedużych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy czy busy. Obiektem tejże usługi mogą się stać dodatkowo towary ponadnormatywne lub przewozy dłużycowe.


Zawsze ubezpieczamy ładunki choć zawsze jesteśmy przekonani, że w naszych profesjonalnych rękach zawsze są bezpieczne. To normalne, że operujemy kompletną dokumentacją niezbędną, aby oferować nasze usługi i w związku z tym ubezpieczamy się przyjmując na siebie wszystkie procedury połączone z przewozem.Dlaczego my?

Niby czemu tym razem nie? No to niech będzie na pewno, że MegaHol. Wolno nam sobie w tym miejscu wypisywać, że zawsze jesteśmy najlepsi, ale nikt kto faktycznie tak pisze nie dezawuuje wiedzy innych. Przypuszczamy, iż każda pomoc drogowa, jakich jest pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich może jest troszkę mniej, potwierdza się w efektach pracy.


Sugerujemy spójrz na to z trochę innej perspektywy. Jeśli zdążyliśmy zdobyć, aż tylu partnerów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo posiadania odpowiedniego sprzętu musi być zdecydowanie poważniejsze niż w jednostkowym warsztacie. Podobnie rzecz ma się z wykwalifikowaną załogą, a także z kierowcami o idealnych umiejętnościach lub praktyce.  MegaHol to znakomite zespolenie lokalnych zakładów, które równocześnie się wspomagają działając jednocześnie w pobliżu zdarzenia jednocześnie dysponując niecodziennym doborem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się właśnie dlatego i jesteśmy szczęśliwi, że definiuje normę oferowania naszych usług. Do zlecenia przyjeżdża prawidłowo wybrana drużyna pracowników z niewielkiego zakładu powiązana emocjami ewentualnie wręcz familijnie, jakkolwiek to grupa która może na pewno w każdej minucie zlecenia, otrzymać wsparcie całej platformy podobnych warsztatów.


Cennika nie potrzebujemy, ale możecie przewidywać realną cenę, nierzadko mniejszą niż oczekujecie, a to z tego powodu że wyceniamy usługi indywidualnie. Zamówienia z OC oraz Assistance przeprowadzamy w limicie ubezpieczenia.


Oto jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie wyłącznie. Liczący na Twój kontakt przyjaciel z miasta Łagów.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: