LAWETA WLEŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WLEŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa jednostka naprawdę jest zupełnie odmienna. Oto może być pomoc drogowa, która wyjmie do Ciebie uczynną rękę niczym prawdziwy przyjaciel. I jedynie przyjaciel jest zdecydowany Tobie ulżyć w dowolnej sytuacji, więc jesteś w stanie mu zawierzyć.


Zdarzył się dylemat z samochodem właśnie niedaleko Wleń? Wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który zadziała tak by wyeliminować awarię i sprosta skutkom kraksy. Pojawimy się bezzwłocznie. Dowieziemy mobilny serwis a przede wszystkim przeszkolonych fachowców.


Drobne naprawy na szosie to nie będzie problem. Nasze brygady nigdy nie rezygnują. Wymiana czy naprawa koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie i mnóstwo różnych szczegółów wyremontujemy dla Ciebie na miejscu z satysfakcją. Autoautolawety lub autolawety są wciąż zdolne do drogi. Jeżeli okażą się konieczne nie będzie na pewno z tym najmniejszego problemu. Jesteśmy też przygotowani na holowanie w każdym systemie na linach holowniczych lub na sztywnym holu. W okolicy kolizji względnie awarii zawsze ułatwiamy efektywnie ją zabezpieczyć. Masz awarię na autostradzie, trasie ekspresowej, a nawet na dojazdowej ścieżce – zawsze jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie jest to komplikacji. My to miejsce znajdziemy aby Ci pomóc. Gdyż jesteśmy u siebie dlatego rozpoznamy tutaj dowolną trasę.


Telefon do przyjaciela wciąż miej przy sobie. Dodzwonisz się każdorazowo kiedy będzie konieczny choćby w całym kraju. Będziesz mógł dzwonić o jakiejkolwiek porze. Zjawimy się na miejscu – niechybnie! Albowiem pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik faktycznie tak funkcjonuje. Przyjaciele stanowczo tacy winni być.


Możesz rozważać naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Darmowe usługi z OC sprawcy, a także w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub dolanie braku paliwa w baku

Jeśli możesz zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Wleń bezwzględnie jest chętny do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Defektowe pojazdy najprędzej oraz łatwo da się przetransportować gdy w grę wkracza autolawety ewentualnie autoautolawety. Często widzimy na trasach półprywatnie holowane pojazdy, jednakże warto wiedzieć, że ten sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. W rejonie Wleń administrujemy znakomicie wyposażonymi specjalistycznymi pojazdami z doświadczoną kadrą. W zespół floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Dzięki temu możemy być pewni o zabezpieczenie transportu samochodu i oczywiście załadunku. Przewieziemy na wskazane miejsce pewnie i całodobowo tak samo pojazd jak i jego podróżnych.


stan techniczny samochodu zdecydowanie powinien być wystarczający i przepisy mają umożliwiać holowanie jeżeli byśmy chcieli zdecydować się na tą formę przewozu. Z maksymalną prędkością 60 km/h powinien przemieszczać się na trasie ten zestaw, holowanie w tej sytuacji bezwzględnie jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki mamy dylemat gdy na jezdni usterki nie zdoła uniknąć samochód ciężarowy. Nie każdy z pojazdów na tyle skutecznie może utrudnić ruch na drodze jak zepsuty TIR. Wtenczas holowanie pozostaje nierzadko nieuniknione. Pomoc drogowa z Wleń radzi sobie znakomicie z takim problemem.


Holowanie samochodów nie ma przed nami niewiadomych bowiem rozporządzamy branżowym sprzętem. Przywieziemy choćby zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i na pewno samochód ciężarowy lub dostawczy. Wykonamy to profesjonalnie i bezpiecznie zawdzięczając to znakomitej próby sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej palety sprzętu pomocniczego. Każdy samochód potrafimy ulokować na kołach przedtem wyciągnąwszy go z rowu także TIR-a, nawet gdyby był w kiepskim stanie oraz w trudno dostępnym miejscu.


Jeżeli będzie potrzebny przewóz ładunków przewożonych przez awaryjny samochód też się tym problemem zajmiemy. Zawsze jesteśmy na to gotowi zarówno jeśli idzie o transport jak i ekipę, która produkty przeładuje.


Całodobowo nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i stabilizacji dyżuruje doświadczona, wykwalifikowana załoga. Każde wezwanie dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w gotowości wypełnić, bez względu na realia atmosferyczne, w jakiejkolwiek fazie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się też łatwe w naprawie usterki. Akurat nie jest dylematem mała awaria nawet jeśli uniemożliwia dalszą podróż. Zniszczone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, przekuta opona albo brak paliwa czy oleju, ewentualnie wymiana błędnie zatankowanego do baku innego rodzaju paliwa to takie incydenty z którymi powinno się móc rozprawić na miejscu. Mobilny serwis miejscowej pomocy drogowej na szczęście oferuje doraźne reperacje przez całą dobę. Korzystanie z lawety będzie nie potrzebne. Szeroka oferta serwisu zawiera także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem niezwłocznie.


Cecha jaką się chlubi mobilny serwis to przeszkolona ekipa. Wysoki charakter drobnych napraw, wolnych od marki i modelu samochodów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, skutkiem doskonałego szkolenia.


Oddzwonimy niezwłocznie jeśliby się okazało, że nasz telefon jest zajęty. Po rozpoznaniu detali niesprawności, marki samochodu i lokalizacji ściągamy niezbędny sprzęt na miejsce w kilkanaście chwil. Całościowe przystąpienie do potencjalnych incydentów jest zasadą naszego postępowania gdyż naszym priorytetem jest w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest wychodzenie na przeciw oczekiwań konsumentów z tego powodu też w propozycji usług odkryjecie Państwo między innymi transport maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe lub spychacze będą miały u nas zapewniony bezawaryjny transport. Bierzemy pod uwagę także transport wielkich maszyn rolniczych. Do transportu wózków widłowych używamy znacznie mniejszych samochodów, jednakże nasi kierowcy są właściwie wyszkoleni do przewozu drobnych, ale wagowo uciążliwych pojazdów. Podczas transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy z naszego specjalistycznego zespołu pojazdów. Gdy Masz kłopot z niecodziennym towarem, przypuśćmy duży gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu kieruj się do nas.


Takiego standardu usługę można u nas zapotrzebować na terenie naszego kraju. Frachtu podejmujemy się również zagranicą. Wszelkie nasze usługi podparte są właściwą dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Bowiem pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik absolutnie w 100% rzetelnie podejdzie do twojego kłopotu przez 24h na dobę i 365 dni w roku również w całym kraju, a nie wyłącznie w pobliskim obszarze. Bo wiele ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło własnym rzeczoznawcom skumulować tu doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna wiedzę. To dlatego realnie każdą awarię likwidujemy ewidentnie efektywnie. Każdy samochód transportujemy z pewnością jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej trzeba określić jako dobrą.


Na każdą usługę patrzymy odrębnie więc każdą jednostkowo wyceniamy. Kalkulując cenę zwracamy uwagę na: rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety lub holownik, miejsce zajścia, typ samochodu, który obsługujemy i wykorzystanie części zamiennych.


Nasze zlecenia utrzymują umiarkowane ceny, ale potrafią być wolne od opłat jeżeli Państwo posiadają stosowne ubezpieczenie Assistance lub jeśli nasza działalność jest spowodowana wcześniejszą kraksą do której doszło z nieuwagi osób trzecich i rzecz jasna koszty pokrywa się z OC winnego.Dbaj!

Niezmiennie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem czeka przyjaciel z Wleń który nigdy nie zawodzi.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: