LAWETA NOWOGRODZIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWOGRODZIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa surowe firmy jesteś w stanie wpaść wszędzie. W nas znajdziesz to co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa zawsze wspomoże cię zdecydowanym ramieniem. Przyjaciel któremu potrafisz zawierzyć ponieważ jest przygotowany na każde zdarzenie.


Doszło do nieoczekiwanej awarii lub kraksy? Jeżeli podróżujesz w sąsiedztwie Nowogrodziec niczym nie musisz się denerwować zwyczajnie wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Dojedziemy bezzwłocznie. Z nami przyjedzie mobilny serwis oraz doświadczona kadra.


Drobne naprawy na szosie nie będą dla nas kłopotem. Będzie dla nas przyjemnością dopomóc Ci w błyskawicznej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa bądź w wymianie ewentualnie naprawie koła. Status pojazdu może spowodować, że wskazana okaże się autolawety albo autoautolawety, zaś w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy na to stale gotowi. Jeżeli okaże się, że to będzie nieodzowne zawsze chronimy teren usterki czy kolizji. Na dowolnej trasie, w jakimkolwiek miejscu, w którymkolwiek zaułku – to jest nie istotne gdzie utknął Twój samochód. My niezwłocznie potrafimy Cię znaleźć i wiemy jaki wybrać model pomocy. Tylko z tego powodu, że rozpoznamy dowolną ulicę na własnym terenie.


Bez telefonu do przyjaciela przenigdy nie wyruszaj w drogę. W całej Polsce umie być tak samo pożyteczny. Wystukaj numer. Czas jest bez znaczenia skoro jesteś w potrzebie. Przybędziemy z pomocą – to nie ulega kwestii! Bowiem tak właśnie działa pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciele zasadniczo tacy są.


24 godziny na dobę u nas masz pewne usługi:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki, a także w granicach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów

Jeżeli to nie kłopot zaglądnij w detale! Przyjaciel z Nowogrodziec bezwzględnie jest gotowy do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy, a także najprostszy model przewiezienia zepsutego samochodu to autoautolawety bądź autolawety. Możemy także zdecydować się na holowanie, ale właściwie na autostradzie wygląda to zdecydowanie inaczej gdyż tutaj ten sposób przewozu pojazdów jest prawnie zabroniony. Nasza pomoc drogowa w regionie Nowogrodziec zarządza wieloma branżowymi, świetnie zaopatrzonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) i specjalnie wykwalifikowaną załogą. Daje nam to pewność do poręczenia pełnego zabezpieczenia załadunku oraz przewozu samochodu. Na określone miejsce przez całą dobę dowieziemy pojazd oraz wszystkich podróżnych.


Naturalnie gdy zezwalają na taki ruch paragrafy oraz stan samochodu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. Zawsze jesteśmy na taką ewentualność gotowi, powinno się jednak mieć w pamięci, iż taki zespół może się poruszać maksimum z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający awarii na ulicy to spory kłopot, a my zdajemy sobie z tego sprawę. Ogromny TIR zdoła utrudnić ruch na mnóstwo godzin. Jeśli taka niesprawność ciągnie się zbyt długo niejednokrotnie trzeba podejmować holowanie. Pomoc drogowa z Nowogrodziec radzi sobie wyśmienicie z takim problemem.


Profesjonalny sprzęt umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek rodzaju samochodu. Znakomitej klasy profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy umożliwiają nam solidnie oraz efektywnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w chwili kiedy jest to potrzebne. Każdy samochód potrafimy ulokować na kołach przedtem wydobywszy go z rowu także TIR-a, choćby był w fatalnym stanie czy w niełatwo osiągalnym położeniu.


Jeśli okaże się potrzebny transport produktów przewożonych przez awaryjny samochód również się tym kłopotem zainteresujemy i zaaranżujemy pomoc. Jesteśmy na to gotowi zarówno jeśli chodzi o transport jak również załogę, która produkty przeładuje.


Waszego zabezpieczenia i spokoju całodobowo strzeże profesjonalna, wykwalifikowana kadra. W każdym momencie doby, nie patrząc na sytuację pogodową, duże zaplecze umożliwia nam wypełnić którekolwiek wezwanie.Mobilny serwis 24h


Wśród niesprawności zawsze będą też takie proste w naprawie. Akurat nie może być dylematem mała awaria nawet jeśli udaremnia dalszą drogę. Zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przebita opona albo brak paliwa czy oleju, lub wymiana błędnie zatankowanego do zbiornika innego rodzaju paliwa to przypadki z którymi można się rozprawić na miejscu zdarzenia. Na szczęście lokalna pomoc drogowa całodobowo świadczy doraźne naprawy przeprowadzone przez mobilny serwis. Laweta jak się okaże, nie ma tutaj pracy. Serwis dojedzie w rejon usterki bezzwłocznie, a w wachlarzu usług istnieje również działający 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Nasz mobilny serwis obsługują znakomicie przygotowani mechanicy. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, bez względu na markę są w stanie się podjąć na trasie drobnych napraw w szczególnie dużym zakresie.


Oddzwonimy natychmiast gdyby się okazało, że ten numer jest zajęty. Informacje jakie powinny być nam konieczne to szczegóły niesprawności, marka samochodu i rzecz jasna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu najpewniej w kilkanaście minut. Podobna usterka ma prawa mieć odmienne scenariusze więc, by w całości wspomóc kierowcę do potencjalnych zadań przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest odgadywanie życzeń konsumentów stąd też w ofercie usług odkryjecie Państwo również przewóz maszyn budowlanych. Nasza baza pojazdów pomocy drogowej jest przygotowana na przewóz dużych maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezawaryjny. Decydujemy się transportu różnych maszyn rolniczych. Wózki widłowe przewozi się mniejszymi samochodami, jednak zmuszają do specjalnej troski ponieważ są to pojazdy istotnie niewielkie, natomiast ciężkie. Dlatego przeszkoliliśmy kierowców którzy wykonują taką usługę. W czasie przewozu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego branżowego taboru. To potrafi być uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy dowolny nietypowy towar.


Takie usługi transportowe wykonujemy na terenie całego kraju i zagranicą. Ładunki w każdym przypadku indywidualnie ubezpieczamy oraz rozporządzamy dokumentacją, która upoważnia nas do oferowania tych usług.Dlaczego my?


Ponieważ PDS24h Marek Chudzik to kompetentna pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, nie wyłącznie w lokalnym regionie, a w całym kraju. Dlatego, że doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje specjalistów z całego szeregu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. To dlatego praktycznie każdą usterkę naprawiamy ewidentnie skutecznie. Każdy samochód transportujemy z gwarancją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej powinno się zdefiniować jako rzetelną.


Na dowolną usługę spoglądamy odrębnie, a zatem dowolną jednostkowo wyceniamy. Pod uwagę przy wycenie bierze się: użycie części zamiennych, charakter prac przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, lokalizacja zdarzenia i rzecz jasna typ samochodu, który obsługujemy.


Nasza pomoc, jaką przeprowadzamy ze względu na szkody do której doszło w wyniku kolizji nie z Państwa winy, może być pokryta z OC winnego. Może być też bezpłatna w przypadku gdy dysponują Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.Liczysz się Ty!

W przypadku trudności Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem czeka przyjaciel z Nowogrodziec gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: