LAWETA JORDANÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JORDANÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest tylko kolejna firma. Ta pomoc drogowa będzie na pewno niby najdroższy przyjaciel, który wyruszy niezwłocznie aby udzielić Tobie pomocy. Przyjaciel któremu będziesz mógł uwierzyć bo jest gotów na dowolną okoliczności.


Zdarzyła Ci się usterka ewentualnie kolizja w pobliżu Jordanowa, nie zwlekaj, ale szybko zadzwoń do przyjaciela – zadzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przybędziemy bezzwłocznie. W razie konieczności przywieziemy mobilny serwis, a przede wszystkim brygadę fachowców.


Nie znamy takich komplikacji żebyśmy na drodze musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Życzymy wam byście niezawodnie przejeżdżali krajowe ulice, jednak wiemy, że zdarzają się przedziurawione opony, silniki które nie chcą odpalić, zaskakujące niedobory paliwa w baku albo uszkodzony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wtedy z radością dojedziemy aby usunąć usterkę na miejscu zdarzenia. Stan pojazdu może wpłynąć na decyzję, że niezbędna okaże się autolawety bądź autoautolawety, zaś w przypadku samochodów ciężarowych holowanie na przykład na sztywnym holu. Jesteśmy do tego stale przygotowani. W rejonie stłuczki lub awarii zdecydowanie pomagamy sprawnie ją zabezpieczyć. Nie istotne czy ewentualna kraksa lub usterka miała miejsce na autostradzie, obwodnicy ekspresowej lub na bocznej drodze dojazdowej. My błyskawicznie potrafimy Cię zlokalizować i wiemy jaki wybrać model pomocy. Bowiem jesteśmy u siebie zatem znamy tutaj każdą dróżkę.


Dlatego Zapamiętaj kontakt do przyjaciela. Choćby w granicach całego kraju nigdy Cię nie rozczaruje. Nigdy nie ma za późnej godziny ani nie ma niefortunnego dnia na kontakt. Dotrzemy – masz na to gwarancje! Bo pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał rzeczywiście tak działa. Bo w biedzie licz na przyjaciela.


Potrafimy objąć Cię troską przez całą dobę:

  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance, a także bezpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę albo ustawienie go na kołach

Jeżeli możesz zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Jordanowa czuwa zdeklarowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport zniszczonych samochodów musi być szybki oraz funkcjonalny gdy do tej pracy wykorzystana zostanie autolawety ewentualnie autoautolawety. Powinno się jednak mieć w pamięci, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie zakazane, więc to jedyny sposób jaki możemy tutaj wykorzystać. Nasza pomoc drogowa w regionie Jordanowa dysponuje wieloma specjalistycznymi, znakomicie wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) i wyjątkowo wykwalifikowaną załogą. Zabezpieczenie załadunku i transportu pojazdu jest gwarantowane dzięki takiej strategii sprzętowo-kadrowej. Defektowy samochód i wszystkich podróżnych 24 godziny na dobę dowieziemy prędko oraz pewnie na wyznaczone miejsce.


W każdym przypadku można zdecydować się na holowanie, naturalnie jeśli dopuszcza to stan techniczny pojazdu i paragrafy. Holowanie wydaje się być niestety wolniejsze. Taki zestaw pojazdów nie może przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kolizja samochodu ciężarowego na ulicy, co przecież nie jest tajemnicą, to poważny kłopot. Nie wiele samochodów na tyle efektywnie potrafi utrudnić ruch na drodze jak popsuty TIR. Częstokroć dobrym ratunkiem odblokowania drogi jest holowanie. Z takim kłopotem wcześniej wiele razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sytuację natychmiast i sprawnie.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas tajemnicą ponieważ rozporządzamy specjalistycznym sprzętem. Przywieziemy choćby zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy ewentualnie dostawczy. Wykonamy to umiejętnie i bezpiecznie zawdzięczając to znakomitej jakości sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej gamy sprzętu pomocniczego. TIR w parowie będący do góry kołami, nawet kiedy wydarzy się to w ciężko osiągalnym miejscu, będzie przez nas wystawiony i postawiony do pionu.


Zepsuty samochód może czasem transportować materiały, które nie uległy zepsuciu, jednakże wymagają przewiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na zrealizowanie takiej pomocy. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przywieziemy zgodnie ze wskazaniem dysponenta ładunku.


Przez całą dobę nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i spokoju czuwa profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Którekolwiek zlecenie dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w stanie skutecznie podjąć, bez względu na realia atmosferyczne, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


W wachlarzu niesprawności znajdują się także te proste do rozwiązania. To takie usterki wstrzymujące dalszą podróż, jednak łatwe do naprawienia na poczekaniu. Choćby uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przekuta opona albo brak oleju, paliwa czy też nalanie do zbiornika innego paliwa. Ściągaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który natychmiastowe naprawy przeprowadza w terenie 24 godziny na dobę. Używanie lawety okaże się nie potrzebne. Obszerna oferta serwisu zawiera także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem jak najszybciej.


Mechanicy z kwalifikacjami to skarb jakim zarządza mobilny serwis. Znajomość szczegółów całego szeregu różnorodnych pojazdów niezależnie od marki pomaga im rozpocząć drobne naprawy wprost na drodze w każdej sytuacji.


Telefonujesz jedynie raz. Rozmowę podejmujemy bezzwłocznie. Wiadomości, które powinny być nam potrzebne to detale niesprawności, marka samochodu i rzecz jasna lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdarzenia najpewniej w kilkanaście minut. Nie ma takich samych usterek więc do każdego incydentu podchodzimy kompleksowo by w całości pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Opinie klientów konstruują szeroką propozycję naszych usług w tym przewóz maszyn budowanych. Przewieziemy którąkolwiek poważną maszynę drogową bezawaryjnie i szybko czy też to będzie spychacz czy koparka gąsienicowa. Bierzemy pod uwagę też przewóz dużych maszyn rolniczych. Do przewozu wózków widłowych wykorzystujemy nieco skromniejsze pojazdy, jednakże nasi kierowcy są adekwatnie przeszkoleni do przewozu drobnych, ale wagowo uciążliwych pojazdów. Organizujemy dodatkowo usługi z zakresu transportu dłużycowego czy ładunków ponadnormatywnych. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia a także… wielokrotnie więcej różnych nietypowych ładunków.


Będziesz mógł kalkulować tą usługę zarówno na terenie kraju jak i zagranicą. Nasza firma rozporządza kompletną dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego standardu usług. Wszelkie transportowane towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Albowiem nie jest łatwo wprost dać gwarancję na udzielenie Ci kompetentnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, jednak Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał  ją gwarantuje. Otóż wielu fachmanów z potwierdzonymi kwalifikacjami, działających w naszym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i teorią byśmy umieli ułożyć strategie przynoszące efekt. To z tego powodu praktycznie każdą awarię usuwamy tak skutecznie. Każdy pojazd transportujemy z deklaracją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej należałoby nazwać odpowiednią.


Usługi podlegają osobnej wycenie. W wycenie brane są pod rozwagę: czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, charakter robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, model samochodu, który serwisujemy i rejon zajścia.


Nasze zlecenia mają niewygórowane ceny, ale są w stanie być nieodpłatne gdy Państwo mają stosowne ubezpieczenie Assistance lub gdy nasza aktywność jest zawiniona wcześniejszą kraksą do której doszło z nieuwagi osób trzecich i rzecz jasna wydatki pokrywa się z OC winnego.Nie zapomnij!

Na zgryzoty Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – twój przyjaciel z Jordanowa jest gotów do pomocy więc liczy na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: