LAWETA GRYFÓW ŚLĄSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GRYFÓW ŚLĄSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza instytucja naprawdę jest całkowicie inna. W nas odkryjesz to coś co ma Twój najdroższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa regularnie wspomoże cię mocnym ramieniem. I jesteś w stanie mu zaufać ponieważ przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wspomóc w jakiejkolwiek sytuacji.


Przytrafił się kłopot z pojazdem dokładnie niedaleko Gryfowa Śląskiego? Wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który zadziała tak by skasować usterkę, a także sprosta skutkom kolizji. Przybędziemy najszybciej. Celowo przeszkolona ekipa przywiezie oraz obsłuży mobilny serwis.


Problemy to nasza specjalizacja z tego powodu robimy na poboczach jezdni wszystkie drobne naprawy. Jasne, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na zostawiony złom na jezdni i zniszczyć oponę, zapomnieć o profilaktyce wycieraczek, które uszkadzają się w ulewny deszcz na autostradzie lub nie wymienić w porę akumulatora i oczywiście w zamian dostać duży problem z odpaleniem samochodu. Te wszelkie nieduże niesprawności wyeliminujemy dla Ciebie ku wzajemnej radości. A jeśli będzie nieunikniona autolawety, autoautolawety czy holowanie to oczywiście jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Jeśli to tylko jest wskazane od początku chronimy teren usterki czy kraksy. Nie ważne czy Twój problem z autem ma miejsce na autostradzie, trasie ekspresowej lub na peryferyjnej drodze dojazdowej. Znajdziemy jakiekolwiek miejsce oraz zapewnimy pomoc. Bo na tutejszym obszarze znamy dowolną dróżkę czy krajową czy wiejską.


Toteż Zapamiętaj telefon do przyjaciela. Zadziała każdorazowo gdy będzie niezbędny nawet w całym kraju. Wystukaj numer o każdej godzinie dnia lub nocy. Stawimy się – na sto procent! Ponieważ PDS24h Marek Chudzik, sprawna pomoc drogowa, faktycznie taka jest. Przyjaciele zasadniczo tacy muszą być.


Zabezpieczamy współpracę o dowolnej godzinie dnia czy nocy:

  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na drogę albo ulokowanie go na kołach
  • Dowóz paliwa bądź wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego
  • Darmowe usługi z OC stłuczki jak również w ramach Assistance

Jeśli możesz przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Gryfowa Śląskiego jest zdeklarowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety ewentualnie autolawety wkraczają w grę gdy zamierzamy zastosować szybki i praktyczny model transportu zepsutych pojazdów. Wypada jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie zabronione, więc to jedyny sposób jaki jesteśmy w stanie tutaj wykorzystać. Specjalne pojazdy i kompetentna ekipa. Pomoc drogowa w okolicy Gryfowa Śląskiego posiada podstawy aby być pewną siebie. Do dyspozycji jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zapewnia nam to podstawy do gwarantowania całkowitego zabezpieczenia załadunku oraz transportu samochodu. Pojazdy i potencjalni pasażerowie będą całodobowo przewiezieni na wyznaczone miejsce.


Ewentualną zamianę standardu pomocy na holowanie można przedsięwziąć w każdej chwili o ile przyzwalają na to przepisy i stan techniczny samochodu. Taki skład zdecydowanie powinien poruszać się po trasie z szybkością do 60 km/h, jednakże na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki to jest kłopot gdy na drodze kolizji nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. Zwykle awaria TIR-a prowokuje zatory na drogach. Wtedy holowanie jest wielokrotnie nieodzowne. Wielokrotnie nasza pomoc drogowa z sukcesem przeprowadzała podobne zadania.


Specjalny sprzęt przyzwala nam na holowanie każdego rodzaju pojazdu. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i kompletna rodzina wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, solidnie oraz sprawnie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe czy autobusy. Bez względu na stopień uszkodzenia samochodu czy trudny dostęp choćby i TIR-a wyciągniemy z wykopu i postawimy go na kołach.


Możemy również zapewnić właściwy samochód do transportu ładunków przewożonych w awaryjnym aucie. Jesteśmy przygotowani na zorganizowanie ich transportu w zlecone miejsce.


Przez całą dobę nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju dyżuruje kompetentna, wykwalifikowana załoga. Obojętnie jakie wezwanie dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w stanie zrealizować, bez względu na warunki atmosferyczne, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


W wachlarzu niesprawności znajdują się i te nietrudne do rozwiązania. Przedziurawiona opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też wlanie do zbiornika złego paliwa, uszkodzone wycieraczki i wiele innych niweczących dalszą drogę, lecz takich które można rozwiązać na miejscu. W takiej sytuacji całodobowo można przywołać naszą pomoc drogową i jej mobilny serwis. Laweta jak się okaże, nie ma w tym wypadku pracy. 24 godziny na dobę, oprócz sprawnego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Jakość jaką się wyróżnia mobilny serwis to wykształcona załoga. Poziom drobnych napraw jakich będą mogli się podjąć na ulicy, nie bacząc na markę i rodzaj pojazdu, jest faktycznie szeroki.


Zadzwonić wystarczy jedynie raz. Kilka minut konsultacji to moment, który jest nam niezbędny do rozpoznania szczegółów awarii, marki pojazdu i rejonu zdarzenia, a następnie w kilkanaście chwil będziemy na miejscu zdarzenia. Wszechstronne nastawienie do wszystkich przypadków jest esencją naszego funkcjonowania bowiem naszym kierunkiem jest w całości odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Szeroka paleta usług jaką świadczymy wszystkim klientom mieści również przewóz maszyn budowlanych. Dostarczymy dowolną dużą maszynę drogową bezawaryjnie, a także szybko czy to będzie walec czy też koparka gąsienicowa. Maszyny rolnicze, zwłaszcza te zmuszające do specyficznej troski, również są w naszej specyfikacji pojazdów, których przewóz przyjmujemy. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi pojazdami, lecz potrzebują specjalnej opieki gdyż są to pojazdy rzeczywiście małe, ale ciężkie. Stąd przeszkoliliśmy kierowców którzy realizują taką usługę. Flota pojazdów jaką dysponujemy umożliwia nam przyjąć działania z obszaru frachtu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i ciężki gruz.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze możesz liczyć z naszej perspektywy na sprawne i odpowiedzialne wykonanie takiej usługi. Transportowane towary jednostkowo ubezpieczamy. Rozporządzamy też niezbędną dokumentacją upoważniającą nas do oferowania takiego rodzaju usług.Dlaczego my?


Dlatego, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Albowiem doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje fachowców z wielu ośrodków skupiają się w jednym miejscu. To z tego powodu praktycznie dowolną awarię likwidujemy ewidentnie efektywnie. Każdy samochód przewozimy z gwarancją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się nazwać rzetelną.


Niezależnej wycenie podlega dowolna usługa. Na cenę usługi oddziałują: typ pojazdu który serwisujemy, użycie części zamiennych, zakres czynności wykonanych na miejscu, czy została użyta autoautolawety lub holownik, a także miejsce zdarzenia.


Należałoby zabezpieczyć się przez wykupienie właściwego ubezpieczenia Assistance. Wówczas nasze usługi mogą być wolne od opłat podobnie jak w momencie kiedy są opłacone z OC sprawcy stłuczki.Masz gwarancję!

Jedynie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Gryfowa Śląskiego jest zdecydowany do pomocy i oczywiście liczy na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: