LAWETA NOWA SŁUPIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWA SŁUPIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo wykonujemy interwencję bowiem zasadniczym naszym posłaniem powinno być niesienie pomocy, jednak trzeba nadmienić, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa zatem takiemu działaniu podporządkowujemy własny tabor i kompetencje. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie my staramy się tak przeprowadzić usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie rezygnujemy ze zleceń na inne samochody niż ciężarówki. Nasze warsztaty rozmieszczone są obecnie praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnych pojazdów absolutnie ze świadomym dostrojeniem na pojazdy ciężarowe.


Usterka pojazdu może zaskoczyć cię w każdej chwili w prawie nie oczekiwanym punkcie. Czasami może to się przytrafić akurat w przestrzeni naszego miasta Nowa Słupia, i wówczas będziesz mógł bezproblemowo zabiegać o przysługę MegaHol, to korzystne rozwiązanie. Powinno się zadać jeszcze pytanie – Czy jest oczywiste, że niezwłocznie powinno się auto holować? W momencie uzyskiwania wezwania każdorazowo robimy wywiad na temat problemów, które was napotkały i być może w naszym przypadku ingerencja skończy się na pracy mobilnego serwisu, tym bardziej, iż dysponujemy wykwalifikowaną kadrą. Zaś w efekcie awaria zostanie wyeliminowana na miejscu.


Zawsze jesteśmy pewni, że wyjaśnimy jakikolwiek kłopot. Nabyte doświadczenie ukształtowało własną ufność w siebie, i to przekłada się na wasze zadowolenie z naszych usług. Niewątpliwie nie ma reguły, ale zazwyczaj dużo hamujących dalszą podróż niesprawności okazuje się być banalnymi wadami, jakie przy drobnej naprawie w rejonie wydarzenia mogą być skutecznie usuwane przez nasze wykwalifikowane załogi. Zaakceptuj, że zajmiemy się również drobnymi naprawami na trasie, jakie utrudniają dalsza jazdę, a niestety nie potraficie ich sami skorygować. Zawsze jesteśmy zdeterminowani zainteresować się jakąkolwiek drobnostką czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki czy na przykład też nieodpalający napęd, rozerwana opona lub niedobór paliwa, jako pomoc drogowa prędko to załatwimy.


Nie myśl o tym, jednak miej to na uwadze. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy stąd, zatem jeśli nie potrafisz wytłumaczyć w którym miejscu masz awarię nie ma potrzeby się martwić. Nieistotne gdzie znalazły cię kłopoty my to miejsce zlokalizujemy, więc natychmiast zaproponujemy ci życzliwą rękę. Tylko nie rozważaj nad chwilą dnia wywołuj nas bezzwłocznie jeśli jesteśmy ci przydatni. Przyjaciele mogą być różnorodni, życzliwsi, gorsi oraz pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie zdradza. Istotnie tak zawsze mamy.Zdecydowanie jesteśmy zdeterminowani do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę względnie ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance , a także nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Nasza paleta możliwości jest tutaj zaprezentowana w szczegółach zatem jesteś w stanie rozwiać obiekcje. Jednak na pewno możesz z miasta Nowa Słupia polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest treścią naszych usług, jednak w zasadzie jak już wspomnieliśmy zawsze jesteśmy zorganizowani do transportu lawetą lub autolawetą dowolnego pojazdu. Awaryjny pojazd wystarczy niewątpliwie, w ramach samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, aczkolwiek hamujemy zapał kiedy pojawia się wybieranie takiego ryzyka gdy brakuje doświadczenia.


Bezwzględnie jest to korzystne z kilku powodów. Decydujące są praktyka i fachowość ważne przy wykonaniu podobnej usługi. Szczególnie istotny bezwzględnie jest sprzęt z jakiego wtedy korzystamy ponieważ naturalna lina holownicza często jest niesolidna. Należy również mieć na uwadze, iż holowanie tego standardu na autostradzie czy trasie szybkiego ruchu jest zakazane. Dlatego doskonale wyposażone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, fachowe oddziały pomocy drogowej MegaHol powinny być najodpowiedniejszym wyborem.


Czuwające w pobliskim taborze lawety i autolawety pozwalają nam na przetransportowanie każdego rodzaju pojazdu. Czyż powinno się żądać czegoś więcej niż pewnego oraz szybkiego odtransportowania niesprawnych aut i ich podróżnych na określone miejsce, no prawdopodobnie nie, tymczasem my akurat tym się zajmujemy rzetelnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta specjalizacja nas interesuje. Naszym priorytetem jest być najlepszym w przerzucie samochodów ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. Zaręczamy wartościową propozycję i rzetelne przeprowadzenie prac. Kierowcy dobrze rozumieją jakże trudną jest na drodze awaria TIR-a. Wykluczenie jednego pasa ruchu potrafi stworzyć kilometrowe zatory także na szosie dwupasmowej. Jeżeli awaria nadejdzie na szybkiej trasie jednopasmowej to efekt jest w stanie stać się jeszcze groźniejszy. I właśnie z tego powodu doceniać należy szybkie, zawodowe poprawki w rejonie lokalizacji zderzenia, lub fachowy transport podobnych samochodów.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także koniecznym sprzętem posiłkowym na przykład takim, który wspiera wydobycie ciężkiego TIR-a z wykopu oraz ustawienie go na kołach. Administrujemy w takim razie adekwatnymi zasobami aby prędko odkorkować szosę tak ewidentnie by stosunkowo łatwo było bezkolizyjnie zrealizować reperacje. Cały wachlarz uciążliwych samochodów: Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, szybko i bezawaryjnie, przez całą dobę, przywieziemy pod określony adres.


Jednakże wartość naszych usług gwarantowana jest głównie przez rzetelną załogę pełniącą dyżur zawsze w naszych oddziałach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdecydowanie tym razem nie będą potrzebne holownik oraz niskopodwoziówka. Możliwe, że wystarczy mobilny serwis, który w lokalizację kolizji przyjedzie znacznie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie usuną przyczynę awarii, choćby na drodze szybkiego ruchu.


Tak samo czy to okaże się usługa wulkanizacji opony czy może konsultacji przy małych usterkach silnika, w każdym przypadku chcemy być na to gotowi. To po prostu rola skrupulatnego rekonesansu zrealizowanego w czasie przyjęcia zlecenia. Ma się rozumieć jesteśmy ubezpieczeni i na hasło wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu bywa, że lubi się się wyklarować, iż natychmiastowa naprawa jest tym razem nie realna.


Niesprawności, aczkolwiek zbliżone często są właściwie wyjątkowo rożne, w związku z tym też do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie. Traktujemy wszystkich kontrahentów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich potrzeby i wskazówki. Firmowi mechanicy, otrzymując pomoc znakomicie wyposażonego zaplecza technicznego, czerpią z podobnych konwersacji wyłącznie optymalne podpowiedzi.Transport niskopodwoziowy

Swoją ofertę usług poszerzyliśmy o transport ciężkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy też drogowych bowiem różnorodna baza lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników pozwoliła nam na przyjęte rozwiązanie bez uszczerbku dla standardowych usług. Odpowiednie wykorzystanie potencjału obsady redukuje powszechne wydatki na działalność, no i tym samym zmniejsza wartość usługi dla konkretnego klienta, zdecydowanie było by dziwne gdybyśmy takiego potencjału nie zobaczyli.


Transporty organizujemy w kraju i zagranicą profesjonalnie dowożąc na wybrane miejsce przeznaczenia maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do kłopotliwych choć niewielkich wózków widłowych oraz pikapy czy busy. Plus frachty ponadnormatywne czy ładunki dłużycowe.


W związku z tym, że bezpieczeństwo przewozu jest w tym wypadku priorytetem to przy wzięciu pod uwagę wszelakich środków bezpieczeństwa, i tak w każdym przypadku ubezpieczamy ładunki. Wszelkie formalności oraz dokumenty potrzebne do dokumentacji związanej z prowadzoną przez nas pracą, każdorazowo bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Tylko dlaczego tym razem nie? Czemuż nie MegaHol? Nie potrzebujemy żeby pozostali odbierali się gorsi, lecz bardzo chcemy być najlepsi. Jesteśmy przeświadczeni, że jakiekolwiek pomoce drogowe albo ciężarowe pomoce drogowe działają wyraźnie dokładnie.


Zerknij na to jednak inaczej. Nasza siła tkwi w pajęczynie licznych zespołów oraz dywersyfikacji sprzętu oraz zespołu pojazdów co może być nieosiągalne dla indywidualnego zakładu. O wyspecjalizowanych mechaników czy doświadczonych kierowców również jest łatwiej bezpośrednio w firmowej pajęczynie niż w indywidualnym warsztacie.  MegaHol to wyjątkowe zestawienie niewielkich warsztatów, które wzajemnie się wspomagają działając synchronicznie w pobliżu wypadku jednocześnie zarządzając niecodziennym doborem zespołu pojazdów oraz sprzętu.


Przede wszystkim z tego powodu sprawdza nam się doskonale, jako opoka oferowania naszych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Nasza firmowa platforma jest zobligowana by tworzyć ochronny parasol nad pracą wysłanej obsady profesjonalistów, którzy będą ekipą z niewielkiego zakładu, zapewne związaną rodzinnie lub przyjaźniami, ale będą spokojni gdy za plecami będą mieli takie wzmocnienie.


Taryfikatora nie posiadamy, jednak możecie liczyć na rozsądną wycenę, nierzadko niższą niż się spodziewacie, a to dlatego, że wyceniamy prace indywidualnie. Wyjątkowo dogodną formą rozliczenia za nasze prace jest bezpośrednie rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale oczywiście wymogiem jest zdolność wykonania pracy w ramach OC względnie Assistance.


Oto MegaHol – absolutnie nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z miasta Nowa Słupia.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: